Kurýr (TV seriál)

• Německo

Transporter - Die Serie

Kuriér

Akční / Krimi

Kanada / Francie / USA / Německo, 2012–2014, 19 h 2 min (Minutáž: 45–52 min)

Chris Vance, François Berléand, Delphine Chanéac, Andrea Osvárt, Andrew Martin-Smith, Eric Canuel, Rachel Skarsten, Joseph Kell, Julian Richings, Charly Hübner, Maria del Mar, Christopher Cordell, Lochlyn Munro, Uwe Ochsenknecht, Barry Flatman, Mike Dopud, Leela Savasta, Hannes Jaenicke, Christopher Jacot, Mark Ivanir, Chris Violette, Athena Karkanis, Jonathan Keltz, Chelsea Hobbs, Moon Dailly, Robert Maillet, David Atrakchi, Adam MacDonald, Jane McLean, Tattiawna Jones, Andrey Ivchenko, Daniel Fathers, Björn Thors, Elena Juatco, Alain Moussi, Katheryn Winnick, Eva Josefíková, Jade Chkif, Klára Issová, Andrew Bicknell, Alex Ozerov, Violante Placido, Lex Shrapnel, Farzana Dua Elahe, Kevin Jubinville, Ieva Lucs, Tom McKay, Kamel Laadaili, Marek Vašut, Miroslav Šimůnek, Kristína Svarinská, Andrew Hinkson, Michael Reventar, Sonia Laplante, Austin Macdonald, Demore Barnes, Josh Blacker, Brad Borbridge, Luc Florian, Silvia Šuvadová, Emily Coutts, Laura de Carteret, Jason Gosbee, Hocine Choutri, Christine Tizzard, Sarah Allen, Lisa Berry, Flannan Obé, Alisen Down, Stephan Dubeau, Lukas Penar, R.J. Parrish, William deVry, Eric Woolfe, James Binkley, Karl Collins, Richard Clarkin, Amrou Al-Kadhi, Markéta Tannerová Šebesťáková, Tara Yelland, Dhaffer L'Abidine, Miroslav Lhotka, Daniel Rchichev, Jonathan Whittaker, John MacDonald, Amir El-Masry, Joseph Long, Shane Daly, Anna Hardwick, Stewart Arnott, Jasmin Geljo, François-Eric Gendron, Jochen Hägele, Wes Williams, Colette Stevenson, Dylan Ramsey, Jessica Phillips, Brigitte Kingsley, Greg Bryk, Ennis Esmer, Ted Atherton, Jordan Hayes, Alex House, Marco Bonini, Thomas Michael, James McGowan, Richard Brake, Justin Svoboda, Affif Ben Badra, Tyler Hynes, Silas Carson, Robert Cavanah, Moussa Maaskri, Pavel Bezděk, Ivan G'Vera, Vlad Ivanov, Hana Doulová, Róbert Nižník, Mark Rendall, Antonia Thomas, Ashley Walters, Petra Špindlerová, Karel Dobrý, Aden Gillett, Andrej Polák, Jana Stryková, Ester Geislerová, Miroslav Hrabě, Jan Kuželka, Elyse Levesque, Zdeněk Maryška, Jim Codrington, Callum Keith Rennie, Mark Lutz, David Richmond-Peck, Linda Thorson, Tamara Hope, Maurice Dean Wint, Lily Gao, Alex Martin, Mike 'Nug' Nahrgang, Kelly Fanson, Brendan Beiser, Rob Archer

Komentáře uživatelů k TV seriálu (84)

