Superman a Lois

USA, (2021–2023), 30 h 10 min (Minutáž: 39–63 min)

Předloha:

Joe Shuster (komiks), Jerry Siegel (komiks)

Hudba:

Dan Romer

Tyler Hoechlin, Elizabeth Tulloch, Inde Navarrette, Dylan Walsh, Jordan Elsass, Emmanuelle Chriqui, Alex Garfin, Erik Valdez, Wolé Parks, Michele Scarabelli (více)

Série(3) / Epizody(43)

Po letech konfrontací s megalomanskými superpadouchy, monstry pustošícími Metropolis a mimozemskými útočníky odhodlanými vyhladit lidskou rasu, jsou nejslavnější superhrdina světa, Muž z oceli jménem Clark Kent (Tyler Hoechlin), a nejznámější komiksová novinářka Lois Laneová (Elizabeth Tulochová) nuceni čelit dosud největší výzvě – stresu, tlaku a problémům, jimž jsou pracující rodiče v dnešní společnosti vystaveni. Jako by náročná výchova dvou synů nebyla už tak dost složitá, Clark a Lois si také musí dělat starosti s tím, zda jejich synové Jonathan (Jordan Elsass) a Jordan (Alexander Garfin) časem zdědí po svém otci kryptonské superschopnosti. (HBO Europe)

Recenze uživatele Trevor k tomuto seriálu (5)

Krátké vzpomínání mezi katastrofami (2021) (S01E11)

Pochopiteľne * nadol za boj proti nacistom...už to je trápnejšie ako oslavy 1 mája kedysi...inak to bolo veľmi dobrá epizóda, jedna z najlepších v doterajšom priebehu. ()

Lži, které svazují (2022) (S02E12)

Pre Alláha všemohúceho, do korektnej riti toto čo bolo? Lois zdrbe celý regiment chlapov, aby Lana zdrbala Kylea, ktorého zdrbe dcéra aby potom dvaja biely Supermani dostali chres pitchu klitorisom od ďalšej ŽENYaby ich nakoniec zachránil čierny alfasamec? A dvaja biely chlapci zídu na scestie na pokyn ďalšej alfasamice ŽENY? A v tej svojej korektnej dementnej feministickej pitchi si zabudol aj na rasizmus nie? Afroameričanka robí asistentku bielej rasistke? Ty liberálna rasistická sviňa!!! Tak toto nedávam, Gretka Thurnberg, Billie Eilish, už iba čakám čo najbližšie spraví Sarah...asi všetkým 8 ročným samčekov vysvetlí že nemajú právo na život, lebo o svojej maternici rozhoduje sama....čo Ti dáva tak toto bol iný cringe a bullshit 😂😂 ()

Série 3 (2023) (S03)

Bohužiaľ v dnešnej dobe sa to robí takto, koniec ostane otvorený a dúfajme že sledovanosť prinúti spoločnosť nájsť kopejky na pokračovanie. Tu je záver skvelý rovnako ako u 30 strieborných, ale rovnako veľkolepo ospevované a očakávané Raised by the Wolves sa pokračovania nedočkalo. Ak by sa to stalo aj tu tak by to bol riadny trapas. ()

The Dress (2023) (S03E09)

Tie premeny nášho tela, vyrástka mi len jedna koza a tak som nosila vypchávku, aj tak bude z Teba opäť silná žena...no to by ešte chýbalo aby po svete na ktorom žije vyše 8 miliárd ľudí chodil čo i len jeden silný muž...nebyť tejto všadeprítomnej stupidity bola to dobrá epizóda s aj ozaj zmysluplnými dialógmi. ()

What Kills You Only Makes You Stronger (2023) (S03E13)

Najhoršie na tom všetkom je že občas ani epický záver neprinúti k natočeniu ďalšej série a HBO sa to ukážkovo podarilo v seriály Raised by the Wolves kde ostali iba otázky a neprišli takmer žiadne odpovede. Toto potenciál má, keďže rodinné vzťahy oslovili určite aj ženské publikum, teda prevažne to. ()

HBO Max zrušilo Doom Patrol a Titans

HBO Max zrušilo Doom Patrol a Titans

26.01.2023

Špatné zprávy pro fanoušky DC seriálů. Mluvčí HBO Max totiž potvrdil, že současné čtvrté řady Titans a Doom Patrol budou zároveň posledními. Pro server The Hollywood Reporter zástupci streamovací… (více)