Specialisté

• Slovensko Špecialisti
Ukázka z filmu
Česko, (2017–2024), 175 h 25 min (Minutáž: 44–60 min)

Scénář:

Kateřina Hauserová, Dan Wlodarczyk, Marek Helsner (více)

Série(8) / Epizody(223)

Recenze uživatele mira007 k tomuto seriálu (212)

Perník (2022) (S06E32) odpad!

To už je v tomto seriálu potřetí (!!!), co z českých veteránů dělají špínu společnosti. Je prostě vidět, že ta předloha je z Německa, kde mají armádu jen na to, aby na ní z toho svého pohodlného pokryteckého pacifismu zvraceli, ale proč se to cpe do českého prostředí? To nemohl být feťákem nějakej kamarád z dětství nebo tak něco. Ne, musel to být voják z mise, z kterého se přeci logicky stala bezcenná fetka. Tak dneska mne Strouhal nepotěšil, ani já jeho - odpad. ()

Učitelka (2022) (S06E33)

Zapíchlá učitelka ve škole ... Strouhal vyšetřuje a dopadne to dobře. Ale nevím jestli pro diváky, začíná to jet nějak setrvačností a začínám nabývat podezření, že na to už koukám jenom já s kolegou Honajzem. ()

Sněhová královna (2022) (S06E35)

Případ vraždy sněhové královny Nikoly nepřekročil hranice běžné kvality tohoto seriálu, ale musím říct, že se mi líbil herecky Blahuta v roli náměstka primátora. Přesně takhle si nějak předstabuji politického sněhového prince. ()

U Zlaté Žofky (2022) (S06E36)

Mrtvá hospodská za to, že zavírá hospodu? To by za covidu vyvraždili půlku hospodských. ()

Keny u ledu (2022) (S06E37)

"Zabili Kennyho parchanti!" ()

Únos (2022) (S07E01)

Princezna ze mlejna v akci! Tereza Těžká ty dvanáctky může se svojí vizáží hrát dalších patnáct let. Přemysl Bureš parádní ,Vlach furt jede a ten tým by si zasloužil refreshnout. Po prázdninovém půstu premiér to bylo fajn, když člověk ví co čekat. ()

Najdu tě (2022) (S07E02)

... souhlas, ten beaseballovej homerun dědka do řeky byl olympijskej. Zápletka tentokrát mírně nadprůměrná. ()

Touha (2022) (S07E03)

Batěk jako ředitel gymnázia, kde najdou mrtvýho kluka. Ten chlap si dělá kolečko po seriálech Tv Nova. Možná je to efekt poprázdninového půstu, ale nějak se mi zdá, že tahle parta má mírné zlepšení. Milostný trojúhelník nebo co to bylo za mnohouhelník celkem průhledný. ()

Malinková (2022) (S07E04)

Vražda studentky lékařské fakulty nebyl úplně hloupý případ ( ikdyž ten konec zase úlet), ale musím udělit t pochvalu režisérovi Magátovi a plusový bodík za některé filmové postupy z hororu, některé scény opravdu regulerní biják a třetí hvězdu dávám za dvě věci: 1) za tu lekavou scénu alá hičkok, u který jsem si málem nadělal do slipů 2) za to, že ten blonďák měl ve svém kolejovém  pokojíčku plakát z geniálního animáku Valčík s Bašírem (2008). ()

Z nebeských výšin (2022) (S07E07)

Letecký den jedné lesbičky a hned je z toho případ pro specialisty. Tak nějak jako průměr a to že z letadla dopadla na pole kámoše byla zajímavá náhoda. ()

Světlana (2022) (S07E08)

Jak mám rád Predraga Bjelace, tak tahle role mafiána byla snad nejtrapnější. Devět z deseti stomatologů nedoporučuje účast ve Specialistech zavedeným oblíbeným tvářím... ()

Skythové (2022) (S07E09)

Návrat Revaie s vizáží Rumcajz celkem ku prospěchu, za poslední dva týdny opět téma Ukrajinců tentokrát obsazených opravdovými Ukrajinci. ()

Taxi (2022) (S07E10)

Už zase došli čeští herci? Jánová už byla v S02E01. Dneska edukativně už tedy vím co je Prosopagnosie. ( řekli to tam asi 10x). Kdyby tam dnes byl aspoň jeden Ukrajinec, dám tři hvězdy. ()

Lhostejnost (2022) (S07E11)

Zach na jednotku a Jánová za druhou. Unikátní díl, protože je to poprvé, kdy je od začátku známý pachatel ... teda jako úmyslně ukázaný. ()

Kus těla (2022) (S07E12)

Dvě hvězdy za Jiřího Klema a edukativní info, že člověk může mít v sobě tři ledviny. ()

Hodinový manžel (2022) (S07E13)

Bál jsem se, že se bude řešit vražda hokejisty, když tam hraje Vondráčková, ale on zamordovanej instalatér. ()

Přiznání (2022) (S07E14)

Balkónová vražda dobře rozjetá, ale zase ten závěr ... můžou mi tvůrci vysvětlit, proč se ta Lewandowská přiznávala k vraždě? ()