Kutil Tim

Komedie / Rodinný
USA, (1991–1999), 77 h 36 min (Minutáž: 20–24 min)

Hudba:

Dan Foliart

Série(8) / Epizody(204)

Xylobalsam

Plno lidi ma tento serial ve skatulce oblibene, ale mne prijde kazdy dil uplne stejny a o nicem, podobne jako vetsina dalsich sitcomu. ()

SakyLand

JJ. Tim je můj vzor.. Vždy když doma potřebuji něco opravit, najdu si ten správný díl a kouknu "jak na to" :o). Nicméně těch dílů mohla být polovina, protože už mě moc nebere.. ()

Cycake

Tomuhle seriálu jsem nikdy nemohla nějak přijít na chuť, navíc mi teď přijde, že v podstatě všechny epizody byly o tom stejném. S odstupem, když sleduju jakýhokoliv chlapa, jak se snaží něco opravit, mu prostě ty dvě * dát musím. Jednu za přípravu nářadí a druhou za telefonát někomu, kdo přijde spravit původní problém, plus ten nový. ()

Naby

Taková klasická, vtipná seriálovka k večeři, která vás zakuckat nenechá. Dal ybch tak 2,5*, protoze jsou i lepsi. Do 3* se to ale dosplha. ()

Caesius S.

Jeden z mála skutečně vtipných sitcomů, Allen je sympaťák a jeho gagy na mě působí zcela přirozeně až improvizovaně, na rozdíl od současných seriálových herců, kteří pouze odříkávají scénář a humorní jsou jenom ve své vulgaritě. ()

Peenugirl

Earl Hindman je herec ktorého odsúdili na "poltvárového"... :) tento sitcom je v celku vtipný a rozosmeje aj po 20tich rokoch! Tim Allen je sympaťák ajkeď trochu nešika, čo sa u kutila nie vždy hodí, ale pobaví. ()

Eisenmann

Celkem vtipný rodinný sitcom, který vás ale časem už začně štvát tím, jak se velmi málo mění. Vtipy jsou s přibývajícími sériemi stále stejné a později už čím dál tím sušší a sušší. Tim se večně mýlí, jeho žena Jill má vždy pravdu a Al nosí stále flanelové košile. Akorát ty jejich děti rostou a mají aspoň částečně jiné problémy v průběhu dílů a sérií. Sympatická je přes všechny nudnosti postava sečtělého souseda Wilsona. ()

Otan

Přidávám se k těm,kterým se to moc nelíbí.Jednoduchej sitcom,který každým dílem padá a který je bohužel postavený jen na Timovi.Mimochodem,viděli jste někdy tu sousedovu tvář? ()

ZekiZeki

Sitcom, který si drží kvalitativní úroveň od první do poslední epizody. Co se dabingu týče, pak ten s Postráneckým a spol. je opravdu děsivý! 60% vtipů se ztratilo v překladu, zbytek nebyl pochopen. Nejodpudivější je pak smíchová stopa, kterou si na Barrandově dodávali svoji vlastní a v podstatě ji mají zapnutou neustále, jen tu a tam ji ztlumí a pak zase zesílí, a to i v místech, kde není žádný vtip. Hrůza. To dabing s Mahdalem a spol. je už opravdu na profi úrovni. ()

zekon

Jeden z mála seriálů co si udržel laťku až do poslední sezóny. Z počátku zábavnější a nejvíc seriál utrpěl výměnou mistra Postráneckého coby hlasu. Ale dá se zvyknout a příběhy rodinky nejsou vůbec špatné. Je síla sledovat jak u toho vyrostli a zestárli :) Stejně jako divák. ()

Ginnidlo

Myslím, že ne Time. Průměrný seriál s průměrným obsazením a otřepanost vtipů ani komentovat nebudu. Zásadní postavou je stejně záplotový Wilson. Seriál neurazí. Příjemná oddechovka k obědu či svačině, jako zvuková kulisa výborné. ()