Reklama

Reklama

Krejzovi

(seriál)
Česko, (2018–2019), 116 h 10 min (Minutáž: 58–73 min)

Hrají:

Václav Postránecký, Oldřich Navrátil, Vanda Hybnerová, Markéta Plánková, Lucie Polišenská, Ivana Korolová, Jan Šťastný, Jindřich Žampa, Štěpán Tuček (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(114)

Obsahy(1)

Kousek za Prahou stojí velká rodinná vila, kde se kromě pokojů pro rodinu Krejzových nachází i veterinární klinika, kutilská dílna a z podkrovního bytu vysílá místní soukromé rádio. Hlavou rodiny a pánem vily je tu televizní kutil Jan Krejza, který má vždy dveře otevřené pro své čtyři dcery – Annu, Báru, Cindu a Danku – a jejich partnery. Krejzovi jsou sice trochu jiná, nejspíš i dost bláznivá, ale určitě šťastná rodina. (TV Prima)

(více)

Recenze (16)

k4n9ur odpad!

všechny recenze uživatele

Někde jsem četl že komedie má být vtipná, zábavná, humorná. Asi nějakej bulvární plátek. Dobrej odpad! Ani JS by se nemusel stydět. ()

pindruche 

všechny recenze uživatele

Tak jsem přišla o práci a v této smutné době mohla shlédnout spoustu dílů seriálového klenotu s názvem Krejzovi. Pan Navrátil nahradil pana Postráneckého nejen v reklamě na konopnou mast( nebo co to bylo), ale i v roli otce Krejzy. Scénaristé se střídali a bylo to znát, někdy to docela šlo, někdy to nešlo dokoukat. Ví ti mistři, že každá činnost a řemeslo má svoje pravidla? Jasně, je to seriál a všechno tam nemusí být jako v životě, ale tady bylo všechno špatně. Snad jen ta úřednice v bance se dala zkousnout. A tak mám spoustu otázek. Kdo vysílal v tom rádiu, když všichni neustále seděli a kecali? Co za zaměstnání měl vlastně Blažek? Proč byla Krečmerová, psycholožka, někde na severním pólu?....... Jednu hvězdu dávám Vandě, ta vypadala, že si tu krávovinu užívala. A ještě bych "vypíchla" a to si jako keramička nemůžu odpustit, naprosto strašný scénář k dílu, kdy pekli hrnek v troubě a on se jim roztekl. Jak už jsem psala, každé řemeslo má svá pravidla, To bolelo. ()

Reklama

pytlik...

všechny recenze uživatele

Seriál nehodnotím, protože jsem ho sledoval velmi homeopaticky a na nedobrovolné bázi, vždy jen pár minut, než jsem stačil utéct. Přesto mě několik věcí zaujalo: 1. Korolová, kterou by do svého ansámblu nevzal ani ten nejamatérštější (parádní slovo mimochodem) divadelní spolek, protože by na ně hrála moc ochotnicky. 2. opět Korolová a její ekonomický názor "náklady na reklamu si odečtete z daní, takže vlastně za ni nezaplatíte nic". Asi vidí do budoucnosti, té naší instagramové hvězdě na pozici mynystryně financí doopravdy časem nezbyde nic jiného než zavést 100% daň z příjmu. 3. Tomicová, ta by se mohla vzít s Korolovou (opět) za ruku a vytvořit umělecké duo "Dřeva". Pozor, nikoli "Obživlá dřeva", tak dobrý jejich výkon zase nebyl. 4. ještě mě zaujala kreativnost a odvaha scénáristů. Jako dvojčetem si v ději vypomůže leckdo, ale aby to dvojče nejen vypadalo úplně stejně jako brácha (až na brejle), ale se i úplně stejně chovalo a mělo stejné zaměstnání, to jen tak někoho nenapadne. ()

Hrabka odpad!

všechny recenze uživatele

Zlatý Ohnivý kuře, to se ještě dalo na pozadí poslouchat, ale toto je totální marnost. A důkazem toho je fakt, že snúbenica to přestala sledovat. A to už je co říct. Takže na druhou stranu je super, že to je až taková sračka, že už to u nás neběží. ()

Galerie (1 171)

Zajímavosti (25)

  • V čase 2:53 jsou na monitoru v Rádiu Best noviny. Na levé straně je nadpis „Těhotná? Je to venku!“, ihned pod ním je ovšem text o zažalování sušické nemocnice. Na pravé straně novin je nadpis „Akce otevírání developerského projektu, reality Bystrý“, nicméně článek obsahuje text o pořadu Štiky (od r. 2018) a také o zraněních z manželské hádky. (David7)
  • Kostyméří se u shánění převleku medvěda pěkně zapotili. Musel se upravovat přímo na tělo herce, takže ho do obleku museli nejdříve nacpat a pak zašít. (SONY_)

Související novinky

Zemřel Václav Postránecký

Zemřel Václav Postránecký

08.05.2019

Ve věku 75 let zemřel po těžké nemoci herec Václav Postránecký. Postránecký se vyučil zámečníkem, většinu života ale strávil buď před kamerou, nebo v divadle. Účinkoval ve Slováckém divadle, později… (více)

Reklama

Reklama