• 3k7

No...je to takové....prvoplánovité. Pokud tomu dobře rozumím, je to v podstatě založeno na jednom AUDI S8 s panceřováním, pár akčníma scénama a doručování "zásilek" kurýra s černou kravatou, kdy se vždy něco podělá a nakonec to dopadne vždycky dobře... Pro puberťáka? Asi super. Pro kohokoliv staršího? Je to odpad!!!! Jenže jsem se nemohl shodnout, jestli tomu dát 2 hvězdy anebo odpad a nakonec tomu dám 2 hvězdy. Důvod, proč se na tom podílí to německo, předpokládám, že je to kvůli té audině a kvůli kaskadérům odněkud z Cobry 11. :-) Ty záběry vypadají totiž stejně trapně a okatě, jako vypadaly v dalších německých kriminálkách. Furt stejné na stejné brdo. Další co mě vadí je, že kdykoliv po jeho audině střílí, nikde ani šrámu...Panceřování v reálu vypadá jinak, v oknech mají zůstávat škrábliny a pavouky. V jednom dílu dokonce s audinou nacouval do auta na plyn, odhodil zapalovač (typická amerika), samozřejmě, že následoval výbuch. V dalším záběru byla audi naprosto neporušená. Copak si myslí, že mám IQ 65 z úst mi ukapávají sliny a z nosu teče hlen? Počítače pípající jak z Cobry 11, prostě já fakt nemám rád takové naivní výjevy, kterých je tu až příliš mnoho! Zaujala mě snaha hlavního hrdiny o galantnost a gentlemanství, ale to prostě nemůže zachránit celý seriál, nemá totiž jak. Humoru po skromnu, až žádný, humornost řadím na úroveň funebráka. (já vím, není to Akční komedie, ale akční krimi). Spousta zbytečných záběrů. Boje v seriálu jsou tak stupidně stříhané, že to řadím do TOTÁLNÍHO odpadu! Nic horšího jsem zatím neviděl. Proč všichni režiséři žijou v domnění, že Evropský a Americký divák má rád takové pseudoboje herců, kteří se umí možná tak akorát fackovat a stříháním zakrývají veškerou jejich neschopnost, místo toho, aby si najali pořádné herce, či kaskadéry. Je to přece krimi, zasloužilo by si to víc. Podívejte se na bojové scény kohokoliv, kdo bojovat umí. A není to o penězích, nepodléhejte této naivní iluzi, že by to nějak souviselo s penězi. Výpravnost není marná, proto to zaujme nejspíš puberťáky, kterým tímto seriálem defakto vnukne nutnost mít sportovní limuzínu a vozit zmalované blondýny, po kterých zpravidla chodí mafiáni. Vskutku geniální (ironie), opravdu... Dojemné scény, vrchol trapnosti. Víte co? Jsem z toho tak znechucen, že tomu dám jen jednu hvězdu. Dvě by byly fakt moc. Ten seriál je prostě vykrádačka všeho možného. Mrzí mě, že autoři nedokázali vytvořit něco nového. Když se jedná o tak "neohroženého" kurýra, který každým dílem vyvázne bez šrámu, proč kurýra degradovali na cvičenou opici bez humoru, nebo něčeho svérázného, co by tomu dodávalo ten důvod, proč se na to chcete dívat? Na každý seriál se díváte s nějakým úmyslem, něco Vás na něm zaujme, nebo je tam ten humor, nebo jsou tam ty akční scény, které opravdu chcete, nebo tam je nějaká neotřelá situace, zkrátka je tam NĚCO, nějaká hodnota, proč se na to máte důvod dívat pravidelně. Tady prostě vidíte pár dílů a nějak nemáte důvod pokračovat, není tam nic, co by Vás nutilo zkouknout další díl, strašně rychle se to okouká. Skoro mám pocit, že si takovej stupidní seriál zaplatila automobilka se 4 kruhy, jako nějaké lacinné PR, jenže někdo z vedení automobilky řekl: " no, tak nějakej film, prostě něco sežeňte, narvem tam nějaký blondýny, necháme tam naše audi v plný palbě a bude se tam střílet a havarovat jak v Cobře 11". Nefunguje to, Jedna hvězda je nakonec až příliš pochvalné gesto na něco, co mohlo i mít rozpočet, ale je evidentně vidět, že to vzniklo proto, aby to bylo, a ne proto, aby to bylo dobré, nebo něčím originální, prostě někdo chtěl mít seriál, ale nad zbytkem se absolutně nezamyslel, je to fakt strašná patlanina.(27.2.2016)

• tulen

Nic nez priblbla PR na Audi ...(14.3.2016)

• nudlis

První díl stačil. Trapnej scénář a ještě trapnější herecký výkony, to by ještě na jednu hvězdu šlo. Ale jak z autorádia zazněla znělka z Kobry 11, vypnul jsem to a ani si nepočkal jak to dopadne. Konec byl určitě stejně trapnej jako zbytek. HUMUS a ztráta času !!!(13.8.2016)

• d-nao

Prečo? Povedzte mi prečo? Zbytočné prenesenie akčnej mely na tv scénu. Bez energie, bez života a bez duše. Totálne nasilu.(25.8.2017)

1 2 3 4 5 následující >>