V.I.P.

• USA V.I.P. (více)
USA / Německo, (1998–2002), 64 h 19 min (Minutáž: 42–45 min)

Tvůrci:

J.F. Lawton

Hudba:

Frankie Blue

Pamela Anderson, Molly Culver, Shaun Baker, Natalie Raitano, Leah Lail, Angelle Brooks, Dustin Nguyen, Ed Quinn, Suzanne Whang, Michael Bailey Smith (více)

Série(4) / Epizody(88)

Atraktívna Vallery Irons (Pamela Anderson) sníva o živote v bohatstve, ale pracuje iba ako predavačka hotdogov. Jedného dňa ju pozve na rande filmová hviezda, ktorú sa pokúsi niekto zabiť a práve Vallery zachráni celebrite život. Jej život sa začína radikálne meniť, keď jej skupina profesionálnych bodyguardov navrhne, aby sa stala šéfkou bezpečnostnej agentúry. Má ísť len o reklamný ťah na prilákanie klientov a Vallery sa nemá nikdy dostať do akcie, ale situácia sa vyvinie tak, že jej osobný vklad do fungovania bezpečnostnej agentúry je oveľa väčší ako len prepožičanie mena. (pravo)

kingik

Tohle se ti Pamelo nepovedlo. Sluší ti to zde ostatně jako vždycky a máš na sobě super hadry a navždy zůstaneš mojí nejoblíbenější herečkou, ale tenhle seriál by musel mít propracovanější scénář aby nepůsobil tak tupě a naivně. Jenže když to tak vezmu tak vlastně žádný americký seriál mně nikdy moc nezaujal. Americké seriály jsou prostě všechny zralé na odpad. Odmítám se na ně dívat bez rozdílu. ()

Legas odpad!

Nesnáším Pamelu Anderson! Navíc námět je naprosto stupidní, zpracování katastrofální a ... a nesnáším Pamelu Anderson. ()

Smok odpad!

V tomto prípade platí stará pravda: "Vyklieštený scenár ani párom silikónových kôz neutiahneš". ()

klerik

Trhnite si. Všetci sme to pozerali, pre celkom slušnú nablýskanosť a neslušnú obtiahnutosť Pamelinych šiat.. Vec, ktorá sa neberie vážne a jej hlavnou devízou sú ženské bradavky... Účel jednoznačne splnený... ()

Ilicka odpad!

Chich, ta jedna epizoda, co jsem viděla byla síííla. Jinak asi tak, jak říkalu kluci v TV tipech: Jak může Pamela Anderson střílet a nepřevrhnout se? ()

Mgb21

Ta jedna hvězdička je za zpomalené záběry sličných dívek. Jinak je tento seriál dobrý jen tak akorát na uspání. ()

Caelos

Kulervoucí seriál! Kozy, bouchačky, kozy, pěkné auta, kozy, výbuchy, kozy, přesně jak to má Caelos rád. Nicméně, nemyslím kozy Pamely Andersonové Leeové Rockové, ale té krátkovlasé čuby, nevím jak se jmenovala. ()

Dale

Oveľa lepší ako predchádzajúci Pamelin seriál (Baywatch). Od začiatku je jasné, že sa na nič nehrá a nechce byť nejakým vážnym akčným seriálom. Pamela podáva životný výkon, uťahuje si sama zo seba a ostatní herci jej pekne sekundujú. Príjemná nenáročná zábava na letné odpoludnia. ()

moviesfan

Na tento seriál jsem koukal s otevřenou pusou a s nevěřícným pohledem. Nevěděl jsem a ani ještě nevím jestli si ten seriál sám ze sebe neutahoval. Neuvěřitelně hloupé situace, stupidní dialogy. Ještě, že se dalo na co koukat díky Pamele. Hodnocení: 10% ()

Marek1991 odpad!

Musím priznať, že na tie roky bola Pamela Anderson naozaj nádherná a bola symbolom svetových krások, veď koľko mužov ju malo na plagátoch, koľko na nej dokázalo oči nechať tam kde bola. Bola jedným zo symbolov 90. rokov. Tento seriál však, čo sa kvality týka bol podobný staršiemu Acapulco H.E.A.T., síce čo sa týka grafiky bol lepší, ale znova ničím neohromil, ničím nezaujal, tváril sa kriminalisticky, pritom vyznieval najmä komicky, ale nie až tak komicky ako možno chcel. Bol to trapas, nuda a nasilu urobená komerčná zlátanina, lebo Pamela bola vtedy v kurze. A aby som ako iní užívatelia dával aspoň bod za silikónové, trasúce, hompálajúce poprsie? Tak to teda nie! Zlý seriál! ()