Krejzovi (TV seriál)

Komedie

Česko, 2018–2019, 116 h 10 min (Minutáž: 58–73 min)

Václav Postránecký, Oldřich Navrátil, Vanda Hybnerová, Markéta Plánková, Lucie Polišenská, Ivana Korolová, Jan Šťastný, Jindřich Žampa, Štěpán Tuček, Filip Blažek, Michal Suchánek, Michal Novotný, Jan Komínek, Petr Čtvrtníček, Ivan Vodochodský, Kateřina Kaira Hrachovcová, Andrea Daňková, Anna Jiřina Daňhelová, Berenika Suchánková, Jaroslava Kretschmerová, Ondřej Kavan, Pavla Tomicová, Martin Zounar, Pavel Nový, Jiří Ployhar ml., Ernesto Čekan, Jakub Štěpán, Ladislava Něrgešová, Libor Bouček, Jan Révai, Natálie Halouzková, Kryštof Zapletal, Natálie Sadloňová, Kristýna Kociánová, Barbora Šťastná, Regina Řandová, Lenka Zbranková, Leoš Noha, Roman Mrázik, Václav Vašák, Martin Hub, Miroslav Navrátil, Eva Janoušková, Simona Vrbická, Gustav Bubník, Barbora Mottlová, Pavel Tichý, Pavel Tesař, Libor Hruška, Ondřej Hruška, Tina Pletánková, Tomáš Petrák, Josef Carda, Kristýna Frejová, Martin Kraus, Karel Zima, Vlasta Peterková, Michal Gulyáš, Yvetta Blanarovičová, Kamila Špráchalová, Jarmila Vychodilová, Milan Enčev, Ludmila Zábršová-Molínová, Jiří Maryško, Martin Zahálka, Tereza Švecová, Libuše Švormová, Jana Altmannová, Radim Novák, Václav Rašilov, Zdeněk Mahdal, Petr Jeništa, Eliška Zbranková, Václav Kopta, Kamila Sedlárová, Lukáš Jurek, Míra Nosek, Martin Hruška, Jana Radojčičová, Josef Kubáník, Ctirad Götz, Zdeněk Dušek, Ondřej Studénka, Leoš Juráček, Adéla Gondíková, Irena Máchová, Petr Burian, Jindřich Skopec, Pavla Vojáčková, Adéla Press, Tomáš Kořének, Dáša Kouřilová, Jana Galinová, Dita Hořínková, Roman Vojtek, Michal Kern, Petr Konáš, Dominick Benedikt, Marie Kružíková, Pavel Řezníček, Petr Vojnar, Michal Zelenka, Ondřej Veselý, Martina Hudečková, Jan Vyskočil, Simona Postlerová, Ladislav Frej st., Martin Hlubocký, Josef Hervert, Pavla Bečková, Petr Vondráček, Václav Noid Bárta, Josef Polášek, Dana Bartůňková, Jakub Novotný, Miroslav Šimůnek, Richard Tesařík, Daniel Šváb, Jana Sováková, Zbyšek Pantůček, Jan Pavel Filipenský, Aneta Christovová, Aleš Balda, Pavlína Jurková, Claudie Černá, Vojtěch Vodochodský, Ivo Pavelek, Amélie Pokorná, Kateřina Urbanová, Kristýna Podzimková, Alexandr Minajev, Ivo Theimer, Michaela Hráská, Miroslav Dvořák, Filip Sychra, Martin Preiss, Jana Sadloňová, Lucie Vopatová, Josef Láska, Jitka Sedláčková, Radim Madeja, Radka Tesárková, Marta Falvey Sovová, Tomáš Karger, Ondřej Pech, Lukáš Typlt, Tereza Sochorová, Daniel Margolius, Hana Sršňová, Zdenka Procházková, Jana Hermachová, Martin Sobotka, Helena Karochová, Tereza Nekudová, Radek Bár, Robert Tyleček, Petr Reidinger, Marta Hrachovinová, Lukáš Král, Martin Ešpandr, Jiří Konvalinka, Josef Kuhn, Zuzana Onufráková, Václav Helšus, Ivo Šmoldas, Svatopluk Schuller, Eliška Dohnalová, Daniel Kadlec, Zdeněk Stadtherr, Petr Surmaj, Jan Surmaj ml., Vojtěch Lavička, Marie Durnová, Petr Florián, Natálie Topinková, Libuše Fanturová, Petr Dohnal, Hana Seidlová, Jan Battěk, Petr Cemper, Tomáš Pšenička, Anna Theimerová, Tomáš Löbl, Justin Svoboda, Tereza Vodochodská, Jakub Krejča, Václav Krátký, Agáta Lexová, Tomáš Turek, Jiří Kohout, Petr Halíček, Veronika Duchková, Anna Beránková, Lenka Daňková, Lina Wagnerová, Jiří Hájek, Radim Jíra, Jana Durčáková, Zdeněk Tomeš, Vendula Křížová, Petra Hobzová, Monika Timková, Lukáš Rous, Martin Mejzlík, Karel Engel, Jindra Janoušková, Nikola Orozovič, Tomáš Dianiška, Markéta Procházková, Jindřich Kriegel, Evelyna Kolenská, Martin Písařík, Richard Trsťan, Miroslav Večerka, Eva Režnarová, Pavel Juřica, Samuel Gyertyák, Tomáš Borůvka, Jiří Oberfalzer, Sára Korbelová, Jakub Kohák, Kryštof Nohýnek, Klára Cibulková, Radim Juhász, Radoslav Budáč, Alice Bendová, Anna Kulovaná, Jan Hraběta, Jan Vosmik, James Honců, Aleš Cibulka, Pavel Kříž, Petr Pěknic, Jan Dolanský, Jana Kotrbatá, Martin Uhlíř, Eliáš Vyskočil, Markéta Hrubešová, Josef Pecl, Jan Hammer ml., Zita Morávková, Debora Štolbová, Vojtěch Moravec, Adam Joura, František Skopal, Eva Čížkovská, Eva Reiterová, Evžen Hájek, Nataša Gáčová, Vladimír Čema, Marcela Kyselová, Karolína Táborská, Kristina Pavelková, Pavel Krátký, Martin Charvát, Vilém Udatný, Filip Richtermoc, Jiří Sequens ml., Radovan Klučka, Radovan Vaculík, Dominika Býmová, Adam Vacula, Ivan Herma, Luděk Jiřík, Magdaléna Bianka Ištoková, Michal Jagelka, Anna Kotlíková, Tereza Otavová, Petr Jančařík, Václav Knop, Pavlína Mourková, Marie Rezlerová, Kristýna Janáčková, Roman Nevěčný, Miroslav Babuský, Vladimír T. Gottwald, Jan Szymik, Helena Friedrichová, Jaroslav Someš, David Steigerwald, Petr Stehlík, Zdeněk Černín, Barbara Chybová, Tomáš Drápela, František Skřípek, Marek Holý, Josef Rosen, Marcela Nohýnková, Tomáš Magnusek, Anita Ešpandrová, Vilma Frantová, Olga Želenská-Drápalová, Jaroslav Synek, Marián Samek, Kristýna Zapletalová, Eva Salvatore Burešová, Martin Davídek, Tomáš Tobola, Zbyněk Šporc, Alexander Borodin, Petr Ryšavý, Erik Demko, Mária Dolanská, Dagmar Bláhová, Petr Semerád, Slávek Bílský, Adéla Dobešová, Jiří Král, Zdena Herfortová, Vlasta Žehrová, Josef Vrána, Roman Štolpa, Eva Leinweberová, Linda Stránská, Martin Polách, Tomáš Havlínek, Zbigniew Kalina, Petr Vršek, Klára Kadlecová, Adam Vohánka, Petr Batěk, Libor Jeník, Martin Bohadlo, Rita Jasinská, Réka Derzsiová, Filip Jevič, Kristián Kašpar, Patrick Markes, Klára Tomanová, Jan Šraitr, Oliver Vyskočil, Vladislava Bambásková, Štěpán Coufal

