Reklama

Reklama

Tým Škorpion

(seriál)
USA, (2014–2018), 65 h 27 min (Minutáž: 39–63 min)

Hrají:

Elyes Gabel, Katharine McPhee, Eddie Kaye Thomas, Emily Robinson, Erick Avari, Robert Patrick, Joel Gretsch, Anthony Skordi, Andy T. Tran, Jadyn Wong (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(93)

Jmenuje se Walter O'Brien a má čtvrté nejvyšší IQ, které kdy bylo změřeno – 197. Einstein měl 160. Když mu bylo 11, zatkla ho FBI, za to, že hacknul počítače NASA, aby si stáhl plány raketoplánů, které si chtěl pověsit na zeď. Nyní vede tým geniálních podivínů. Pracují pro Ministerstvo vnitřní bezpečnosti a díky svým znalostem dokážou překazit hrozby, které ohrožují svět. Říkají si Tým Škorpion.
Jsou čtyři a dohromady mají IQ vyšší než 700. Toby je behaviorista, rozumí řeči těla a dokáže předvídat chování; Sylvester je chodící kalkulačka a je posedlý statistikami; Happy je zázračná inženýrka, která dokáže sestrojit, opravit nebo otevřít cokoli; a Walter je machr na počítače.
Zatímco se ale členové týmu cítí dobře v přítomnosti jeden druhého, sociální vztahy mimo jejich kruh je uvádějí do rozpaků. Musejí se tedy spolehnout na pomoc prakticky myslící servírky Paige Dineenové, jejíž syn rovněž vykazuje neobvyklou inteligenci a nadání. Tým Škorpion řídí agent Gallo, který je jejich vládní spojkou. Společně jsou Tým Škorpion. (AXN)

(více)

Recenze (50)

tuctovychlap 

všechny recenze uživatele

po dvoch epizódach a pozretí real fotky Waltera je mi jasné, čo myslel Mišo Masnick titulkom "Is 'Scorpion Walter O'Brien' A Real Computer Security Genius?" :D ešte dobre, že tam majú Bobíka Patricka..mám podozrenie, že to budem ďalej sledovať hlavne kvôli nemu..:) edit: nemýlil som sa..ďakujem Bohu za osvietenie realizačného štábu, ktorý do tejto samohonky (rozumej: autoerotického hladenia peEGOnisu) indivídua v overale s písmenami WOB v kosoštvorci na hrudi povolal navonok chladného, rokmi charizmaticky nezmeneného RP..inak by som tomu dal len dve hviezdičky a smial sa, smial sa, smial, smial a smial........ ()

CaladanChmur odpad!

všechny recenze uživatele

Dal jsem odpad,i když profesionálně je to tak na průměr...Jenže když mi rejža naznačuje.."buď zticha,a nerýpej protože jsi obyčejný nevzdělaný hlupák a jestli to nejsi zrovna ty,tak zbytek populace ( teda kromě O Briena) je 100%".. .tak potom musím dát odpad ( a kdyby to šlo.. dal by jsem hvězdu pod úroveň odpadu).PLUSY "...tohoto filmu...1, občas se dozvíte něco z fyziky a matematiky..2, celkem dobrý casting 3,celkem dobrý a přitažlivý nápad 4,schopnost seriálu vypnout vaši soudnost na minimum.. a tudíž se dokážete odreagovat... MÍNUSY tohoto filmu 1,neskutečná vychcanost odvolávat se na isnpiraci skutečnou osobou..(nebudu nic říkat...dohledejte si sami..kolikrát dotyčný zachranuje svět.. či jak moc je to přiblíženo kromě jména skutečnosti) 2,rok 2014-2018 a tady máme připosraný patetismums a hrdinství američanů...těch obyčejných dříčů ( myslím tím agenty,armádní složky a policajty dohromady) v takové míře,že i kdyby na všech spartakiádách každý mával českou a ruskou vlajkou,tak tohle nikdy nepřebijí. 3,to jak dramaturg či scénarista předpokládá demenci diváků...tak strašně do očí bijících nelogičností,které ani sebevyhoněnější grupa géniů nedokáže nenápadně vysvětlit...to se jen tak nevidí....( nebudu spoilovat....ale agent "Gejb" a jeho telefon,který stačí zvednout a říct po oznámení .. tady agent wxyz že chci nákladní vrtulník,....uzavření ulic napříč NY...a další prkotiny ..to je fakt na mě moc... Občas se opakuji,ale když vidím...jaké sračky dokáží stvořit dospělí lidé a není jim při tom trapně...tak nemám jinou možnost.Prosím TV celého světa.. nekupujte ani pilotní díly podobných sraček.. jen ztrácíte peníze a jméno a váš posraný první nákup umožnuje podobným neschopům jako je ta skupinka rádoby režiserů.. si honit trika na FB.... ve zkratce...odkoukávám to v práci protože je mi jedno jestli nevidím třeba 5 minut drsné akční zápletky,...ale ani omylem by jsem u toho nevydržel celý počet minut doma na gauči.. še by jsem spát... Kdo tomu dává víc jak 3 hvězdy je bud ožralý,nebo zaplacený a nebo opravdu traged... ()

Reklama

becki_tu 

všechny recenze uživatele

První půlka série byla s určitými výhradami fajn, ale v druhé půlce série už jsem přeci jen více začal kroutit hlavou nad ujetými vědátorskými nápady při řešení jednotlivých případů, přičemž 90 % zápletek se točí kolem hackování všeho možného i nemožného. Seriál postavený na nejpropranějších scénáristických klišé, navíc s množstvím logických děr, zkrátka nemůže dlouhodobě fungovat. 50% ()

Teron 

všechny recenze uživatele

Zatím na poctivých třech kvůli zábavnosti a týmu, který se vysmívá stereotypům běžného myšlení. Ano, řešení případů jsou kolikrát šílená, ale je to něco, co se v tomhle případě celkem očekává, protože už pilot dává jasně najevo, že na vážnou notu se tu moc hrát nebude. Je to taková Xena konceptu "špičkový tým pomáhá tam, kde klasické metody nefungují". Princezna bojovnice taky dávala jasně najevo, že se minimálně polovinu stopáže nebere moc vážně a Scorpion je na tom podobně. ()

erased 

všechny recenze uživatele

Scorpion sice mohl dopadnout díky pilotu Justina Lina a slibné premise mnohem lépe, ale na nic víc, než na odpočinkovou zábavu stejně neměl, a jako takový funguje obstojně. Když totiž na každý díl připadá v průměru cca deset cliffhangerů, při kterých na vlásku visí přinejmenším osud celého světa, a přesto dokáže bavit povedeným týmem exotů (až na topornou a hlavně otravnou Happy), jejich hláškami a především neuvěřitelnými macgyverovskými řešeními ještě neuvěřitlelnějších problémů, a přesto při tom nenáročně bavit, není si prakticky na co stěžovat. V tomto ohledu haprují jen epizody s civilnějšími problémy, kde naplno vyniká, jak šíleně patetické, levné a přepálené to celé divadýlko vlastně je. ()

Galerie (772)

Zajímavosti (7)

  • Herci sú si rovnako blízki ako ich seriálové postavy a aj mimo natáčania spolu trávia veľa času. (challik)
  • V pilotním dílu máme možnost postřehnout skutečného Waltera O'Briena v pozadí scény, kdy jeho herecký představitel Elyes Gabel hackuje kamery na letišti v kontrolní věži. (JimNorton)

Reklama

Reklama