Prvních 100

USA, (2014–2020), 70 h 13 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvůrci:

Jason Rothenberg

Předloha:

Kass Morgan (kniha)

Série(7) / Epizody(100)

Recenze uživatele Script k tomuto seriálu (4)

Prvních 100 (2014)

Battlestar Galactica s teenagery. Až teď mi došlo, že je to levnější kopie. Možná kdyby vysvětlili, že tu jadernou krizi způsobily stroje, tak by z toho mohlo být velmi špatně udělané pokračování. ()

Pilot (2014) (S01E01)

První epizoda nic moc. Úvod byl svižný a rychlý, ale chování postav je hrůza. Tohle asi psal puberťák. Uvidím, jak se to bude vyvíjet dál. Doufám, že další epizody už nebudou tak hloupý. ()

Contents Under Pressure (2014) (S01E07)

Dva herci ze seriálu Battlestar Galactica ve velmi podobném příběhu s hercem ze Ztracených. Kdyby se ti teenageři začali klidnit a nebyli by tak afektovaní a blbý, tak by nejspíše tohle byla nejlepší epizoda. ()

The 48 (2014) (S02E01)

Takhle jsem se naposledy cítil, když jsem sledoval Žraločí tornádo... Fandil jsem žralokům. Tohle je fakt hodně přeceněný seriál. Lituji, že jsem ho rozkoukal. Teď to budu muset dotáhnout do konce. ()