Oprah show (TV pořad)

Show Oprah Winfreyové

The Oprah Winfrey Show

Talk-show

USA, 1986, 50 min

Oprah Winfrey, Kate Walsh, Marlee Matlin, Brad Garrett, Ricardo Chavira, James Denton, Lisa Ling, Alicia Keys, Raven-Symoné, Thandie Newton, Bryce Dallas Howard, Yolanda Adams, Jaden Smith, Jennifer Hudson, Beyoncé Knowles, Tami Roman, Keke Palmer, Jim Sturgess, Justin Guarini, Gisele Bündchen, Nicole Richie, Dennis Miller, Al Gore, Lauren Shiohama, Donald J. Trump, Mel Gibson, Charles Barkley, Tina Turner, Christina Aguilera, Sylvester Stallone, Keshia Knight Pulliam, Brad Pitt, Robert Downey Jr., Tyra Banks, Eddie Murphy, Joaquin Phoenix, Blair Underwood, George Clooney, Reese Witherspoon, Sharon Stone, Tom Cruise, Jamie-Lynn Sigler, Johnny Depp, Mariah Carey, Jamie Foxx, John Travolta, Jim Carrey, Jennifer Aniston, Julia Roberts, Chris Rock, Salma Hayek, Will Smith, Dolly Parton, Halle Berry, Felicity Huffman, Jon Stewart, Hilary Swank, Bill Cosby, Sidney Poitier, Tyler Perry, Nicole Kidman, Bernie Mac, Mary J. Blige, Mike Myers, Kelly Preston, Gwyneth Paltrow, Priscilla Presley, Liza Minnelli, Cyndi Lauper, Keenen Ivory Wayans, Madonna, Lisa Kudrow, Sandra Bullock, Kim Cattrall, Denzel Washington, Susan Sarandon, Jennifer Lopez, Dakota Fanning, Michael Douglas, Drew Barrymore, Ashley Olsen, Mary-Kate Olsen, Kirstie Alley, Teri Hatcher, Eva Longoria, Stevie Wonder, Queen Latifah, Terrence Howard, Matthew McConaughey, Brooke Shields, Dan Aykroyd, Clint Black, Lisa Hartman, Barbra Streisand, Diahann Carroll, Natalie Portman, Kate Capshaw, Meg Ryan, Cher, Bono, Julianne Moore, Ashley Judd, Jamie Kennedy, Courteney Cox, Billy Crystal, Matt LeBlanc, Tobey Maguire, Matthew Perry, David Schwimmer, Kirk Douglas, Kristin Davis, Cynthia Nixon, Sarah Jessica Parker, Mario López, Antonio Banderas, Sean 'P. Diddy' Combs, Marcia Cross, Leonardo DiCaprio, Hugh Grant, Melanie Griffith, Tom Hanks, Jude Law, Jada Pinkett Smith, Kelly Rowland, Adam Sandler, Jerry Seinfeld, Nicollette Sheridan, Jessica Simpson, Steven Spielberg, Michelle Williams, Kate Winslet, Renée Zellweger, Cameron Diaz, Simon Cowell, Geena Davis, Matt Dillon, Will Ferrell, Debra Messing, Charlize Theron, Michael Jordan, Usher Raymond, Ray Romano, Robin Williams, William H. Macy, Forest Whitaker, Heath Ledger, Ellen Pompeo, Isaiah Washington, Jamie Oliver, Ice-T, Michael Michele, Sigourney Weaver, Rachel Weisz, Martin Luther, Miley Cyrus, Barack Obama, Vince Vaughn, Nikki Blonsky, Brenda Song, Josh Groban, Tempestt Bledsoe, Aretha Franklin, Penn Jillette, Susan Boyle, John Legend, Aishwarya Rai Bachchan, Betty White, Prince, Sage Stallone, Jaclyn Smith, Céline Dion, Kathy Griffin, Lara Flynn Boyle, Adam Carolla, Kari Wuhrer, Jennifer Crystal Foley, Riley Keough, Marion Ross, Amy Ryan, Danny Glover, Paul Anka, Nate Parker, Denzel Whitaker, Gloria Estefan, Alexandra Wentworth, Roger Ebert, Naomi Judd, Mo'Nique, Lady Gaga, Harold Ramis, Neil Diamond, Kelly Ripa, Carrie Underwood, Mark Consuelos, Curtis Stone, Steve Burton, Ty Pennington, Taylor Lautner, Kristen Stewart, Robert Pattinson, Tom Ford, Tyler James Williams, Criss Angel, Geoffrey Fletcher, David Blaine, Shonda Rhimes, Cody Kasch, Jamie Lynn Spears, Kenny Rogers, James Taylor, Kody Brown, Annette Funicello, David Arquette, J. K. Rowling, Daniel Radcliffe, Eric Stonestreet, Maurice Gibb, Angela Cartwright, Susan Saint James, Jackée Harry, Joan Jett, Stephenie Meyer, Anne Rice, Amy Sedaris, Dustin Lance Black, Peter Frampton, Jonathan Franzen, Rosalind Wiseman, Jake Zyrus, Todd Bridges, Mackenzie Phillips, Anya Monzikova, Dianna Agron, Lea Michele, Kelly Monaco, Genie Francis, Dionne Warwick, Sean Hayes, Jeanne Cooper, Deidre Hall, Nick Benedict, Shirley Jones, Garrett Morris, Daisy Fuentes, Nick Carter, Nate Berkus, Derek Hough, Michelle Obama, Jackie Evancho, Stevie Nicks, Michael Nader, Fantasia Barrino, Charles Frank, Tony Bennett, Jesse Jackson, Hillary Clinton, Ryan Seacrest, Georgia Engel, Rick Hearst, Naomi Campbell, Tom Bergeron, Erin Andrews, Steven Tyler, Ana Gasteyer, Aimee Mullins, Leona Lewis, Lionel Richie, David Cassidy, Mark Zuckerberg, Mark Burnett, Jeff Probst, Ashley Edner, Bruno Tonioli, Steven W. Bailey, Howard Lyman, David Bryan, Freddie Highmore, Jerry Mathers, Chris Evert, Martina Navrátilová, Sabrina Le Beauf, Geraldo Rivera, Kate Gosselin, Shawn Johnson, Donald Trump Jr., Eric Trump, Melania Trump, Wynonna Judd, Rachael Ray, Tim Gunn, Martha Stewart, Johnny Weir, Cesar Millan, Bill Gates, Bonnie Raitt, Patti LaBelle, Chris Christie, Emma Watson, Rupert Grint, Michael E. Knight, Lisa Marie Presley, Michael Lockwood, LeBron James, CeeLo Green, Willow Smith, Liberace, Sarah Palin, Lorne Michaels, Kandis Mak, L.A. Reid, Mehmet Oz, Jason Jones, Talia Toms, Donny Osmond, Andrea Bocelli, Tico Torres, Richie Sambora, Chaz Bono, Sheryl Berkoff, Isaiah Mustafa, Diane Sawyer, Viveca Paulin, Karen Ceesay, Cory Monteith, Kimberly Caldwell, Anderson Cooper, Whitney Houston, Florence Henderson, Liviu Tipurita, Jay DeMarcus, Marlon Wayans, Shawn Wayans, Mark Moses, Dante Brown, Lindsay Crystal, James Blunt, Henry Louis Gates, Ralph Lauren, Tom Papa, Tavia Schwartz, Tony Gonzalez, Darnell Williams, John O'Hurley

