Prvních 100

USA, (2014–2020), 70 h 13 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvůrci:

Jason Rothenberg

Předloha:

Kass Morgan (kniha)

Série(7) / Epizody(100)

Recenze uživatele mivr k tomuto seriálu (2)

Prvních 100 (2014)

Veľmi dobrý nápad a naozaj veľmi nečakané zvraty medzi hlavnými postavami. Naozaj si treba dávať pozor, komu fandíte. Takéto scifi s postapokalyptickou budúcnosťou milujem. Jediné čo ma mierne sklamalo bolo to, že seriál veľmi nepoukazoval na dopad danej katastrofy ako napr. zmutované zvieratá, ale poukazuje mierne na okolitý svet. Samotná Archa vyzerá super a nikdy by ma nenapadlo, že Archa sa dostane až...nejdem spoilerovať :) . Mladý, ale veľmi dobrý herci. Eliza Taylor je fešanda ale radšej som mal Alyciu Debnam-Carey ktorá hrá aj vo "Fear The Walking Dead" a ďalej Lindsey Morgan. 95%. ()

Série 5 (2018) (S05)

ten záver tejto série, bol skvelý, úplne ma to prekvapilo akou cestou sa to bude vydávať v 6 sérií, už nech to je, výborne premyslené ()