Reklama

Reklama

Tým Škorpion

(seriál)
  • USA Scorpion (více)
USA, (2014–2018), 65 h 27 min (Minutáž: 39–63 min)

Hrají:

Elyes Gabel, Katharine McPhee, Eddie Kaye Thomas, Emily Robinson, Erick Avari, Robert Patrick, Joel Gretsch, Anthony Skordi, Andy T. Tran, Jadyn Wong (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(93)

Jmenuje se Walter O'Brien a má čtvrté nejvyšší IQ, které kdy bylo změřeno – 197. Einstein měl 160. Když mu bylo 11, zatkla ho FBI, za to, že hacknul počítače NASA, aby si stáhl plány raketoplánů, které si chtěl pověsit na zeď. Nyní vede tým geniálních podivínů. Pracují pro Ministerstvo vnitřní bezpečnosti a díky svým znalostem dokážou překazit hrozby, které ohrožují svět. Říkají si Tým Škorpion.
Jsou čtyři a dohromady mají IQ vyšší než 700. Toby je behaviorista, rozumí řeči těla a dokáže předvídat chování; Sylvester je chodící kalkulačka a je posedlý statistikami; Happy je zázračná inženýrka, která dokáže sestrojit, opravit nebo otevřít cokoli; a Walter je machr na počítače.
Zatímco se ale členové týmu cítí dobře v přítomnosti jeden druhého, sociální vztahy mimo jejich kruh je uvádějí do rozpaků. Musejí se tedy spolehnout na pomoc prakticky myslící servírky Paige Dineenové, jejíž syn rovněž vykazuje neobvyklou inteligenci a nadání. Tým Škorpion řídí agent Gallo, který je jejich vládní spojkou. Společně jsou Tým Škorpion. (AXN)

(více)

Recenze (50)

jokino 

všechny recenze uživatele

Seriálu dávam lepšie 2*. Myšlienka je to rozhodne viac než zaujímavá, dať dokopy takúto skupinu ľudí a vytvoriť z nich takýto tým. Vedec nie som, takže po odbornej stránke hodnotiť velmi nemôžem prevedenie "ich" vedeckých úkonov do praxe, čo všetko sa dá, je reálne urobiť v danej chvíli a čo nie.. Čo sa týka CGI efektov, beriem s rezervou, je to Tv seriál. Sú aj lepšie, aj horšie, rovnako, ako vo filmoch. Čo však v seriály veľa krát prepálili, bol spôsob, akým prevádzali vedu do praxe. Myslím, že veľa krát by bolo po nich / po niektorom z nich. Ale inak, s rezervou, dalo sa.. ()

CaladanChmur odpad!

všechny recenze uživatele

Dal jsem odpad,i když profesionálně je to tak na průměr...Jenže když mi rejža naznačuje.."buď zticha,a nerýpej protože jsi obyčejný nevzdělaný hlupák a jestli to nejsi zrovna ty,tak zbytek populace ( teda kromě O Briena) je 100%".. .tak potom musím dát odpad ( a kdyby to šlo.. dal by jsem hvězdu pod úroveň odpadu).PLUSY "...tohoto filmu...1, občas se dozvíte něco z fyziky a matematiky..2, celkem dobrý casting 3,celkem dobrý a přitažlivý nápad 4,schopnost seriálu vypnout vaši soudnost na minimum.. a tudíž se dokážete odreagovat... MÍNUSY tohoto filmu 1,neskutečná vychcanost odvolávat se na isnpiraci skutečnou osobou..(nebudu nic říkat...dohledejte si sami..kolikrát dotyčný zachranuje svět.. či jak moc je to přiblíženo kromě jména skutečnosti) 2,rok 2014-2018 a tady máme připosraný patetismums a hrdinství američanů...těch obyčejných dříčů ( myslím tím agenty,armádní složky a policajty dohromady) v takové míře,že i kdyby na všech spartakiádách každý mával českou a ruskou vlajkou,tak tohle nikdy nepřebijí. 3,to jak dramaturg či scénarista předpokládá demenci diváků...tak strašně do očí bijících nelogičností,které ani sebevyhoněnější grupa géniů nedokáže nenápadně vysvětlit...to se jen tak nevidí....( nebudu spoilovat....ale agent "Gejb" a jeho telefon,který stačí zvednout a říct po oznámení .. tady agent wxyz že chci nákladní vrtulník,....uzavření ulic napříč NY...a další prkotiny ..to je fakt na mě moc... Občas se opakuji,ale když vidím...jaké sračky dokáží stvořit dospělí lidé a není jim při tom trapně...tak nemám jinou možnost.Prosím TV celého světa.. nekupujte ani pilotní díly podobných sraček.. jen ztrácíte peníze a jméno a váš posraný první nákup umožnuje podobným neschopům jako je ta skupinka rádoby režiserů.. si honit trika na FB.... ve zkratce...odkoukávám to v práci protože je mi jedno jestli nevidím třeba 5 minut drsné akční zápletky,...ale ani omylem by jsem u toho nevydržel celý počet minut doma na gauči.. še by jsem spát... Kdo tomu dává víc jak 3 hvězdy je bud ožralý,nebo zaplacený a nebo opravdu traged... ()

Reklama

Lavinia 

všechny recenze uživatele

Skupinka géniů s IQ vyšším než mrakodrapy založí firmu, řeší pro FBI i soukromě bezpečnostní krize, přitom stále pokníkává, jak těžký je to osud být geniální, a k tomu jim sekunduje totálně blbá ex-servírka s geniálním synkem, která jim "překládá" normální život do geniality a vice versa. S narůstajícím počtem dílů se děj nijak nelepší. Zlatý MacGyver! ()

jasiska 

všechny recenze uživatele

Myslím, že seriál má celkom dobrý potenciál, preto napriek trochu škrobeným hereckým výkonom (Walter mi pripadá ako Pinocchio, ktorý si neželá stať sa naozajstným chlapcom :-) a trápnym dialógom po 5. dieli dávam 4 hviezdičky. ___ V strede 3. série: ak už čoskoro neskončia s tým otravným will they/won't they, tak napriek inak zaujímavému seriálu prestávam pozerať. ()

RedRose 

všechny recenze uživatele

tohle je hodně velký IT úlet... scéna s letadlem v prvním díle byla propírána i na živě.cz což samo o sobě svědčí o tom, že to někoho zaujalo... špatná reklama, je taky reklama... přesto se na to dá celkem dívat... pokud nějak vybalancují ty naprosté šílenosti a dají tomu nějakou slušnější dějovou linku, mohlo vy to přežít, ale jinak je to kandidát na jedno-sezónní seriál... 42% /// EDIT: tak jedno-sezónní seriál to nakonec není... sleduju to dál, ale fakt by mě zajímalo proč v popisku seriálu chybí žánr sci-fi... protože co tam oni předvádí, to by ani MacGyver nestíhal... hodnocení lehce zvedám na 54% ()

Galerie (772)

Zajímavosti (7)

  • V pilotním dílu máme možnost postřehnout skutečného Waltera O'Briena v pozadí scény, kdy jeho herecký představitel Elyes Gabel hackuje kamery na letišti v kontrolní věži. (JimNorton)

Reklama

Reklama