Všechnopárty

Karel Šíp

Kamera:

Zdeněk Uher

Účinkují:

Karel Šíp (moderátor), František Ringo Čech, Karel Gott, Helena Vondráčková, Miroslav Plzák, Aleš Ulm, Petra Janů, Bolek Polívka, Eva Holubová (více)

Karel Šíp se ptá za vás hostů ze světa kultury, sportu či politiky. A tak je tu pro vás týden co týden ta pravá Všechnopárty a její zajímavá témata. Název Všechnopárty odpovídá stylu pořadu. Ptá se na všechno v rámci daného tématu a slovo párty plní funkci nevázané zábavy, během které je všechno povoleno. Témata jsou dosti ožehavá jako např. alkohol, velké věkové rozdíly, přiměřená sebeobrana, nebo jaké jsou hranice erotiky ve filmu a televizi. Mísí se tu humor získaný vlastními zážitky s profesionálním nadhledem a především glosováním moderátora. Do pořadu, který je defakto televizní poradnou Karla Šípa, jsou zvány osobnosti veřejného a společenského života, které mají s tématem své vlastní zkušenosti. Kromě nich je v pořadu vždy přítomen odborník na slovo vzatý. Pořad je natáčen v divadle Semafor a jako pravidelný týdeník baví diváky nejen v sále, ale i na obrazovkách České televize. (Česká televize)

lekr

Tenhle pořad mě vždycky strašně nudil. Trapný Šíp, kterému moderování prostě nejde, nezáživná témata a jen málokdy zajímaví hosté. Nikdy jsem se na to nevydržel koukat. ()

Martin741

Karel Sip a jeho TV relacia, kde sa rozobera takmer vsetko. Neurazi, ale ani nenadchne. PS Normalizacne TV porady s Mensikom boli predsa len o cosi vyssie. 64 % ()

Figu

Když se řekne talk-show, tak typickej zástupce tohoto směru je jednoznačně Šípova Všechnopárty. Karel se moderováním živí dlouhý roky a díky tomu to je profík a jede jedna báseň. Navíc ze sebe rád umí udělat vola a borca, kterej nejde s dobou a absolutně té současné nerozumí. Plusoví body i za super výběr hostů napříč jakýmkoliv oborem či řemeslem atd... Mě to baví. 70% ()

cariada

Nechápu co tohle dělá v seriálech ,ale když už to tady je. 5ekl bych že je to hodně podobné jako Uvolněte se prosím. má to vtip a humor a není to moc dlouhý. Karel Šíp má pořád slušnou zásobu otázek a dokáže trefně reagovat. ()

DrBuznička odpad!

Pořad je něco mezi naší českou estrádou a formátem pořadů typu Letterman show - podle kterého u nás samozřejmě jede i Kraus, kterého se snažil Šíp zpočátku napodobovat, dokud si neuvědomil, že neoplývá jeho břitkým humorem. Proto tak zůstal někde na pomezí, kdy už to není onen starý Karel Šíp, který se ani moc nesnažil být vtipný, ale přitom se mu člověk občas zasmál, nýbrž se jedná o nějakého nového Karla Šípa, který se snaží být vtipný ale vtipný není.. Tak není žádným překvapením, že pořad není ani humorný a ani kousavý - a díky velké zásluze moderátora je tak pořad jen trapný. A to tak trapný, až je míra trapnosti pro inteligentního diváka neúnosná až urážlivá. Karel Šíp, který ví o světě mimo nízký televizní showbussines úplný hovno, vůbec nedává pozor co mu jeho hosté říkají a jako malý kluk, který se chce mermomocí zapojit do dialogu dospělých, číhá na to, aby vyžbleptnul nějakou naprostou kravinu, které se lidi smějí snad jen proto, že naprosto nedává smysl a byla pronesena v naprosto nevhodném momentě. ()

MarekT

Myslím, že Karel Šíp si po těch Tyjátrech a Paškálech spravil reputaci. Talk-show zaměřená na určitá témata je v něčem inovativní, a nemusím zde říkat, že celé to stojí a padá s vkusem diváka - i méně atraktivní díly či hosté dokáží dobře zabavit. Přispívá k tomu i nelibý fakt, že současná televizní zábava nenabízí zrovna silnou kvalitní konkurenci. Srovnávat s Krausem bych nechtěl, protože oba mají odlišný styl, který na mě zabírá v obou případech stejně. ()

gabin(a)

Ačkoliv mi dřív pan Šíp byl vcelku jedno, čím je starší, zralejší a s velkým nadhledem, tím mi připadá roztomilejší. Líbí se mi, jak se rád nechává poučit (třeba v oblasti módy, to byl kouzelný díl). Někdy si říkám, že to bude stát kvůli hostům za houby, ale on z nich dokáže dostat to nejlepší, aniž by byl agresivní nebo trapný, což se občas při vší úctě třeba Janu Krausovi stává (na jeho omluvu nutno říct, že některé hosty bych rovnou do té pohovky zatloukla). Nejvíc mi ze Všechnopárty v paměti utkvěly díly s panem Pirkem, pak ten o módě s Dušanem Chrástkem (to byl ten případ, kdy jsem nic nečekala a nakonec se fakt bavila) a o dabingu s paní Walló, to byl nářez. Jo a jeden starý díl s Davidem Suchařípou, to byla nádhera! A ještě jeden postřeh: u Šípa se nebojím, že se na mě vytlemí Erbová, Hanychová, Mašlíková, Bendová, a různé další pintrády, missky, podmissky a bezmozky které si nevím proč Kraus na svoji pohovku tak rád zve. ()

Blackros

Vzhledem k tomu, že Šíp moc rozumu nepobral a zve si nejčastěji hosty svojí úrovně, stává se tato talkshow pro mě jako bulvár mezi kvalitními plátky. Ve srovnání s Uvolněte se prosím, Na plovárně nebo na druhém konci spektra sídlícím Mr.GS, u mě zábava jako tato nemá šanci.Chápu ale že svoji cílovou skupinu zasáhne a sem tam se nějaký díl docela povede, tak za 2*. ()

Pája=)

Tahle talk-show se mi líbí mnohem víc než Krausovo Uvolněte se prosím. Šípův humor mám rád a své hosty nechá domluvit takže se i něco zajímavého dozvíme :) ()

otík

Jeden z těch mála zábavných pořadů, který si drží už několikátý rok vysokou kvalitu a jediný pořad, u kterého jsem se na Silvestra 2013 s chutí zasmál. Silvestr 2014 opět nezklamal, Čtvrtníček nahradil Ringo Čecha naprosto dokonale. ()

sator

Arnošt Lustig- Klára Janečková- Marek Ebstein 4* velmi povedené.Dagmar Pecková — Ladislav Frej — Karol Polák 4* Polák skvělej ale ostatní též...Petr Rezek,Václav Kopta 4**** Sestupna tendence Šíp už to nedává, je často mimo, už chápu proč Polesný odešel... Název vznikl ze slova technopárty který autora pořadu Šípa zaujal a vymyslel novotvar Všechnopárty, který je pořadem pro všechny, ne tedy jen pro někoho jako v případě technopárty. Po dlouhých letech spolupráce odešel režisér pořadu Viktor Polesný pro nesoulad s Karlem Šípem kam pořad směrovat. Nahradil jej Michael Čech. ()

AntonG.

Šípovy imbecilní otázky typu "A na co je na lodi kormidlo?" mě tedy opravdu nebaví. Když mlčí je to někdy i docela zábavné. Bohužel to je málo kdy. ()