The Daily Show

USA, 1996, 3747x30 min

Kamera:

Ryan Scafuro

Účinkují:

Jon Stewart, Trevor Noah, Steve Carell, Stephen Colbert, Lisa Ling, Ed Helms, Huey Lewis, Lewis Black, RZA, Roy Wood Jr., Jordan Klepper, Frank DeCaro (více)

V tomto pořadu nás bavil svým talentem Jon Stewart, který dokonale vyzvedl politickou satiru. Jeho humor a umění přitáhli spoustu diváků a pořad se stal velmi oblíbeným. (duklak2)

Carthorias

Asi nejvtipnější entertainer současnosti, Jon Stewart, v téhle show vaří úžasnou směs nadsázky a absurdity, kterou potom přelévá přes současné dění v Americe. Paradoxně je tohle asi nejlepší zdroj informací o Americe pro neznalého Evropana, jelikož nepodává pouze oficiální statementy, ale ukazuje i ty drobnosti, ze kterých se potom skládá větší mozaika. Kupříkladu veškeré výstřelky americké volební kampaně, skandály senátorů, taškařice kolem jmenování soudců nejvyššího soudu, nebo karibská ropná skvrna - to všechno podáno z mnoha úhlů, vtipnou formou a zároveň nutící k zamyšlení. ()

Chauncey

Říká se, že pouze divák "falešných zpráv", "The Daily Show", zjistí doopravdy, co se ve Spojených státech děje. Výborný Jon Stewart a jeho parta si neberou servítky, přičemž nejčastějším terčem jejich vtípků je George W. Bush and his guys. ()

kaspar

Geniální politická satira. Nedovedu říct, jestli se kvalita mění v čase, protože zase nesleduju tak často, ale zatím mi přijde, že co díl to 5 hvězd (podle bodování tady na ČSFD. Stewart, Colbert i všichni další jsou pro mě hrdinové a předzvěst konce doby temna v "nejmocnější zemi světa" ... nebo možná taky ne ... možná jsou poslední svatí v pekle. ()

Slaboproud

Lahůdka. Záchvat smíchu zaručen v každém dílu, informační hodnota překvapivě vysoká. Jedinou slabinou jsou podle mě současní korespondenti, ale stejně 5*. [31.8.2013] John Oliver se snaží, ale absence Stewarta je zjevná... ()

kockodan odpad!

S rasistickým woke hlupákem Trevorem Nohou opravdu ne!!! S ním ať jdou do woke prdele, a zůstanou tam!!! ODPÁÁÁÁD!!!! 👎 ()

adako

Jon je kráľ fake news, best of best. Skvelá a zároveň mimoriadne potrebná politická satira. Trevor Noah už ani zďaleka nedosahuje kvality Jona, Stephena Colberta či Johna Olivera (aj keď sa snaží). Je škoda že na Slovensku ani v Česku nič podobné neexistuje, problém nie je ani v tom že by sme nemali schopných komikov, ale v tom že naše publikum na to ešte nedozrelo. Myslím však že už čoskoro sa to zmení. ()

BesnaSrnka

Stewart bol nielen výborným moderátorom, ale keď bolo treba, vedel klásť hosťom aj nepríjemné otázky. Zábavná a počas Bushovej administratívy aj veľmi dôležitá relácia. V tomto videu, zosmiešnil reláciu CNN natoľko, že ju museli zrušiť: https://www.youtube.com/watch?v=aFQFB5YpDZE Tu zase vidno ako ako tajné služby ovplyvňovali významných amerických reportérov, aby písali pozitívne o intrevencii do Iraku: https://www.youtube.com/watch?v=924DT22tSWE ()

Laethe

Sledujem The Daily show uz pat rokov vyse 150x do roka bez vynechania co i len 1 show. Pri kazdej prestavke trpim velmi krutymi abstinencnymi priznakmi, ktore sa daju liecit iba pozeranim najlepsich videii na internete :) našinec sa samozrejme nema sancu dokonale vyznat v americkej politike a medialnom diani, ale po pravidelnom sledovani TDS mam lepsi prehlad ako o diani na Slovensku :)) TDS ma mnoho odnozi a napodobitelov po svete, takze chce to len verit, ze sa i u nas najde tim ludi schopnych robit prvotriednu politicku satiru, ktora tu zasadne chyba.. ()

Paul Rudd vs. dvojník

Paul Rudd vs. dvojník

13.08.2018

Paul Rudd (The Fundamentals of Caring) momentálně dobývá kina ve dvojce Ant-Mana a příští rok bychom ho měli spatřit ve čtyřce zatím nepojmenovaných Avengers. Mezitím se ale čerstvě upsal novému… (více)