Byla to taková docela fajn oddechovka na český poměry a taky to nebylo nekonečný jako jiné seriály. Za mě jedna z těch lepších věcí, co v rámci všech těch průserů a pokusů u nás vznikla.(30.12.2019)

• pytlik...

Seriál nehodnotím, protože jsem ho sledoval velmi homeopaticky a na nedobrovolné bázi, vždy jen pár minut, než jsem stačil utéct. Přesto mě několik věcí zaujalo: 1. Korolová, kterou by do svého ansámblu nevzal ani ten nejamatérštější (parádní slovo mimochodem) divadelní spolek, protože by na ně hrála moc ochotnicky. 2. opět Korolová a její ekonomický názor "náklady na reklamu si odečtete z daní, takže vlastně za ni nezaplatíte nic". Asi vidí do budoucnosti, té naší instagramové hvězdě na pozici mynystryně financí doopravdy časem nezbyde nic jiného než zavést 100% daň z příjmu. 3. Tomicová, ta by se mohla vzít s Korolovou (opět) za ruku a vytvořit umělecké duo "Dřeva". Pozor, nikoli "Obživlá dřeva", tak dobrý jejich výkon zase nebyl. 4. ještě mě zaujala kreativnost a odvaha scénáristů. Jako dvojčetem si v ději vypomůže leckdo, ale aby to dvojče nejen vypadalo úplně stejně jako brácha (až na brejle), ale se i úplně stejně chovalo a mělo stejné zaměstnání, to jen tak někoho nenapadne.(10.10.2020)

• Kothy

Tohle je hodně špatné. I přes dobré obsazení jde opět o televizní dno jako vždy...(29.10.2019)

• Hrabka

Zlatý Ohnivý kuře, to se ještě dalo na pozadí poslouchat, ale toto je totální marnost. A důkazem toho je fakt, že snúbenica to přestala sledovat. A to už je co říct. Takže na druhou stranu je super, že to je až taková sračka, že už to u nás neběží.(23.1.2020)

• k4n9ur

Někde jsem četl že komedie má být vtipná, zábavná, humorná. Asi nějakej bulvární plátek. Dobrej odpad! Ani JS by se nemusel stydět.(5.11.2019)

• - V čase 56:47 si Anička (Vanda Hybnerová) prohlíží zprávy na mobilu. Poté, co má na mobilu zprávu od Povondrové, je další záběr na Aničku a následně zpět na displej mobilu. I přesto, že se Anička displeje vůbec nedotkla, je na něm jiná zpráva, a to od Krupkové. (David7)

• - V čase 5:48 čte Petr Vymeš (Jan Šťastný) na monitoru článek o Alzheimerově chorobě. Je viditelné, že se jedná o článek z Wikipedie, ovšem logo Wikipedie zcela chybí. Podivuhodná je také webová adresa, která je: https:// Alzheimerova_choroba. (David7)

• - Průměrný natáčecí den trval 12 hodin. (SONY_)