Reklama

Reklama

Pravidla zasnoubení

(seriál)
  • USA Rules of Engagement (více)
Ukázka z filmu
Komedie / Romantický
USA, (2007–2013), 35 h 56 min (Minutáž: 20–23 min)

Tvůrci:

Tom Hertz

Kamera:

Wayne Kennan

Hrají:

Oliver Hudson, Bianca Kajlich, Megyn Price, David Spade, Patrick Warburton, Adhir Kalyan, Candace Kroslak, Heather Locklear, Andrew Aguilar (více)
(další profese)

Série(7) / Epizody(100)

Obsahy(1)

Adam právě požádal Jennifer po sedmiměsíční známosti o ruku. Jsou zamilovaní a těší se na neutuchající lásku posvěcenou manželským slibem. O něco skeptičtěji k tomuto konceptu přistupují jejich sousedé přes chodbu - Audrey a Jeff jsou totiž svoji již 12 let, a tak mají ke svátosti manželství vypěstovaný svůj vlastní přístup. A kdo má nejvíc co říct k Adamově zasnoubení je samozřejmě jeho nejlepší přítel a spolupracovník Russel, který je i přes svých 150 cm výšky a nafoukaný účes lvem salonů a lovcem dívčích srdcí. Nechejte se lehkým humorem tohoto seriálu vtáhnout do spletité sítě manželských vztahů, kratochvil i povinností a a vypozorujte z nich nezbytná "pravidla zasnoubení". (bystroocko)

(více)

Videa (1)

Ukázka z filmu

Recenze (63)

BigDeal 

všechny recenze uživatele

1. séria (80%): Rules of Engagement prináša presne to, čo človek od sitcomov očakáva- vtipné jednohubky, ktoré neriešia žiadne veľké problémy, prinesú sympatické postavy, opakujú sa čo najmenej a sú plné optimizmu. Problém je však v tom, že tento sitcom neprináša vôbec nič nové (na rozdiel od himym a tBBT ). Toto je však priamo vyvážené vtipnou manželskou dvojicou (a hlavne geniálnym Jeffom) a Russelom, takže mám zasa raz čo pozerať pri večeri. 2. séria (80%): presne to isté, čo prvá séria. Tempo si udržujú, veľa sa ťaží z postáv, pri zápletkách mám vždy pocit, že som niečo podobné videl v Priateľoch , alebo himym-e, vtipy sú však stále nové, čerstvé. 3. séria (80%): žiadne výrazné zmeny, všetko beží tak ako doteraz, postavičky prežívajú (väčšinou) stokrát omieľané príbehy počas ktorých (väčšinou) trúsia jeden trefný vtip za druhým (stavím sa, že scenáristi vystupovali v stand-up kluboch). V niektorých častiach sa objavuje nová geniálna minipostavička Timmyho, ktorý musí pre Russela robiť omnoho viac, ako obyčajná sekretárka. ()

Ajinka126 

všechny recenze uživatele

Sledovanost v americe se pohybuje někde mezi 7-10 milionů diváků. Škoda, že u nás to dává Barrandov, která to absolutně zapomněla propagovat. Ale je to fajn seriál s příjemným humorem a i když se spíš nejedná o intelektuální vtipy, tak na slabý humor se rozhodně stěžovat nedá. A chválím dobré vyvážení postav. Už mám trochu dost těch rádoby samců (Joey - Friends, Barney - HIMYM), kteří mají každou. Takhle je to zábavnější. ()

Reklama

MoiJe 

všechny recenze uživatele

Komplet. Zaciatky boli lepsie ako posledne sezony, ale ako celok stale podareny serial. // 1st season: Mile vtipne 20minutovky. Fajn herci. Jedine co by som mozno vycitala, ze dej stagnuje - aj ked vtipky su stale nove, chcelo by to nejake nakopnutie. Btw, serial pri ktorom sa asi skor pobavia zeny nez muzi. ;) 2nd season: Nice. Drzia si uroven, stale nenudia. :) ()

kulyk 

všechny recenze uživatele

Celé to na svých šedivějících bedrech táhne Warburton, co si budeme nalhávat. Bručící macho s kladným přístupem k alkoholu a schopností jednou za uherák pindnout romantický plk, aby uklidnil tu svoji otravnou štěbetalku, rozhozenou z jeho sympatické schopnosti pelichat si do zákusku, který napůl sežere, napůl si jím pokydá kvádro, to vše přesto, že se jednalo o svatební koláč, který u nich deponovali její nejlepší přátelé na zítřejší svatební ostudu, pardon, největší den jejich bídných životů. Zbytkové obsazení hapruje jako psýcha feministky. V přechodu. Kajlich je sice festovní baba a somatický typ, který bych já osobně dokázal polaskat, ale po pár dílech se ta tlamča okouká a jeden by ji místo laskání už maximálně tak pomlátil ču... p... klad... podstatou po tváři. Oliver je prototypem debílka, se kterým sice občas prohodíte na nároží nějaké to slovo, neboť vám ho je líto, ale delší časový úsek byste vedle něj hodlali prožít raději v tom případě, že by již byl zelený a podezřele zatouchal. Spade byl nejspíše obsazen jako trhák, tedy profláklá držka, které však ujel vlak a teď zkouší na šťávu ze zašlé slávy nakopnout vystydlou mašinu. Inu - na svou roli se hodí cirka tak, jako já na post tanečního mistra, přesto to nějak funguje. Přijde mi totiž, že se scenáristům nechce zbytečně srát s atmosférou nebo provázaností dějových linií, jde jim jen o to, fláknout do nějakého jakž takž připraveného prostředí frk, nad kterým se o včerejším večeru u bonga doopravdy nasmáli. A sem tam se jim to vážně vyvede, tedy ok. Abych nezapomněl - indoJAR asistent Kalyan je po Várbártnovi druhou výborně obsazenou postavou. Dal bych tripla, jenže přichází čas na ostudnou upřímnost. Během týdne jsem spolykal pět sérií, šel bych tedy sám proti sobě. Tři a koudíka, zvednu ho nahoru, svého koudíka. Vtip ala Spade. He he he. ()

HAL 

všechny recenze uživatele

Oh god, a to jsem si myslel že poslední sezony Himym jsou špatné. Mozek mi rozleptaný teče všemi tělními otvory, než umřu tak chci všechny postavy tohohle paskvilu zabít a vykastrovat. Oh wait, to nejde, vykastrované už dávno jsou. Nikdy jsem se nechtěl ženit - a teď se nejen že nechci ženit, ale chci zapálit každý oltář který uvidím, už jen pro spásu lidstva před hrůzami manželství plodícího ve svých důsledcích podobná zvěrstva. Viděl jsem jen první díl, víc to nešlo. Křeč. Zoufalá, blbá křeč. 1/10 ()

Galerie (132)

Zajímavosti (6)

  • Úvodní melodie se nazývá „How Many Ways“ a pochází od autora Señor Happy. (peeteno78)

Reklama

Reklama