V.I.P.

• USA V.I.P. (více)
USA / Německo, (1998–2002), 64 h 19 min (Minutáž: 42–45 min)

Tvůrci:

J.F. Lawton

Hudba:

Frankie Blue

Pamela Anderson, Molly Culver, Shaun Baker, Natalie Raitano, Leah Lail, Angelle Brooks, Dustin Nguyen, Ed Quinn, Suzanne Whang, Michael Bailey Smith (více)

Série(4) / Epizody(88)

Atraktívna Vallery Irons (Pamela Anderson) sníva o živote v bohatstve, ale pracuje iba ako predavačka hotdogov. Jedného dňa ju pozve na rande filmová hviezda, ktorú sa pokúsi niekto zabiť a práve Vallery zachráni celebrite život. Jej život sa začína radikálne meniť, keď jej skupina profesionálnych bodyguardov navrhne, aby sa stala šéfkou bezpečnostnej agentúry. Má ísť len o reklamný ťah na prilákanie klientov a Vallery sa nemá nikdy dostať do akcie, ale situácia sa vyvinie tak, že jej osobný vklad do fungovania bezpečnostnej agentúry je oveľa väčší ako len prepožičanie mena. (pravo)

Danny F.

Proboha slabota. Seriál nezachránily ani Pameliny prsa. Sem tam se oběvily díly, které jsem zhlédl, ale celkem jde o podprůměrný seriál. 40% ()

-ELFKA- odpad!

Ja vážne neviem kto a čo chcel povedať touto nepodarenou napodobeninou seriálu. Ale rozhodne je to úbohé.. ()

Blackberry

Dávam "slušné" hodnotenie kvôli akcií a možno trošku aj kvôli Pamele, že sa odvážila ísť do takéhoto formátu. Inak ako žena nič moc. ()

rubik1 odpad!

Keď som bol ešte malý docela som sa na tomto seriáli "zabavil" ale dnes nemôžem hodnotiť inak ako ODPAD! Stupídny dej, stupídne postavy, trápne "vtipy" a jebnutá silikónová Pamela. To je asi také hlavné torzo tohto akože seriálu. ()

Mr.Floyd

Jedinou vecou, ktorá spôsobuje, že sa na tento seriál bude pozerať dostatočný počet ľudí je Pamela Anderson a iné "herečky", ktoré akurát zliezli z predvádzacieho móla (alebo z režiséra :). Dej primitívny, akčné scény prinajlempšom komické.....no čo vám budem hovoriť, každý vie ako vyzerá klasický americký akčno-detektívny seriál. ()

Roby odpad!

Otřesné herecké výkony byly amatérské tak moc, že byly vidět pouhým jedním okem a tím druhým to byla tak okaté.HRŮZA A ODPAD V JEDNOM ()

Theraphosa

Čekal někdo něco víc než...přehlídku záběrů výbavy P.Andersonové? Určitě ne. Alespoň že nás nezklamala a nepokoušela se o nějaké překvapující herecké výkony...nic tím nepokazí, když za sebe nechá hrád jiné, ale seriálů tohoto typu je jako much. Snad jen díky jejímu jménu se snad v Americe těší větší sledovanosti. 9% ()

DocBrown odpad!

Serial pro divaky s IQ Pamely Anderson. Ona samotna taky uz neni zadna slava, ten jeji silikon vypada znacne obludne. Jestli jsem par dilu zahledl, tak kvuli Tashe a Nikki ()

Paity

Dvě hvězdy za dvě obří ňadra Pamely. Jinak samozřejmě odpad. Ale bylo úsměvné, do čeho všeho ji producenti v seriálu nenavlékli + ještě její nakrátko střižená kolegyně, také s poprsím, které by se nevešlo do vagonu metra. ()

Janega

Pamela Anderson na 15 centimetrových štekloch naháňa zločincov, pričom jej super cecky hypnoticky kolísajú v jej mega výstrihu. Tak hádam je každému jasné, že ten seriál paroduje sám seba, ale hlavne že sa paroduje zámerne. Podľa mňa to bol určite zámer tvorcov urobiť si prču z kriminálnych seriálov. Mňa ten seriál celkom bavil a určite som od toho neočakával strhujúci akčňák á la Lara Croft. ()