V.I.P.

• USA V.I.P. (více)
USA / Německo, (1998–2002), 64 h 19 min (Minutáž: 42–45 min)

Tvůrci:

J.F. Lawton

Hudba:

Frankie Blue

Pamela Anderson, Molly Culver, Shaun Baker, Natalie Raitano, Leah Lail, Angelle Brooks, Dustin Nguyen, Ed Quinn, Suzanne Whang, Michael Bailey Smith (více)

Série(4) / Epizody(88)

Atraktívna Vallery Irons (Pamela Anderson) sníva o živote v bohatstve, ale pracuje iba ako predavačka hotdogov. Jedného dňa ju pozve na rande filmová hviezda, ktorú sa pokúsi niekto zabiť a práve Vallery zachráni celebrite život. Jej život sa začína radikálne meniť, keď jej skupina profesionálnych bodyguardov navrhne, aby sa stala šéfkou bezpečnostnej agentúry. Má ísť len o reklamný ťah na prilákanie klientov a Vallery sa nemá nikdy dostať do akcie, ale situácia sa vyvinie tak, že jej osobný vklad do fungovania bezpečnostnej agentúry je oveľa väčší ako len prepožičanie mena. (pravo)

unagi odpad!

To je tak keď šlapku prestane baviť nakladanie pred kamerami, alebo chce spestriť svoj život. Natočí sa debilina s ešte horším obsadením....nech je aspon krásna baba. Pamela sa tam hodí, len sa nehodí celý seriál na obrazovky....smola ! ! ! ()

vander19

Dosť priblblé a miestami až dementné, ale pol * za ňadrá Pamely a pol * za Molly Culver. Inak by ma zaujímalo kto by si takúto firmu vybral za ochranku - 4 baby s koziskami jak hovado a malý černoch :-D :-D.... ()

dehlie odpad!

si pamätám ako som sa tešil na pamelu (bol a aj som jej fanda) a dostal som toto...ale pamelu nemám rád za jej herectvo. takže odpustené:-) ()

mira007

Hrozně stupidní konstrukce příběhu, ale co naplat, jak je to hloupé tak to Natalii Raitano jako drsňačce sluší. Tahle šílenost měla přes osmdesát dílů? ()

Cartman

Jen za to, že Pamela vždycky vymyslela nový způsob jak co nejmíň zakrýt to proč se na to vůbec někdo díval:o) ()

Martyr

Tak úbohé, až ma to bavilo. Možno by nebolo zlé sa pozastaviť nad tým, kam až "umenie" dosiahne a čo ľuďom v usa stačí na pobavenie. ()

kowalski odpad!

Nevím ale můžu tomuto seriálu dát toto hodnocení, když na něj náhodou narazím na AXN když přepínám kanály a dívam se vždy tak 10-20 vteřin? ()

S.Dedalus odpad!

Proč bych se měl koukat na obyčejný seriál jen kvůli prsatým herečkám? To si radši pustím porno, tam je toho vidět víc a herecké výkony Pamelu hravě předčí, to ani nemluvím o rafinovaných zápletkách, o kterých se tomuto serálu může jen zdát. ()

DHDV

Při sledování by Vám mělo být něco okolo 13 let, pak ve větším věku to přepnete. Ale zase až tak špatné to nebylo. ()

Ydrosten

Někdy je prostě lepší se k některým - jak to říct a neurazit - " nesmyslům " prostě a jednoduše , nevyjadřovat. Ano jistě pro chlapy , velice " zajímavý " seriál , u kterého jde jen o to kolikrát se silikony oběví v záběru. Celkově bych řekl že seriál mněl sice zajímavý koncept , ale totálně ho pokazila hlavně PAMELA " silikon " ANDERSON , které bych neuvěřil ani prodavačku zeleniny. Nemám ji rád celkově a když jsem viděl že snad by mohla zamířit do Hollywoodu ( film BARB WIRE - či jak se to jmenovalo ) tak jsem si říkal že to je konec kvalitních akčních filmů , protože tudle " silicon lady " by určitě nacpaly i do Jamese Bonda. Seriál V.I.P. , je blbost. ( ps : 1 hvězdu jsem dal proto že některé díly byly zajímavé pokud pominu fakt že 20x za díl mi byl nabízen pohled na silikony zblízka ) ()

Merggie

Ženy sú v tomto antiseriáli jedinou položkou, na ktorú sa dá dívať. Všetko ostatné je nulové a zbytočné. Tvorcovia mali miesto natáčania seriálu usporiadať večierok spojený s módnou prehliadkou agentúry Vallery Ironsovej. Ten by sa možno vydaril. Starí známi by si poklebetili a nemuseli by sa strápňovať na obrazovkách. Resumé: Dá sa to pozerať, ale treba prestať myslieť. ()