Všechnopárty

Karel Šíp

Kamera:

Zdeněk Uher

Účinkují:

Karel Šíp (moderátor), František Ringo Čech, Karel Gott, Helena Vondráčková, Miroslav Plzák, Aleš Ulm, Petra Janů, Bolek Polívka, Eva Holubová (více)

Karel Šíp se ptá za vás hostů ze světa kultury, sportu či politiky. A tak je tu pro vás týden co týden ta pravá Všechnopárty a její zajímavá témata. Název Všechnopárty odpovídá stylu pořadu. Ptá se na všechno v rámci daného tématu a slovo párty plní funkci nevázané zábavy, během které je všechno povoleno. Témata jsou dosti ožehavá jako např. alkohol, velké věkové rozdíly, přiměřená sebeobrana, nebo jaké jsou hranice erotiky ve filmu a televizi. Mísí se tu humor získaný vlastními zážitky s profesionálním nadhledem a především glosováním moderátora. Do pořadu, který je defakto televizní poradnou Karla Šípa, jsou zvány osobnosti veřejného a společenského života, které mají s tématem své vlastní zkušenosti. Kromě nich je v pořadu vždy přítomen odborník na slovo vzatý. Pořad je natáčen v divadle Semafor a jako pravidelný týdeník baví diváky nejen v sále, ale i na obrazovkách České televize. (Česká televize)

Aldebaran

Moc dílů jsem neviděl, ale většina těch, co jsem shlédl stála za to. Doposud nejzajímavější hosté: Prof. Höschl, Ondřej Vetchý, Tereza Černochová, Radůza, Tomáš Klus (ikdyž ten asi nebyl moc upřímnej, ale sranda to byla:) ()

bagetka007

O hodně příjemnější, laskavější a pokornější (v tom správném slova smyslu) moderátor, velmi příjemná změna po nováckých estrádách. ()

čmelda5

Pro mě daleko víc vtipnější (to samozřejmě souvisí s výběrem hostů), sympatičtější, nenásilnější pořad než asi největší konkurent Show Jana Krause. Prostě humor Karla Šípa je takový více nenucený. Nevím, jak to přesněji vyjádřit. Hlavní je, že se u každého dílu perfektně zasměju. A to je pro mě nejdůležitější...:) ()

lemonova

Pri zábavných Talk-show to zvykne byť často tak, že kvalita častí závisí od "kvality" hostí. Všechnopárty si však udržiava veľmi slušnú úroveň priebežne, čo je dôkazom, že v skutočnosti ide pri tomto type relácie o "kvalitu" hostiteľa. ;) ()

Ydrosten

Šíp je kretén, který se neumí k hostům chovat normálně. Nikoho nenechá domluvit, neustále hosty přerušuje imbecilníma dotazama, směje se vlastním vtipům, hází humorné narážky na jakoukoliv zmínku o partnerovy (pokud jich bylo víc tak okamžitě přepínám, protože se to zvrhne v sexuální demnci) Hosté jsou sice zajímavý, ale Šíp je v podstatě dostane do situace kdy je mi trapně. Dělá si srandu i z vážných věcí. Kolikrát je mi těch hostů i líto. Dívám se jen občas, a to spíše na nějaké vybrané scénky na internetu. V TV se na to moc nedívám. Rok 2024 - snižuju na jednu hvězdu. Šíp je vážně idiot ještě větší než svého času Novotný a ještě větší kretén než Kraus. Jeho stařecká demence už není k smíchu ale k zamyšlení, komu tam olizule prdel že ho tam pořád trpí. ()

char_t

Vedle Krause jediná koukatelná česká talk-show. Nesnaží se díkybohu kopírovat zaoceánské late-show velikány, ale zůstává příjemně svá - poklidná, slušná, inteligentní, stejně jako sám moderátor, který dokáže rozpovídat leckoho a i z nudnějšího patronů vytřískat celkem dobrou zábavu. 80% ()

Nerd4Dreaming

Vzhledem k celkově spíše negativnímu hodcení zvedám to svoje o jednu hvězdu. Pan Šíp si to totiž zaslouží. Jasně, není tak vtipnej a asertivní jako Kraus, ale čiší z něj absolutní pohoda.. Vůči hostům i divákům. ()

L'Alpagueur

Karel Šíp je bezesporu kvalitní moderátor, ale u něj záleží především na výběru hostů. Někdy se mi zdá, že tam zve i lidi, kteří nemají co říci. ()

Stíba

V konkurenci všech těch talk-show běžících na našich obrazovkách se rozhodně neztrácí a patří k tomu lepšímu. Karel Šíp se občas vytasí s velice dobrými hláškami. ()

cure

Stále rovnaký, konštantný a teda núdný Karel Šíp. Ak niektorý diel mal vyššiu úroveň tak je to vďaka hosťom. ()

Kingjiri

Karel Šíp měl vždycky dobrý televizní pořady, do kterých vnášel svůj smysl pro humor. Na Všechnopárty se mi především líbí, že si do ní zve lidi, které spojuje nějaké téma. Ale nezůstává se jenom u povidání okolo daného tématu, člověk se tak doví i nějaké zajímavosti ze života hostů a sem tam tu Šíp utrousí i nějakou tu vtipnou hlášku nebo poznámku. Rozhodně je mi jeho styl moderování a osoba bližší, než třeba Jan Kraus. ()

anaon

Co jsem tak vysledovala, lidi mají hodně rádi, když si ze sebe moderátor umí udělat legraci. V tomhle případě je to ale nějak moc často, působí pak jak buran, který toho moc nepobral a to neustálé divení se typu "tohle bych já nedokázal" mi už z principu leze na nervy. Na druhou stranu musím uznat, že si často zve opravdu zajímavé hosty, kteří pak celý díl drží nad vodou. Teď už se dívám jen výjimečně, když se chci pobavit, pustím Krause, když se chci něco dozvědět, podívám se na Ebena. ()

anitae

Líbí se mi, že se v této talk-show neuráží hosté a humor sedne většině lidí. Pozitivně hodnotím vtip na začátku každého dílu. Zajímaví hosté a ještě zajímavější je kam se někdy hovor posune.Kvalitu moderátora ukazuje i to, že dokáže zábavně diskutovat s lidmi z nejrůznějších profesí a nikdy „řeč nestojí“. ()

PavelZava

Všechnopárty pana K.Šípa mám rád, ale u talkshow vždy záleží na výběru hostů, asi ted nejvíc si vzpomínám na díl s P.Procházková, N.Fridrichová a H.Scharffová. Utrpení bylo s E.Farnou ()