Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Série(12) / Epizody(279)

Recenze uživatele Cheeter k tomuto seriálu (292)

Šmírování tajemného rande (2015) (S09E08)

Sociální experiment se Sheldonem byl výborný, ba přímo prvotřídní. Šmírování už bylo horší... ()

Vystřídání partnerských rolí (2015) (S09E09)

Dějově zajímavá epizoda, ale některé věci už mi přišly poněkud za hranou. To to má tenhle seriál zapotřebí? ()

Kompenzace zhrzenosti (2015) (S09E10)

Pro mě slabá epizoda, byť dějově dost významná. Jakoby nešlo víc propojit s nějakou jinou ptákovinoi. ()

Očekávání premiérové noci (2015) (S09E11)

Výborná epizoda, hlavně to závěrečné srovnávání. Sem tam byl sice slabší moment, ale bavil jsem se dobře. Akorát dějově se najednou seriál posunul strašně rychle, což mě docela překvapilo. ()

Transformace obchodní schůzky (2016) (S09E12)

Bavil jsem se dost podobně, jako v minulé epizodě, byť tento díl takový náboj neměl. Ale psycholožka byla fakt dobrá. ()

Svérázné projevy empatie (2016) (S09E13)

Sheldon se po svém omlouvá. Nápad dobrý, ale jenom to na díl docela málo. ()

Přitransportování babči (2016) (S09E14)

Epizoda hlavně o vztazích. Vidět babču byla sranda, ale celkově dějově nic převratného. ()

Valentýnské extempore (2016) (S09E15)

Za mě docela nuda, nic, kvůli čemu bych se nějak víc smál. Místy mi to přišlo až bez děje. ()

Negativní reakce na pozitivní test (2016) (S09E16)

Karaoke se povedlo a taky se objevila zápletka pro budoucí díly. Na druhé straně místy až prázdné hlášky. ()

Experimentování s oslavou (2016) (S09E17)

Epizodu zachraňoval Adam West a Stephen Hawking. Jinak to nebyla žádná sláva. ()

Rozčarování z patentové smlouvy (2016) (S09E18)

Dobře zpracovaná část, akorát mohlo být více geekovin. Smlouva byla dobrá a vidět Ráje nerozhodného taky, ale jeho vztahy prostě vždycky byly divné... ()

Zmaření plánované pomsty (2016) (S09E19)

Až na Sheldonovo doupě mi přišlo, že tato epizoda nemá co říci, jako by se všechny dobré nápady už použily. ()

Paralely slzavých údolí (2016) (S09E20)

Divný Raj, i když zase trochu jinak a cesta na chatu, kde se něco provalí ze vztahů. Geekoviny téměř chybí a až na pár gagů tato epizoda nic zvláštního nepředvedla. ()

Úskalí sendviče na party (2016) (S09E21)

Skvělá epizoda, podařilo se dobře skloubit vztahy a geekoviny. A u těch geekovin buďme rádi pomalu i za ty slabší, protože jich je obecně čím dál tím míň. Takže za mě spokojenost a snad uvidíme ještě několik podobných. ()

Nástrahy degustace (2016) (S09E22)

Škoda, některé epizody stojí za nic. Tahle k ním patří taky, možná by bylo lepší ji vynechat. Pasáž o armádním využití se dá dát i jinam. ()

Scestný záchvat paranoie (2016) (S09E24)

Přes určitou topornost na začátku byl konec nezapomenutelný. To, jak se mají rádi Leonardovi rodiče, jednoduše baví a jsou skvělým oživením seriálu. ()

Série 10 (2016) (S10)

Stále se projevuje sestupná tendence seriálu. Pomalu čekám na to, kdy se konečně tvůrci odhodlají a seriál ukončí. Na co se vlastně čeká? Na svatbu? Nebo na mimčo? To už není o geekovinách, ale o vztazích. Ty se sice posouvají, ale seriál už není prostě to, co býval. Na začátku seriálu byla meta jasná, kdy se dá Leonard dohromady s Penny. Není toto již dávno vyřešeno? ()

Sonda do rodinných vazeb (2016) (S10E01)

Dobrá provázanost s minulou epizodou. Podivné vztahy příbuzenstva jednoduše dodaly seriálu jiskru. ()

Miniaturizace po vojensku (2016) (S10E02)

Tato epizoda se také míjí s původními myšlenkami seriálu, jsou v něm více vztahy a nebýt začínající armádního výzkumu, tak by byl totálně mimo mísu. ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění