Pravidla zasnoubení (TV seriál)

Rules of Engagement

Pravidlá zadaných

Komedie

USA, 2007 - 2013, 35 h 56 min (Minutáž: 20–23 min)

Tvůrci:

Tom Hertz

Wayne Kennan

Oliver Hudson, Bianca Kajlich, Megyn Price, David Spade, Patrick Warburton, Adhir Kalyan, Candace Kroslak, Heather Locklear, Andrew Aguilar, Mini Anden, Mircea Monroe, Diane Sellers, Jennifer Alden, Smith Cho, Katie Walder, Stacy Stas, Don Perry, Peggy Lipton, Alexis Krause, Geoff Pierson, Kate Micucci, Louis Mandylor, Jelynn Rodriguez, Tammin Sursok, Rachel Boston, Carrie Reichenbach, Virginia Williams, Taryn Southern, Sara Rue, Jessica Walter, Johnny Palermo, Moran Atias, Jessica Tuck, Ami Dolenz, Wendi McLendon-Covey, Christine Scott Bennett, Meg Wolf, Beth Littleford, Nazneen Contractor, Adrienne Rusk, Sarah Desage, Holly Lynch, Brenda Koo, Skyler Stone, Rebel Wilson, Karen Jean Wu, Teri Reeves, Katie Savoy, Alex Ball, Maree Cheatham, Giovanni V. Giusti, Tony Hale, Orlando Jones, Hollie Winnard, Emily Montague, Marta Zolynska, Gary Poux, Mariah Bonner, Teddy Sears, Alison Becker, Dylan Minnette, Joe Sofranko, Heidi Marnhout, Casey Sander, Ali Williams, David Gautreaux, Audra Marie, Jen Lilley, Jonathan Morgan Heit, Rosalie McIntire, Mark Saul, Lili Mirojnick, Jelly Howie, Jack Carter, Jennifer Roa, Stephanie Lemelin, Michael Mantell, Elizabeth Bogush, Bob Odenkirk, Jonathan Slavin, Bruno Amato, John Ducey, Matthew Mahaney, Valerie Azlynn, Jackie Sandler, Tyler Spindel, Jeff Clarke, Mim Drew, Hope Allen, Terrell Lee, Noah Munck, Melanie Kannokada, Melanie Paxson, Mylinda Royer, Bess Meyer, David Wells, Maria McCann, Doug Simpson, Glenn Taranto, Christine Estabrook, Kyle T. Heffner, Cyndi Martino, Judith Drake, Nick Ball, Tyler Jacob Moore, Chris Titone, Tim Conlon, Jera Sky, Amy Gumenick, Eric Normington, Omi Vaidya, Artemis Pebdani, Jandres Burgos, Marsha Clark, Jodi Harris, Edie McClurg, Lynne Alana Delaney, Lara Everly, Greg Wrangler, Ajay Mehta, Todd Grinnell, Debra Azar, John Farley, Tank Jones, Marque Richardson, Cathryn de Prume, Lorin McCraley, Cameron Bender, Gloria LeRoy, Jonathan Castellanos, Marcus Toji, Rich Paul, Alyssa Julya Smith, James M. Connor, Darin Toonder, Soledad St. Hilaire, René Ashton, Robert Alan Beuth, Katie Wee, Brian McGovern, Susan Yeagley, Andrew Leeds, Dominic Burgess, Audra Blaser, Lauren Stamile, Maitland Ward, Maggie Lawson, Elise Luthman, Veronnica Avila

Kostýmy:

Julie Rhine

Tento seriál svým lehkým humorem překonává poslední série How I Met Your Mother, jeho atmosféra je uvolněnější a humoru tak dává větší průchod. Na povahy hlavních postav si divák rychle zvykne, ale pokaždé, když má pocit, že některou z nich opravdu zná (což je jako pocit samo o sobě dost dobré), stejně jej zvládne pobavit nepředvídatelným způsobem, kterým ovšem svou známou tvář nepřekroutí, ani neztratí. Seriál, na který se díl po dílu budete čím dál víc těšit.(21.1.2009)

OK, viděl jsem několik dílů a je z toho jasných několik věcí. Od dob Přátel je evidentně nutný mít v každým komediálním seriálu postavu Joeyho (Barney v HIMYM, tady zase Russel), kterej balí ženský na každým kroku. Jasným tahounem tady je ale P. Warburton, kterej je vlastně furt nasranej a něco se mu nelíbí, ale právě ten jízlivej humor je světlým okamžikem každýho dílu. Jinak nic moc, určitě to není na pravidelný sledování.(4.2.2016)

Je dost možné, že moje hodnocení je lehce tendenční, protože v době, kdy jsme doma začali tento seriál sledovat, jsme zrovna byli zasnoubení a plánovali jsme svatbu. To srovnávání čerstvého a nového vztahu se zaběhnutým manželstvím nás zkrátka dostalo. Jeden frk střídal druhej a nás to fakt bavilo. Až mě překvapuje, jak málo % si tento seriál od většiny uživatelů vysloužil.(10.8.2015)

• HAL

Oh god, a to jsem si myslel že poslední sezony Himym jsou špatné. Mozek mi rozleptaný teče všemi tělními otvory, než umřu tak chci všechny postavy tohohle paskvilu zabít a vykastrovat. Oh wait, to nejde, vykastrované už dávno jsou. Nikdy jsem se nechtěl ženit - a teď se nejen že nechci ženit, ale chci zapálit každý oltář který uvidím, už jen pro spásu lidstva před hrůzami manželství plodícího ve svých důsledcích podobná zvěrstva. Viděl jsem jen první díl, víc to nešlo. Křeč. Zoufalá, blbá křeč. 1/10(4.10.2012)

Přiznám se, že vůbec, ale vůbec nevím čím si mě tenhle sitcom takhle přitáhnul.. Někomu se může zdát námět podobný jako u How I met your mother nebo třeba u Přátel, jenže v ROE je něco více.. Herci, specifický humor a hlavně postavy, epizody, které stále a stále lákají na další a další.. A každou sérií navyšují epizody laťku nahoru. Třemi slovy Aktuálně Nejlepší Sitcom. Nejoblíbenější postava je samozřejmě Jeff, ikdyž Russel mu pomalu šlape na paty. 1. série - 88%, 2. série - 92%, 3. série 94%, 4. série - 96% Celkově - 96%(31.10.2010)