Reklama

Reklama

Oprah show

(pořad)
  • Česko Show Oprah Winfreyové (více)
Talk-show
USA, 1986, 50 min

Režie:

Joseph C. Terry

Účinkují:

Oprah Winfrey, Kate Walsh, Marlee Matlin, Brad Garrett, Ricardo Chavira, James Denton, Lisa Ling, Alicia Keys, Raven-Symoné, Thandiwe Newton (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Talk show se poprvé vysílala 8. září 1986 a dosud se objevila v televizním vysílání 145 zemí. Jenom v USA ji týdně sleduje kolem 42 milionů lidí.
Celebrity mají k Winfrey, která je navíc populárnější než řada z nich, důvěru a často jí svěřují exkluzivní informace. Herec Tom Cruise v jejím pořadu například v roce 2005 velmi nadšeným způsobem, který byl později často parodován, mluvil o své lásce k mnohem mladší herečce Katie Holmesové a poskakoval při tom na gauči. Zpěvák Michael Jackson zase v její talk show v roce 1993 odhalil, že trpí nemocí, která způsobuje blednutí jeho pokožky. Velkou publicitu získal její rozhovor s bývalou kandidátkou na viceprezidentku Spojených států Sarah Palinovou, jež v The Oprah Winfrey Show představila své paměti. V roce 2007 pak Winfrey v dalším slavném okamžiku vysílání své show se slovy "Dostáváš auto! Dostáváš auto! I ty dostáváš auto! Každý dostává auto!" věnovala všem 276 divákům ve studiu auta. Vozy v hodnotě sedmi milionů dolarů nicméně dostala darem od automobilky General Motors.
Po 25 letech však Oprah Winfrey show končí. Naposledy se pořad vysílá 9. září 2011. (snoopik)

(více)

Recenze (44)

Zeck odpad!

všechny recenze uživatele

Strojená trapnost pro americké emancipované ženské publikum, která je teatrální nejenom ze strany "charismatické" Hovnach Pinfrey, ale hlavně ze strany hostů, kteří viditelně trpí, přesto se přetvařují a všichni hrozně "milují" moderátorku. To se pak má člověk divit, že tahle show je považovaná za základ současné Ameriky, protože pokud by někdo veřejně řekl "ten pořad je sračka!", je to podobné jako "nesnášim USA (jsem Američan)". Neuvěřitelný hype, který se nedá vyvážet za hranice Ameriky. 5% ()

PanIncognito 

všechny recenze uživatele

Oprah Winfreyová je senzační legenda televizní historie. Ta spousta hostů, jenž se v pořadu střídá a miliony diváků u obrazovky k tomu... není divu, že je Oprah považována za nejvlivnější celebritu. Je zkrátka bezprostřední, vnímavá a vtipná zároveň a to je její úspěch. Hosté u ní mají díky jejím reakcím pocit bezpečí a to navzdory divákům, hostům a kamerám ve studiu. Trochu mi připomíná její show terapii... ovšem musím přiznat, že na můj vkus je pořad až příliš emotivní. :) (viděno s dabingem) ()

Reklama

Hermanka 

všechny recenze uživatele

Chtěla bych pochopit, "co na té Oprah je". Hloupé otázky a strojená účast nad příběhy hostů. Jedna hvězdička je za dramaturgii, že je schopná dotáhnout kde koho, a vyštrachat opravdu zajímavé příběhy. Perly ve studiu ( chtělo by se použít onen známý český příměr ) zazdí svými nezajímavými otázkami dokonale. Když to sleduji celé i s reakcemi diváků, chytám se za hlavu. Mentalitu američanů jsem nikdy nepochopila. ()

StrYke 

všechny recenze uživatele

Tenhle pořad mně stále dokola zabijí :-D Proti Oprah osobně nic nemám, jeví se mi jako sympatická dáma, ale to, jak jsou jí někteří úplně posedlý, mě docela dost odrazuje... Jinak její pořad je vtipný, ikdyž by to tak určitě být nemělo, vždycky když ho vidím tak si s chutí sednu, vypnu mozek a směju se každé trapárně, kterou někdo vypustí z úst - a že je jich tam hodně. ()

Segrestor 

všechny recenze uživatele

O Oprah Winfrey jsem slýchával ve filmech a znal ji tedy jen z těch narážek. O to víc jsem byl zvědav, kdo to vlastně je, že se o ni pořád mluví nebo přinejmenším ve filmech takříkajíc naráží. Zjistil jsem ovšem, že je to paní, která pro umělé slzy nejde daleko. A není to vše, co přivedlo mne k pravým nefalšovaným slzám. Ach, televizní dramaturgie, co ty ještě nevymyslíš. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama