poster

Pravidla zasnoubení (TV seriál)

 • USA

  Rules of Engagement

 • Slovensko

  Pravidlá zadaných

Komedie

USA, 2007 - 2013, 35 h 56 min (Minutáž: 20–23 min)

Kamera:

Wayne Kennan

Hrají:

Oliver Hudson, Bianca Kajlich, Megyn Price, David Spade, Patrick Warburton, Adhir Kalyan, Candace Kroslak, Heather Locklear, Andrew Aguilar, Mini Anden, Mircea Monroe, Diane Sellers, Jennifer Alden, Smith Cho, Katie Walder, Stacy Stas, Don Perry, Peggy Lipton, Alexis Krause, Geoff Pierson, Kate Micucci, Louis Mandylor, Jelynn Rodriguez, Tammin Sursok, Rachel Boston, Carrie Reichenbach, Virginia Williams, Taryn Southern, Sara Rue, Jessica Walter, Johnny Palermo, Moran Atias, Jessica Tuck, Ami Dolenz, Wendi McLendon-Covey, Christine Scott Bennett, Meg Wolf, Beth Littleford, Nazneen Contractor, Adrienne Rusk, Sarah Desage, Holly Lynch, Brenda Koo, Skyler Stone, Rebel Wilson, Karen Jean Wu, Teri Reeves, Katie Savoy, Alex Ball, Maree Cheatham, Giovanni V. Giusti, Tony Hale, Orlando Jones, Hollie Winnard, Emily Montague, Marta Zolynska, Gary Poux, Mariah Bonner, Teddy Sears, Alison Becker, Dylan Minnette, Joe Sofranko, Heidi Marnhout, Casey Sander, Ali Williams, David Gautreaux, Audra Marie, Jen Lilley, Jonathan Morgan Heit, Rosalie McIntire, Mark Saul, Lili Mirojnick, Jelly Howie, Jack Carter, Jennifer Roa, Stephanie Lemelin, Michael Mantell, Elizabeth Bogush, Bob Odenkirk, Jonathan Slavin, Bruno Amato, John Ducey, Matthew Mahaney, Valerie Azlynn, Jackie Sandler, Tyler Spindel, Jeff Clarke, Mim Drew, Hope Allen, Terrell Lee, Noah Munck, Melanie Kannokada, Melanie Paxson, Mylinda Royer, Bess Meyer, David Wells, Maria McCann, Doug Simpson, Glenn Taranto, Christine Estabrook, Kyle T. Heffner, Cyndi Martino, Judith Drake, Nick Ball, Tyler Jacob Moore, Chris Titone, Tim Conlon, Jera Sky, Amy Gumenick, Eric Normington, Omi Vaidya, Artemis Pebdani, Jandres Burgos, Marsha Clark, Jodi Harris, Edie McClurg, Lynne Alana Delaney, Lara Everly, Greg Wrangler, Ajay Mehta, Todd Grinnell, Debra Azar, John Farley, Tank Jones, Marque Richardson, Cathryn de Prume, Lorin McCraley, Cameron Bender, Gloria LeRoy, Jonathan Castellanos, Marcus Toji, Rich Paul, Alyssa Julya Smith, James M. Connor, Darin Toonder, Soledad St. Hilaire, René Ashton, Robert Alan Beuth, Katie Wee, Brian McGovern
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • giovanni3
  ***

  Pohodový seriál u kterého se člověk sem tam zasměje, zkrátka a jednoduše jako dělaný k jídlu po práci. Na stranu druhou děj se točí kolem 5 postav kdy žádná není ničím specifická, zapamatovatelná. Je to tedy taková jednohubka na kterou se klidně podívám, ale když už ji nikdy neuvidím tak to přejdu. A ještě jeden klad na závěr - dobře se zde dívá na herečku Bianca Kajlich. P.S.: Hodnotím po shlédnutí asi 20 dílů napříč 1. a 2. sérií. Za mě 3z5(12.5.2015)

 • Unnamed
  ****

  Po první sérii hodnotím slabšími 4*. První tři díly byly moc zábavné (stejně tak díl poslední), největší zásluhu na tom měl střet pohledů Adama a Jeffa na partnerský život, dále v podstatě jakákoliv konverzace s Patrickem Warburtonem aka Jeffem. Jakmile se ale začaly řešit vztahové problémy a podobné věci, vtip zákonitě přepustil místo nudě. Stejně to pokračovalo i v dalších sériích, jmenovitě 2.,3. a 4. měly dobré i špatné díly, člověk si na celou partu ale již zvykl a vše si více užíval. 5. a 6. série mě nebavily, protože se příliš soustředily na dvojici Russel-Timmy (a vyhnaly u nich vše příliš do extrému), "problémy" Jeffa a Audry byly jak přes kopírák, přesto i v těchto sériích se našly vážně fantastické díly či alespoň scény, které za zhlédnutí celého seriálu stály (a řekl bych, že jen a jen zásluhou Adama, který upřímně seriál táhl celých šest sérií - narozdíl od Jenn, která tam snad byla jen do počtu). Nechávám celkové slabší 4*, protože 3* si tento seriál i přes ty slabší chvilky rozhodně nezaslouží .(19.9.2012)

 • Lukoboss
  ***

  OK, viděl jsem několik dílů a je z toho jasných několik věcí. Od dob Přátel je evidentně nutný mít v každým komediálním seriálu postavu Joeyho (Barney v HIMYM, tady zase Russel), kterej balí ženský na každým kroku. Jasným tahounem tady je ale P. Warburton, kterej je vlastně furt nasranej a něco se mu nelíbí, ale právě ten jízlivej humor je světlým okamžikem každýho dílu. Jinak nic moc, určitě to není na pravidelný sledování.(4.2.2016)

 • pmusic
  ****

  Je dost možné, že moje hodnocení je lehce tendenční, protože v době, kdy jsme doma začali tento seriál sledovat, jsme zrovna byli zasnoubení a plánovali jsme svatbu. To srovnávání čerstvého a nového vztahu se zaběhnutým manželstvím nás zkrátka dostalo. Jeden frk střídal druhej a nás to fakt bavilo. Až mě překvapuje, jak málo % si tento seriál od většiny uživatelů vysloužil.(10.8.2015)

 • kulyk
  ****

  Celé to na svých šedivějících bedrech táhne Warburton, co si budeme nalhávat. Bručící macho s kladným přístupem k alkoholu a schopností jednou za uherák pindnout romantický plk, aby uklidnil tu svoji otravnou štěbetalku, rozhozenou z jeho sympatické schopnosti pelichat si do zákusku, který napůl sežere, napůl si jím pokydá kvádro, to vše přesto, že se jednalo o svatební koláč, který u nich deponovali její nejlepší přátelé na zítřejší svatební ostudu, pardon, největší den jejich bídných životů. Zbytkové obsazení hapruje jako psýcha feministky. V přechodu. Kajlich je sice festovní baba a somatický typ, který bych já osobně dokázal polaskat, ale po pár dílech se ta tlamča okouká a jeden by ji místo laskání už maximálně tak pomlátil ču... p... klad... podstatou po tváři. Oliver je prototypem debílka, se kterým sice občas prohodíte na nároží nějaké to slovo, neboť vám ho je líto, ale delší časový úsek byste vedle něj hodlali prožít raději v tom případě, že by již byl zelený a podezřele zatouchal. Spade byl nejspíše obsazen jako trhák, tedy profláklá držka, které však ujel vlak a teď zkouší na šťávu ze zašlé slávy nakopnout vystydlou mašinu. Inu - na svou roli se hodí cirka tak, jako já na post tanečního mistra, přesto to nějak funguje. Přijde mi totiž, že se scenáristům nechce zbytečně srát s atmosférou nebo provázaností dějových linií, jde jim jen o to, fláknout do nějakého jakž takž připraveného prostředí frk, nad kterým se o včerejším večeru u bonga doopravdy nasmáli. A sem tam se jim to vážně vyvede, tedy ok. Abych nezapomněl - indoJAR asistent Kalyan je po Várbártnovi druhou výborně obsazenou postavou. Dal bych tripla, jenže přichází čas na ostudnou upřímnost. Během týdne jsem spolykal pět sérií, šel bych tedy sám proti sobě. Tři a koudíka, zvednu ho nahoru, svého koudíka. Vtip ala Spade. He he he.(17.8.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace