Tým Škorpion (TV seriál)

Scorpion

Škorpión

Akční / Drama

USA, 2014 - 2018

Elyes Gabel, Katharine McPhee, Eddie Kaye Thomas, Emily Robinson, Erick Avari, Robert Patrick, Joel Gretsch, Anthony Skordi, Andy T. Tran, Jadyn Wong, Jamie McShane, Glenn Keogh, Matthew Mahaney, Kelley Jakle, Corbin Bernsen, Linda Hunt, Method Man, Scott Mescudi, Jessica Tuck, Nazneen Contractor, Mykelti Williamson, Shohreh Aghdashloo, Alicia Lagano, Joshua Leonard, Glenn Plummer, Mackenzie Astin, Peter Jason, Chris Mulkey, Keith David, Ronnie Gene Blevins, Timothy V. Murphy, Mia Serafino, Ernie Hudson, Charles Malik Whitfield, Navid Negahban, Lochlyn Munro, Jamal Duff, Rocky Marquette, Joe Ordaz, Zoran Korach, Giovanni Lopes, Nick Gracer, Pilar Holland, Joe Lorenzo, Mary-Bonner Baker, Charan Prabhakar, Wyatt Oleff, Mark Charran, Richard Whiten, Jeff Fahey, Corey Brill, Lawrence Kao, Jules Hartley, Andrew Patrick Ralston, Jeff Corbett, Aleksandra Kaniak, Keong Sim, Scott MacDonald, Ed Moy, Corby Sullivan, Patrick St. Esprit, Eric Osovsky, Diahnna Nicole Baxter, Joe Spellman, Lester Speight, Michael Wiseman, Scott Porter, Spencer Grammer, Gerald Downey, Max Gail, Henri Lubatti, Michael McGrady, Asante Jones, Clint Jung, Tina Grimm, Andy Buckley, Christopher Showerman, Michael Graziadei, Lisa Brenner, Siobhan Fallon Hogan, Victor Manso, Todd Williams, Catherine Dyer, Lisa Kaminir, Ping Wu, John Aylward, Jay Paulson, Reiko Aylesworth, Lea Thompson, Kelvin Han Yee, Nadine Nicole Heimann, Tarah Paige, Matthew Alan, Jim Palmer, Lisa Catara, Ayumi Iizuka, Fernando Rivera, Alimi Ballard, Camille Guaty, José Zúñiga, Ari Stidham, Raphael Sbarge, Brendan Hines, Matt Gerald, Jake McLaughlin, Kamala Jones, Karolina Wydra, Kristen Ariza, Leith M. Burke, Octavius J. Johnson, Spencer Garrett, James Black, David James Elliott, Michael King, Patrick Fabian, Michael Filipowich, Jonathan Erickson Eisley, Aramis Knight, Thomas Rosales Jr., Fernanda Andrade, Matt Lasky, Keith Andreen, John Posey, Rick Ravanello, Stevie Nelson, Ginger Gonzaga, Ryan Sands, Michael Cornacchia, Sunkrish Bala, Alexander Chaplin, Vedette Lim, Vanessa Lee Chester, Jay Giannone, Eric Davis, Katherine Kamhi, Nick Santora, Nicholas Wootton, Alana De La Garza, Gene Simmons, Matthew Bridges, Moronai Kanekoa, Kevin Weisman, Izabella Miko, Ignacio Serricchio, Daniel Kash, Wade Williams, Edward Conna, Chase Kim, Travis Van Winkle, Peri Gilpin, Roman Mitichyan, Nick Roth, Doug Savant, Trevor Larcom, Abhi Sinha, Kyle Red Silverstein, Richard Varga, Brad Beyer, Billy Wirth, Darren Dupree Washington, Sonya Walger, Sammi Rotibi, Damon Herriman, Exie Booker, Marek Probosz, Sydney Viengluang, Jeff Galfer, Shanley Caswell, Taylor Handley, Brandon Barrera, Hakeem Kae-Kazim, Brooke Nevin, Matty Castano, Penn Jillette, Stephen Bridgewater, Daniel Moncada, Drew Carey, Joely Fisher, Eric Roberts, Amber Lancaster, Murray Miller, Rachel Reynolds, Horatio Sanz, Scott Alan Smith, Sean Cameron Michael, Mike Falkow, Derek Graf, Dennis Keiffer, Josh Randall, Leslie David Baker, Mark Rolston, David Grant Wright, Kathleen Munroe, Riley B. Smith, Troy Doherty, Derek Phillips, Joseph Baird, Laird Macintosh, Isabella Crovetti, Gonzalo Menendez, Mariah Bonner, Doc Farrow, Serena Scott Thomas, Brian McNamara, Mary Matilyn Mouser, Rebeka Montoya, John O. Hartman, Carlo Rota, David L. King, Virginia Montero, Eddie Perez, Anthony Molinari, Carol Herman, Annie Little, Orestes Arcuni, Patrick Fischler, Elisabeth Hower, Rockmond Dunbar, Lindsay Pulsipher, Brian Guest, Patrick Davis, Anna Claire Sneed, Graham Shiels, Lee Amir-Cohen, Chad Todhunter, Jeremy Denzlinger, Jason Manuel Olazábal, Omar Leyva, Kristian Day, Carl McDowell, Jorge-Luis Pallo, Anthony Fanelli, Anil Kumar, Kristof Konrad, Devan Long, Aaron Bledsoe, Anna Arden, Sean Patrick Murphy, Josh Clark, Amir Talai, Paul Schackman, Kevin Daniels, John Patrick Jordan, Joshua Gomez, Phoebe Neidhardt, Tina Majorino, Damon Standifer, Sonny Marinelli, Allie Gonino, Dana Davis, Edward Kerr, Don Stark, Katie Walder, Giuliana Carullo, Brandon Molale, Cullen Douglas
  • Mraxis

