V.I.P.

• USA V.I.P. (více)
USA / Německo, (1998–2002), 64 h 19 min (Minutáž: 42–45 min)

Tvůrci:

J.F. Lawton

Hudba:

Frankie Blue

Pamela Anderson, Molly Culver, Shaun Baker, Natalie Raitano, Leah Lail, Angelle Brooks, Dustin Nguyen, Ed Quinn, Suzanne Whang, Michael Bailey Smith (více)

Série(4) / Epizody(88)

Atraktívna Vallery Irons (Pamela Anderson) sníva o živote v bohatstve, ale pracuje iba ako predavačka hotdogov. Jedného dňa ju pozve na rande filmová hviezda, ktorú sa pokúsi niekto zabiť a práve Vallery zachráni celebrite život. Jej život sa začína radikálne meniť, keď jej skupina profesionálnych bodyguardov navrhne, aby sa stala šéfkou bezpečnostnej agentúry. Má ísť len o reklamný ťah na prilákanie klientov a Vallery sa nemá nikdy dostať do akcie, ale situácia sa vyvinie tak, že jej osobný vklad do fungovania bezpečnostnej agentúry je oveľa väčší ako len prepožičanie mena. (pravo)

Z0oMb3E odpad!

Úžasnééé... Osobne by ma zaujímalo, koľko krát si pri filmovaní Pamela zlomila nechet a na ako dlho sa potom muselo prestať točiť. Čo to bolo za šialenca angažovať takú pipku? Pamelina rola v Baywatchi bola ako ušitá pre ňu, ale len keď bežala. Ako Pamela niečo povie dve hviezdy s hodnotenia idú dole, ak sa pohne ďalšie dve. ()

Petroff

Pamela v oblečcích a botičkách pro striptérky a luxusní prostitutky. V každém díle vystřídá cca 5 outfitů a jeden je lepší, než druhej. Je to taková Pamelina módní přehlídka. O děj tu vůbec nejde, jde o Pam, a já s tím jsem ok, protože  to byla fakt mega kočka! Hrát holka neumí, před kamerou například nikdy nechodí, ale cupitá. ()

JohnRambo odpad!

Toto je k smiechu! Všetci čo na tomto robili by sa mali hanbiť! Barbie pobehujúca so zbraňami, asi tak sa dá opísať táto blbosť. Ale že som sa aspoň na úbohosti tohto seriálu smial, dávam 1%. ()

Flynn

Scénarista by si zasloužil Oskara,ještě jsem neviděl kdo jiný by dokázal natočit akční seriál o dvou silikonových implantátech. ()

Redík odpad!

Aneb jak vyždímat z nabyté slávy Pamely Anderson v Pobřežní hlídce a jejich silikonových předností nějaký ten dolar navíc. Už jen nápad, že otřílení bodyguardi si přiberou do firmy jako svou reklamní tvář prodavačku z fast foodu je poněkud přitažený za vlasy. Stejně tak většina epizod, jejich zápletky, akční scény, vyvrcholení a hlavně herecké výkony byly směšné mnohdy až nekoukatelné. Takže snad jediné na co se dalo dívat, bylo ono poprsí Pamely. Nemůžu ale uvěřit, že to lidé v Americe a posléze i jinde ve světě vydrželo bavit celé 4 sezóny. ()

AD P

Samozrejme trápny a hlúpučký seriál. Jednu dávam nie za " idol mládí " Pam Veľkokozá Anderson, ale za zaujímavé tváre v epizódnych úlohách ( M.Kove, E.Mendes, Ice-T.....). Môj obľúbený moment je hosťovanie J.SPEAKMAN-a, ktorý ukáže aj čoto ( i keď škoda že len chvíľu ) zo svojej znalosti bojových umení. ()

Seag odpad!

Dosť úbohý seriál. Uživateľ Cival to dosť vistihol "Prsia Pamely bolo to najzaujímavejšie s celého seriálu". ()

messiah odpad!

Silikonovou Pamelu jsem neměl nikdy moc rád...a proto na tomhle seriálu nezbylo absolutně nic co by mě zaujalo. ()

Baker odpad!

Úžasný seriál...doufám, že jsou všechny jeho kopie spolu s originálem zahrabané někde hodně hluboko a zasypané vápnem. ()

radeko

Niekedy som V.I.P. ozaj rád sledoval, ale to mi ešte tieklo mlieko po brade. V súčasnosti mi z toho pre zmenu tečie voda zo zubov. Ale páni, povedzme si otvorene: ´´Nie je tá krátkovlasá Nicky sexi?´´ ()