Larry Sexton
  • Zeck

Strojená trapnost pro americké emancipované ženské publikum, která je teatrální nejenom ze strany "charismatické" Hovnach Pinfrey, ale hlavně ze strany hostů, kteří viditelně trpí, přesto se přetvařují a všichni hrozně "milují" moderátorku. To se pak má člověk divit, že tahle show je považovaná za základ současné Ameriky, protože pokud by někdo veřejně řekl "ten pořad je sračka!", je to podobné jako "nesnášim USA (jsem Američan)". Neuvěřitelný hype, který se nedá vyvážet za hranice Ameriky. 5%(25.7.2011)

Její úspěch není v tom že by byla dobrá moderátorka, a nebo užasná majitelka svého "O" magazínu. Její síla je v tom co dělá pro lidi. Je hezké že někdy udělá tek velkou akci a vše lidem ve studiu dá auto, ledničku a další věci - to je podle mě to proč je tak úspěšná. Bohužel s takovou Ellen DeGeneres se nemůže rovnat.(12.3.2010)

• Segrestor

O Oprah Winfrey jsem slýchával ve filmech a znal ji tedy jen z těch narážek. O to víc jsem byl zvědav, kdo to vlastně je, že se o ni pořád mluví nebo přinejmenším ve filmech takříkajíc naráží. Zjistil jsem ovšem, že je to paní, která pro umělé slzy nejde daleko. A není to vše, co přivedlo mne k pravým nefalšovaným slzám. Ach, televizní dramaturgie, co ty ještě nevymyslíš.(7.7.2011)

• Hermanka

Chtěla bych pochopit, "co na té Oprah je". Hloupé otázky a strojená účast nad příběhy hostů. Jedna hvězdička je za dramaturgii, že je schopná dotáhnout kde koho, a vyštrachat opravdu zajímavé příběhy. Perly ve studiu ( chtělo by se použít onen známý český příměr ) zazdí svými nezajímavými otázkami dokonale. Když to sleduji celé i s reakcemi diváků, chytám se za hlavu. Mentalitu američanů jsem nikdy nepochopila.(2.9.2011)

• paascha

Další z fenoménů světa opic a pololidí, bez kterého jsme se dosud krásně obešli. Jenže nějaký vypatlanec usoudil, že bez Opry není peklo peklem, ale jen jeho odrazem, a lup, už ji tu máme. Tlustá černá kráva, která se plácá v iluzi, že je krásná, chytrá a zajímavá. Proti ní je to krausovic žídě úplný poklad. Jednu * dávám Valérii za dřinu při dabingu.(22.7.2011)