Všechnopárty

Karel Šíp

Kamera:

Zdeněk Uher

Účinkují:

Karel Šíp (moderátor), František Ringo Čech, Karel Gott, Helena Vondráčková, Miroslav Plzák, Aleš Ulm, Petra Janů, Bolek Polívka, Eva Holubová (více)

Karel Šíp se ptá za vás hostů ze světa kultury, sportu či politiky. A tak je tu pro vás týden co týden ta pravá Všechnopárty a její zajímavá témata. Název Všechnopárty odpovídá stylu pořadu. Ptá se na všechno v rámci daného tématu a slovo párty plní funkci nevázané zábavy, během které je všechno povoleno. Témata jsou dosti ožehavá jako např. alkohol, velké věkové rozdíly, přiměřená sebeobrana, nebo jaké jsou hranice erotiky ve filmu a televizi. Mísí se tu humor získaný vlastními zážitky s profesionálním nadhledem a především glosováním moderátora. Do pořadu, který je defakto televizní poradnou Karla Šípa, jsou zvány osobnosti veřejného a společenského života, které mají s tématem své vlastní zkušenosti. Kromě nich je v pořadu vždy přítomen odborník na slovo vzatý. Pořad je natáčen v divadle Semafor a jako pravidelný týdeník baví diváky nejen v sále, ale i na obrazovkách České televize. (Česká televize)

Misoponia

Nelíbí se mi styl, jakým Šíp pořad vede, nesedí mi moc ten typ humoru. Ale záleží, co tam je zrovna za hosty, někdy se najde výjimka a je to koukatelné. ()

gotham

Rozhodně se nepovažuji za nějakého častého diváka tohoto pořadu, ale pár dílů jsem viděl, a je to taková nenucená zábava. Hosté asi nejsou tak nervózní jako v pořadu Jana Krause, ale jeho štiplavější humor je mi přeci jen bližší než většinou pohodová konverzace Karla Šípa. 60% ()

ESNYR

Pořad je stavěn na hostech. Někteří jsou dobří a jiní špatní. Možná kdyby to neuváděl zrovna ŠÍP ( narážky některých hodnotitelů jsou ohledně pitvoření moderátora, docela na místě ) mohlo by to dostat i lepší hodnocení. Díl který mně nejvíc otrávil = Štěpán Mareš ( ten člověk je neskutečný debil ) ()

peeteno78

Šípa jsem zcela upřímně nikdy nemusel. A ve Všechnopárty ho nemusím ještě o to více. I přesto se na ten pořad ale dá občas dívat. Záleží na složení hostů. Občas jsou zajímaví a dá se na to koukat. Špatné ale je, že právě hosté ten pořad drží nad vodou. Vadí mi, že je Šíp takový až křečovitý, vadí mi jeho nucený smích, vadí mi jak při rozhovoru odklání hosty od jistých témat, vadí mi že se lidí občas ptá na stupidní otázky (například když host zmíní nějaký moderní výraz a Šíp stráví 5 minut rozhovoru tím, že se ptá, co ten výraz znamená). ()

esmoke

v poslední době mnohem vtipnější a inteligentnější než Uvolněte se prosím, kde se pan Kraus stava trapnym a pouze své hosty uráží. ()

jjjerry

Pro mě lepší než Kraus, vtipnější, nenaváží se tolik do hostů. Dialogy jsou dobrý, vtipy i občasná sposťárna od Šípa snad nikdy neurazí a nepůsobí trapně jako Gondíci, Novotnej a ostaní "staré novácké hvězdy". Děkuji za tento pořad. ()

blezg

Tak tahle poloha Karla Šípa je absolutně nejlepší za celou jeho kariéru. Milé a laskavě vtipné, žádně otravné Krausovo šťourání. Talk show - lidi se baví a baví tím lidi. Tak to má být. ()

stepec11

Karel Šíp by mohl bý vzorem jak slušně a vtipně dělat zábavu. Přesně ví ke komu si co dovolit, a z koho si jak udělat srandu. Podle mého názoru proti němu nemá Show Jana Krause svou úrovní šanci. ()

Horác

Manželka má pořad ráda, tak se občas dívám s ní. Musím uznat, že z něj číší dobrá nálada. Zasměju se, něco se dozvím a když si to chci zpestřit, hraju hru, kdy Šíp znovu řekne svoje parazitické slovíčko "jako". Obvykle dlouho nečekám. ()

Aidina

Karel Šíp je jako víno, čím starší, tím lepší. Jsem ráda, že si do své talkshow zve zajímavé osobnosti a politikům se snaží vyhýbat. A dělá dobře. Líbí se mi jeho smysl pro humor, jeho vtipné a rychlé reakce, kdy se sám dokáže odbourat až k slzám. A to už brečím smíchy i já. Karle, díky za příjemný a pohodový pořad. ()