Pravidla zasnoubení (TV seriál)

Rules of Engagement

Pravidlá zadaných

Komedie

USA, 2007 - 2013, 35 h 56 min (Minutáž: 20–23 min)

Tvůrci:

Tom Hertz

Wayne Kennan

Oliver Hudson, Bianca Kajlich, Megyn Price, David Spade, Patrick Warburton, Adhir Kalyan, Candace Kroslak, Heather Locklear, Andrew Aguilar, Mini Anden, Mircea Monroe, Diane Sellers, Jennifer Alden, Smith Cho, Katie Walder, Stacy Stas, Don Perry, Peggy Lipton, Alexis Krause, Geoff Pierson, Kate Micucci, Louis Mandylor, Jelynn Rodriguez, Tammin Sursok, Rachel Boston, Carrie Reichenbach, Virginia Williams, Taryn Southern, Sara Rue, Jessica Walter, Johnny Palermo, Moran Atias, Jessica Tuck, Ami Dolenz, Wendi McLendon-Covey, Christine Scott Bennett, Meg Wolf, Beth Littleford, Nazneen Contractor, Adrienne Rusk, Sarah Desage, Holly Lynch, Brenda Koo, Skyler Stone, Rebel Wilson, Karen Jean Wu, Teri Reeves, Katie Savoy, Alex Ball, Maree Cheatham, Giovanni V. Giusti, Tony Hale, Orlando Jones, Hollie Winnard, Emily Montague, Marta Zolynska, Gary Poux, Mariah Bonner, Teddy Sears, Alison Becker, Dylan Minnette, Joe Sofranko, Heidi Marnhout, Casey Sander, Ali Williams, David Gautreaux, Audra Marie, Jen Lilley, Jonathan Morgan Heit, Rosalie McIntire, Mark Saul, Lili Mirojnick, Jelly Howie, Jack Carter, Jennifer Roa, Stephanie Lemelin, Michael Mantell, Elizabeth Bogush, Bob Odenkirk, Jonathan Slavin, Bruno Amato, John Ducey, Matthew Mahaney, Valerie Azlynn, Jackie Sandler, Tyler Spindel, Jeff Clarke, Mim Drew, Hope Allen, Terrell Lee, Noah Munck, Melanie Kannokada, Melanie Paxson, Mylinda Royer, Bess Meyer, David Wells, Maria McCann, Doug Simpson, Glenn Taranto, Christine Estabrook, Kyle T. Heffner, Cyndi Martino, Judith Drake, Nick Ball, Tyler Jacob Moore, Chris Titone, Tim Conlon, Jera Sky, Amy Gumenick, Eric Normington, Omi Vaidya, Artemis Pebdani, Jandres Burgos, Marsha Clark, Jodi Harris, Edie McClurg, Lynne Alana Delaney, Lara Everly, Greg Wrangler, Ajay Mehta, Todd Grinnell, Debra Azar, John Farley, Tank Jones, Marque Richardson, Cathryn de Prume, Lorin McCraley, Cameron Bender, Gloria LeRoy, Jonathan Castellanos, Marcus Toji, Rich Paul, Alyssa Julya Smith, James M. Connor, Darin Toonder, Soledad St. Hilaire, René Ashton, Robert Alan Beuth, Katie Wee, Brian McGovern, Susan Yeagley, Andrew Leeds, Dominic Burgess, Audra Blaser, Lauren Stamile, Maitland Ward, Maggie Lawson, Elise Luthman, Veronnica Avila, Zach Mills, Craig Susser, Brooke Baumer

Zase jsem k někomu přilnul a s těžkostí přijímal náš rozchod. Stalo se mi to s Willem a Grace, Přáteli, Frasierem, Doktůrky, MASHem.......zkrátka každou další sérií se člověk víc a víc nechává zaplétat do pavučin jeho televizních hrdinů, až se na časově omezenou dobu stane jejich součástí jejich rodiny. Jeff - Patrick Warburton (kde jsi se mi doposavad schovával), Audrey - Megyn Price (dokonale jsi se s Jeffem doplňovala), Adam - Oliver Hudson (teď jsi to konečně nandal zbytku svojí rodiny), Jennifer - Bianca Kajlich (už se nikdy neohýbej oděná do legín....jsem taky jen člověk), Russell - David Spade (na tebe jsem chlape měl doposavad regulérní alergii, ale tady tě žeru), Timmy - Adhir Kalyan (asi bych si běh seriálu dovedl představit i bez tvého zařazení v jeho průběhu, ale zapadnul jsi). Opravdu mi je líto, že naše symbióza musela skončit, ale jak řekl klasik: " na každém konci je krásné to, že něco nového začíná" a tak vzhůru, vstříc novým sitcomovým rodinám.(29.1.2016)

Komplet. Zaciatky boli lepsie ako posledne sezony, ale ako celok stale podareny serial. // 1st season: Mile vtipne 20minutovky. Fajn herci. Jedine co by som mozno vycitala, ze dej stagnuje - aj ked vtipky su stale nove, chcelo by to nejake nakopnutie. Btw, serial pri ktorom sa asi skor pobavia zeny nez muzi. ;) 2nd season: Nice. Drzia si uroven, stale nenudia. :)(22.4.2009)

OK, viděl jsem několik dílů a je z toho jasných několik věcí. Od dob Přátel je evidentně nutný mít v každým komediálním seriálu postavu Joeyho (Barney v HIMYM, tady zase Russel), kterej balí ženský na každým kroku. Jasným tahounem tady je ale P. Warburton, kterej je vlastně furt nasranej a něco se mu nelíbí, ale právě ten jízlivej humor je světlým okamžikem každýho dílu. Jinak nic moc, určitě to není na pravidelný sledování.(4.2.2016)

• HAL

Oh god, a to jsem si myslel že poslední sezony Himym jsou špatné. Mozek mi rozleptaný teče všemi tělními otvory, než umřu tak chci všechny postavy tohohle paskvilu zabít a vykastrovat. Oh wait, to nejde, vykastrované už dávno jsou. Nikdy jsem se nechtěl ženit - a teď se nejen že nechci ženit, ale chci zapálit každý oltář který uvidím, už jen pro spásu lidstva před hrůzami manželství plodícího ve svých důsledcích podobná zvěrstva. Viděl jsem jen první díl, víc to nešlo. Křeč. Zoufalá, blbá křeč. 1/10(4.10.2012)

Pohodový seriál u kterého se člověk sem tam zasměje, zkrátka a jednoduše jako dělaný k jídlu po práci. Na stranu druhou děj se točí kolem 5 postav kdy žádná není ničím specifická, zapamatovatelná. Je to tedy taková jednohubka na kterou se klidně podívám, ale když už ji nikdy neuvidím tak to přejdu. A ještě jeden klad na závěr - dobře se zde dívá na herečku Bianca Kajlich. P.S.: Hodnotím po shlédnutí asi 20 dílů napříč 1. a 2. sérií. Za mě 3z5(12.5.2015)