Polda

TV spot 2
Česko, (2016–2024), 59 h 7 min (Minutáž: 54–59 min)

Režie:

Jaroslav Fuit

Kamera:

Aleš Hart

Série(6) / Epizody(64)

tein odpad!

Měl jsem to neštěstí vidět kousek ze série s mladým Polívkou a říkám si to co jako má být? Blbý a blbější v kožených bundách (které si ovšem ani neprevlíkají), parodie na nějaké pseudo motorkáře, nebo parodie na parodii a počítačovou herní série Polda s dabingem, mimo jiné, Luďka Soboty. Ty hry byly svou absurditou a hloupostí aspoň trochu vtipné, ale toto opravdu není! ()

SCHMEYD

Po pěti sériích musím uznat, že na tu první se rád podívám znovu. Ta byla jednoznačně nejlepší. Nechyběl humor ve stylu, "přece ti žádná ženská nebude říkat kam máš jezdit" narážka na navigaci. Nebo tady máš ten holčičí kompas😂 Na to, že seriál je z produkce TV PRIMA, dá se na to dívat. Narozdíl od dalších seriálů... ()