Reklama

Reklama

Temný rytíř povstal

  • USA The Dark Knight Rises (více)
Trailer 4
USA / Velká Británie, 2012, 158 min

Předloha:

Bob Kane (komiks), Bill Finger (komiks)

Kamera:

Wally Pfister

Hudba:

Hans Zimmer

Hrají:

Christian Bale, Gary Oldman, Tom Hardy, Joseph Gordon-Levitt, Anne Hathaway, Marion Cotillard, Morgan Freeman, Michael Caine, Matthew Modine, Alon Aboutboul (více)
(další profese)

Zdánlivě bezstarostný život města je vykoupen obří lží o neposkvrněném hrdinovi, o němž není veřejnosti známo, že přešel na temnou stranu síly. Tím, kdo na sebe vzal hříchy Harveyho Denta a přijal vinu za jeho smrt, je Batman.  Všechno se ale změní s příchodem prohnané zlodějky, která přijde k Bruceovi domů ukrást otisky jeho prstů. Jejím prostřednictvím se Batman dostává na stopu podzemního hnutí, v jehož čele stojí terorista Bane. Díky zradě je však Wayne uvězněn v kobce, o níž kolují pověsti, že se v ní Bane narodil. Ten mezitím dostává prostor k realizaci svého megalomanského plánu totálního ochromení Gothamu. Donutí to Batmana znovu nasadit svou masku a temnou kápi? (TV Nova)

(více)

Diskuze

Traceur

Traceur (hodnocení, recenze)

StarKiller15: No prvý teaser na Inception mal jednu vetu medzi scenami - Your Mind.. is the scene of crime. Takze kludne moze byt ze tam dal tentokrat nejake "epicke" slova pre zaverečny diel, ale radsej by som veril tomu ze to je fake podla toho co som cital.

StarKiller15

StarKiller15 (hodnocení, recenze)

MarwinProt: podla mňa FAKE, Nolan nikdy do teaserov nedáva slogany typu, Every hero has a journey atď.

Traffic

Traffic (hodnocení, recenze)

Skvělej poster.

Zatím to vypadá, že podle Nolana může za 9/11 Batman.

Beast34

Beast34 (hodnocení, recenze)

Alfmen: no nemyslim ze sa mi to len zda :) Batman Begins mam rad preto lebo sa venuje detailne postave Brucea Wayne, Paci sa mi ten prerod Brucea, ta cesta ktorou presiel, tie vnutorne pohnutky ktore ho k tomu viedli...

TAMEHEMP

TAMEHEMP (hodnocení, recenze)

Beast34: taky jsem větší fanda BB. je nás jen pár, tak se musíme spojit a dát to všem ostatním pěkně sežrat!! :D

Nolanfilms

Nolanfilms (hodnocení, recenze)

Mne sa veľmi lubi, že Nolan nepoužíva až tak filmove triky a snaží sa to všetko hrat na realite a hlavne u batmana . Všetko je hmatatelne a to sa mi lubi . Poster nemam čo k tomu dodať, je super , mne to príde ako keby poster hovoril že všetko sa rozpadne v tom duchu nejako . Ide z neho stach a je ako to uz tu povedali apokalypticky :) jednoznačne sa mame načo tesit. P.S. dufam ze v teaser traileru uvidime aspon maly zaber, alebo budeme pocut Banea.

Džany

Džany (hodnocení, recenze)

trošku odbočím...(možný spoiler)
 
 
ví někdo něco co se stalo s návrhem na zbourání toho stadionu?

Folwar.

Folwar. (hodnocení, recenze)

To bych se musel teda hodně zasnít, já tam ani toho netopýra prvně neviděl.

Alfmen

Alfmen (hodnocení, recenze)

Beast34: To se ti možná jen zdá, protože Ledger si ten film vlastně ukradl pro sebe.

Beast34

Beast34 (hodnocení, recenze)

DaliX: skor by som povedal ze TDK bol viac zamerany na Jokera a zlocinnost nez na Batmana.. ja mam osobne radsej Batman Begins, takze by som bol rad keby sa to uberalo takym smerom.

DaliX

DaliX (hodnocení, recenze)

Som rád, že sa dej vráti aj k Batman begins. TDK bol viac zameraný na Batmana a zločinnosť v Gothame, čo je síce super ale fe fajn, že v trojke budú spojitosti s BB a teda aj TDK.

hanzi_111

hanzi_111 (hodnocení, recenze)

OT: takvé ty různé statistky na csfd už nefungují? jako např nejdiskutovanejší film atd...

Magazine

Magazine (hodnocení, recenze)

Nolan si podľa mňa získal svoju prestíž aj vďaka tomu, že nerád svoje filmy napcháva digitálnimi trikmi.

hatapa

hatapa (hodnocení, recenze)

v teaseru by se mi zamlouvalo pohled na mesto krik vriskot lidi (trosku apokalypticky) nekdo by mohl pronest vetu ze gotham potrebuje svoje temneho rytire a prask najednou znak batmana na obloze a k tomu neco paradniho od hanse...to by se mi hodne libilo :))

TAMEHEMP

TAMEHEMP (hodnocení, recenze)

StarKiller15: atmosféru romantickýho slaďáčku možná, ale batman si zaslouží mnohem temnější podkrest..

StarKiller15

StarKiller15 (hodnocení, recenze)

TAMEHEMP: by som skôr povedal, že vďaka tým reálnym exteriérom má ten film lepšiu atmosféru

Související novinky

Nový Batman bude rekordně dlouhý

Nový Batman bude rekordně dlouhý

21.01.2022

Těšíte se na chystaný snímek The Batman od režiséra Matta Reevese (Válka o planetu opic)? Pak vás možná potěší zpráva, že si pro vás tvůrce vydupal u studia zatraceně tučný kus stopáže. Snímek totiž… (více)

Tenet je Nolanův druhý nejdražší film

Tenet je Nolanův druhý nejdražší film

11.01.2020

Nadcházející špionážní thriller Christophera Nolana Tenet bude režisérovým druhým nejdražším filmem vůbec. Film, jenž se bude zabývat manipulací časem, má podle serveru Variety (a následně potvrzeno… (více)

Christian Bale končí s nabíráním váhy

Christian Bale končí s nabíráním váhy

10.11.2019

Přestože zní titulek spíš bulvárně, ujišťuji vás, že se jedná o ryze filmovou zprávu. Oscarový herec Christian Bale (Fighter, Dokonalý trik) v novém rozhovoru oznámil, že už nadobro končí s… (více)

Joker bude lámat rekordy

Joker bude lámat rekordy

05.10.2019

Podle posledních čísel serveru Deadline to vypadá, že z komiksového Jokera, jenž tento víkend vstoupil do kin v USA a dalších 74 zemích po celém světě, bude pořádný hit. Rkový snímek pojednávající o… (více)

Reklama

Reklama