Pravidla zasnoubení

(seriál)
  • USA Rules of Engagement (více)
Ukázka z filmu
USA, (2007–2013), 35 h 56 min (Minutáž: 20–23 min)

Tvůrci:

Tom Hertz

Wayne Kennan

Oliver Hudson, Bianca Kajlich, Megyn Price, David Spade, Patrick Warburton, Adhir Kalyan, Candace Kroslak, Heather Locklear, Andrew Aguilar, Mini Anden (více)

Série(7) / Epizody(100)

Adam právě požádal Jennifer po sedmiměsíční známosti o ruku. Jsou zamilovaní a těší se na neutuchající lásku posvěcenou manželským slibem. O něco skeptičtěji k tomuto konceptu přistupují jejich sousedé přes chodbu - Audrey a Jeff jsou totiž svoji již 12 let, a tak mají ke svátosti manželství vypěstovaný svůj vlastní přístup. A kdo má nejvíc co říct k Adamově zasnoubení je samozřejmě jeho nejlepší přítel a spolupracovník Russel, který je i přes svých 150 cm výšky a nafoukaný účes lvem salonů a lovcem dívčích srdcí. Nechejte se lehkým humorem tohoto seriálu vtáhnout do spletité sítě manželských vztahů, kratochvil i povinností a a vypozorujte z nich nezbytná "pravidla zasnoubení". (bystroocko)

Ukázka z filmu

Lukoboss

OK, viděl jsem několik dílů a je z toho jasných několik věcí. Od dob Přátel je evidentně nutný mít v každým komediálním seriálu postavu Joeyho (Barney v HIMYM, tady zase Russel), kterej balí ženský na každým kroku. Jasným tahounem tady je ale P. Warburton, kterej je vlastně furt nasranej a něco se mu nelíbí, ale právě ten jízlivej humor je světlým okamžikem každýho dílu. Jinak nic moc, určitě to není na pravidelný sledování. ()

BigDeal

1. séria (80%): Rules of Engagement prináša presne to, čo človek od sitcomov očakáva- vtipné jednohubky, ktoré neriešia žiadne veľké problémy, prinesú sympatické postavy, opakujú sa čo najmenej a sú plné optimizmu. Problém je však v tom, že tento sitcom neprináša vôbec nič nové (na rozdiel od himym a tBBT ). Toto je však priamo vyvážené vtipnou manželskou dvojicou (a hlavne geniálnym Jeffom) a Russelom, takže mám zasa raz čo pozerať pri večeri. 2. séria (80%): presne to isté, čo prvá séria. Tempo si udržujú, veľa sa ťaží z postáv, pri zápletkách mám vždy pocit, že som niečo podobné videl v Priateľoch , alebo himym-e, vtipy sú však stále nové, čerstvé. 3. séria (80%): žiadne výrazné zmeny, všetko beží tak ako doteraz, postavičky prežívajú (väčšinou) stokrát omieľané príbehy počas ktorých (väčšinou) trúsia jeden trefný vtip za druhým (stavím sa, že scenáristi vystupovali v stand-up kluboch). V niektorých častiach sa objavuje nová geniálna minipostavička Timmyho, ktorý musí pre Russela robiť omnoho viac, ako obyčajná sekretárka. ()

Unnamed

Po první sérii hodnotím slabšími 4*. První tři díly byly moc zábavné (stejně tak díl poslední), největší zásluhu na tom měl střet pohledů Adama a Jeffa na partnerský život, dále v podstatě jakákoliv konverzace s Patrickem Warburtonem aka Jeffem. Jakmile se ale začaly řešit vztahové problémy a podobné věci, vtip zákonitě přepustil místo nudě. Stejně to pokračovalo i v dalších sériích, jmenovitě 2.,3. a 4. měly dobré i špatné díly, člověk si na celou partu ale již zvykl a vše si více užíval. 5. a 6. série mě nebavily, protože se příliš soustředily na dvojici Russel-Timmy (a vyhnaly u nich vše příliš do extrému), "problémy" Jeffa a Audry byly jak přes kopírák, přesto i v těchto sériích se našly vážně fantastické díly či alespoň scény, které za zhlédnutí celého seriálu stály (a řekl bych, že jen a jen zásluhou Adama, který upřímně seriál táhl celých šest sérií - narozdíl od Jenn, která tam snad byla jen do počtu). Nechávám celkové slabší 4*, protože 3* si tento seriál i přes ty slabší chvilky rozhodně nezaslouží . ()

Yardie

Docela příjemné překvapení. Táhnou to dvě postavy - Jeff a Russel. Bez nich bych to bylo asi o ničem. Každý má jiný druh humoru, ale oba jsou pekelné! Není to příliš o inteligentním humoru, ale spíše o takovém civilním, občas nahlouplém, opřeným o sarkazmus a ironii, především u dvou výše zmíněných. Dobře se povětšinou bavím. Slabých dílů moc není. Dost slušná zábava, na kterou si rád čas najdu. Howgh! ()

OG_Swifty

Typický americký průměrný seriál, ale musím přiznat, že některé díly / epizody jsou docela zábavné. David Spade se jako ekvivalent Barneyho Stinsona nemůže rovnat ani náznakem a obvykle scénky s Oliverem Hudsonem a neviditelnou Biancou Kajlich patří k tomu slabšímu, ale zbytek hereckého obsazení je dobrý. ()

• Timmy v seriálu zmiňoval, že pochází z Jihoafrické republiky. Jeho představitel Adhir Kalyan se skutečně v Jihoafrické republice narodil. (peeteno78)
  • Úvodní melodie se nazývá „How Many Ways“ a pochází od autora Señor Happy. (peeteno78)