Reklama

Reklama

Oprah show

(pořad)
  • Česko Show Oprah Winfreyové (více)
všechny plakáty
Talk-show
USA, 1986, 50 min

Režie:

Joseph C. Terry

Účinkují:

Oprah Winfrey, Kate Walsh, Marlee Matlin, Brad Garrett, Ricardo Chavira, James Denton, Lisa Ling, Alicia Keys, Raven-Symoné (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Talk show se poprvé vysílala 8. září 1986 a dosud se objevila v televizním vysílání 145 zemí. Jenom v USA ji týdně sleduje kolem 42 milionů lidí.
Celebrity mají k Winfrey, která je navíc populárnější než řada z nich, důvěru a často jí svěřují exkluzivní informace. Herec Tom Cruise v jejím pořadu například v roce 2005 velmi nadšeným způsobem, který byl později často parodován, mluvil o své lásce k mnohem mladší herečce Katie Holmesové a poskakoval při tom na gauči. Zpěvák Michael Jackson zase v její talk show v roce 1993 odhalil, že trpí nemocí, která způsobuje blednutí jeho pokožky. Velkou publicitu získal její rozhovor s bývalou kandidátkou na viceprezidentku Spojených států Sarah Palinovou, jež v The Oprah Winfrey Show představila své paměti. V roce 2007 pak Winfrey v dalším slavném okamžiku vysílání své show se slovy "Dostáváš auto! Dostáváš auto! I ty dostáváš auto! Každý dostává auto!" věnovala všem 276 divákům ve studiu auta. Vozy v hodnotě sedmi milionů dolarů nicméně dostala darem od automobilky General Motors.
Po 25 letech však Oprah Winfrey show končí. Naposledy se pořad vysílá 9. září 2011. (snoopik)

(více)

Recenze (44)

StrYke 

všechny recenze uživatele

Tenhle pořad mně stále dokola zabijí :-D Proti Oprah osobně nic nemám, jeví se mi jako sympatická dáma, ale to, jak jsou jí někteří úplně posedlý, mě docela dost odrazuje... Jinak její pořad je vtipný, ikdyž by to tak určitě být nemělo, vždycky když ho vidím tak si s chutí sednu, vypnu mozek a směju se každé trapárně, kterou někdo vypustí z úst - a že je jich tam hodně. ()

Zeck odpad!

všechny recenze uživatele

Strojená trapnost pro americké emancipované ženské publikum, která je teatrální nejenom ze strany "charismatické" Hovnach Pinfrey, ale hlavně ze strany hostů, kteří viditelně trpí, přesto se přetvařují a všichni hrozně "milují" moderátorku. To se pak má člověk divit, že tahle show je považovaná za základ současné Ameriky, protože pokud by někdo veřejně řekl "ten pořad je sračka!", je to podobné jako "nesnášim USA (jsem Američan)". Neuvěřitelný hype, který se nedá vyvážet za hranice Ameriky. 5% ()

Reklama

paascha 

všechny recenze uživatele

Další z fenoménů světa opic a pololidí, bez kterého jsme se dosud krásně obešli. Jenže nějaký vypatlanec usoudil, že bez Opry není peklo peklem, ale jen jeho odrazem, a lup, už ji tu máme. Tlustá černá kráva, která se plácá v iluzi, že je krásná, chytrá a zajímavá. Proti ní je to krausovic žídě úplný poklad. Jednu * dávám Valérii za dřinu při dabingu. ()

Patw 

všechny recenze uživatele

Její úspěch není v tom že by byla dobrá moderátorka, a nebo užasná majitelka svého "O" magazínu. Její síla je v tom co dělá pro lidi. Je hezké že někdy udělá tek velkou akci a vše lidem ve studiu dá auto, ledničku a další věci - to je podle mě to proč je tak úspěšná. Bohužel s takovou Ellen DeGeneres se nemůže rovnat. ()

Segrestor 

všechny recenze uživatele

O Oprah Winfrey jsem slýchával ve filmech a znal ji tedy jen z těch narážek. O to víc jsem byl zvědav, kdo to vlastně je, že se o ni pořád mluví nebo přinejmenším ve filmech takříkajíc naráží. Zjistil jsem ovšem, že je to paní, která pro umělé slzy nejde daleko. A není to vše, co přivedlo mne k pravým nefalšovaným slzám. Ach, televizní dramaturgie, co ty ještě nevymyslíš. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama