Krejzovi

(TV seriál)
Komedie
Česko, (2018–2019), 116 h 10 min (Minutáž: 58–73 min)

Václav Postránecký, Oldřich Navrátil, Vanda Hybnerová, Markéta Plánková, Lucie Polišenská, Ivana Korolová, Jan Šťastný, Jindřich Žampa, (více)

Série(2) / Epizody(114)

Kousek za Prahou stojí velká rodinná vila, kde se kromě pokojů pro rodinu Krejzových nachází i veterinární klinika, kutilská dílna a z podkrovního bytu vysílá místní soukromé rádio. Hlavou rodiny a pánem vily je tu televizní kutil Jan Krejza, který má vždy dveře otevřené pro své čtyři dcery – Annu, Báru, Cindu a Danku – a jejich partnery. Krejzovi jsou sice trochu jiná, nejspíš i dost bláznivá, ale určitě šťastná rodina. (TV Prima)

k4n9ur odpad!

Někde jsem četl že komedie má být vtipná, zábavná, humorná. Asi nějakej bulvární plátek. Dobrej odpad! Ani JS by se nemusel stydět. ()

Hrabka odpad!

Zlatý Ohnivý kuře, to se ještě dalo na pozadí poslouchat, ale toto je totální marnost. A důkazem toho je fakt, že snúbenica to přestala sledovat. A to už je co říct. Takže na druhou stranu je super, že to je až taková sračka, že už to u nás neběží. ()

pytlik...

Seriál nehodnotím, protože jsem ho sledoval velmi homeopaticky a na nedobrovolné bázi, vždy jen pár minut, než jsem stačil utéct. Přesto mě několik věcí zaujalo: 1. Korolová, kterou by do svého ansámblu nevzal ani ten nejamatérštější (parádní slovo mimochodem) divadelní spolek, protože by na ně hrála moc ochotnicky. 2. opět Korolová a její ekonomický názor "náklady na reklamu si odečtete z daní, takže vlastně za ni nezaplatíte nic". Asi vidí do budoucnosti, té naší instagramové hvězdě na pozici mynystryně financí doopravdy časem nezbyde nic jiného než zavést 100% daň z příjmu. 3. Tomicová, ta by se mohla vzít s Korolovou (opět) za ruku a vytvořit umělecké duo "Dřeva". Pozor, nikoli "Obživlá dřeva", tak dobrý jejich výkon zase nebyl. 4. ještě mě zaujala kreativnost a odvaha scénáristů. Jako dvojčetem si v ději vypomůže leckdo, ale aby to dvojče nejen vypadalo úplně stejně jako brácha (až na brejle), ale se i úplně stejně chovalo a mělo stejné zaměstnání, to jen tak někoho nenapadne. ()

LukeUp

Byla to taková docela fajn oddechovka na český poměry a taky to nebylo nekonečný jako jiné seriály. Za mě jedna z těch lepších věcí, co v rámci všech těch průserů a pokusů u nás vznikla. ()

Galerie (1 171)

• V čase 30:18 se Barbora Damová (Markéta Častvaj) snaží dovolat Sovové. Když ale telefon dává k uchu, je vidět, že netelefonuje, ale má displej na základní ploše. (David7)