Takhle znechucený jsem už dlouho nebyl. Většinou se snažím horším projektům vyhýbat a tak lituji dne kdy jsem se rozhodl, že si pustím díl seriálu Scorpion bez předchozí konzultace s ČSFD. Příšerná konina plná nesmyslů, klišé a americké propagandy. Nevěrohodné herecké výkony, hloupý scénář o bandě géniú, kteří se chovají a přemýšlejí jako banda pitomců. Od odpadu to dělí opravdu jen ten fakt že jsem se jednou nebo dvakrát pousmál. Rozhodně nejhorší seriálový pokus, co jsem tenhle rok viděl. 20%(6.11.2014)

První půlka série byla s určitými výhradami fajn, ale v druhé půlce série už jsem přeci jen více začal kroutit hlavou nad ujetými vědátorskými nápady při řešení jednotlivých případů, přičemž 90 % zápletek se točí kolem hackování všeho možného i nemožného. Seriál postavený na nejpropranějších scénáristických klišé, navíc s množstvím logických děr, zkrátka nemůže dlouhodobě fungovat. 50%(28.4.2015)

Sledovat se do bez potíží dalo, ani se u toho nemuselo moc myslet, takže taková jednohubka, díl dva na večer. Nicméně po první sérii mi to asi stačí. Parta geeko-nerdovských superhrdinů, co zvládá krom svých expertních znalostí i profesionální práci v terénu a jako o "speciální jednotce" se o ní klábosí i v televizi, aby o nich věděli všichni zlouni, kteří je ale nechávají více méně na pokoji... No, vlastně to byl dost velký nesmysl, ale prostě se to dalo. Samozřejmě nesměla chybět romantická linka, check.(6.1.2016)

Nejspíš se shodneme všichni na tom, že první tři díly nebyly zrovna nejlepším startem, ale po 15 dílech myslím, že by to mohlo mít úspěch. Podstatou seriálu je ukázat život geniálních lidí a myslím, že se to povedlo zachytit se všemi náležitosti. Proč? Skutečný Walter O'Brien sedí u natáčení a říká, jak to v situacích probíhalo. Ano, některé případy jsou vyhrocené a nikdy se nestaly, ale to nic nemění na tom, že seriál má potenciál. Můžeme očekávat druhou sérii a já jen doufám, že typická klišé, která se objevují v každém díle, zmizí. Prozatím tedy 4 hvězdičky.(13.2.2015)

• Berty00

No už na začiatku dejstva sme sa dozvedeli že hlavná postava ma IQ 197...No aj s takýmto IQ to je slabá odroda Sheldona Coopera(The Big Bang Theory)..Zhromaždí organizáciu géniov tak preečo tam nieje Sheldon ?!?!.Samotný seriál je dosť taký ani nemastný ani nie slaný...Ale istými chvílami sa pýtate otázky typu : Dá sa to ? Nedá sa to ? Existuje to ? Neexistuje to ?.....(21.7.2015)

• - V pilotním dílu máme možnost postřehnout skutečného Waltera O'Briena v pozadí scény, kdy jeho herecký představitel Elyes Gabel hackuje kamery na letišti v kontrolní věži. (JimNorton)

• - Skutečný Walter O'Brien, který byl inspirací pro tento seriál, je šéfem společnosti Scorpion Computer Services, která se zaobírá internetovou bezpečností. Založil Scorpion ve věku 13 let, kdy se snažil dát dohromady tým lidi s vysokým IQ, ale s nízkým EQ (emoční inteligence). K dnešnímu dni vytvořil přes 150 unikátních technologických vynálezů. (JimNorton)

• - Jadyn Wong, představitelka Happy, řekne v každé epizodě: "Not good" (česky: "To není dobré"). (JimNorton)