Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Série(12) / Epizody(279)

Recenze uživatele Cheeter k tomuto seriálu (292)

Selekce hlavní družičky (2011) (S05E08)

Na až moc "dívčí" epizoda. Řešení svatebních záležitostí mě vážně moc nebere. ()

Rozptýlení ornitofobie (2011) (S05E09)

Jak se Leonard a Penny hádají na veřejnosti je populární, na druhé straně Sheldonovo osobní drama se sojkou docela chápu. ()

Rozšíření Válečníků z Ka’a (2011) (S05E10)

Za mě byly dobrý hlavně válečníci, řešení vztahů mě tak nebralo, ačkoliv se vztah Sheldona a Amy značně posunul. ()

Speckermanova repríza (2011) (S05E11)

Povedená pohádka o tom, že se nic nezmění po tom, co člověk opustí školu. A hláška "Jako mor a Evropa" mě dostala. ()

Finta se třpytivou cetkou (2012) (S05E12)

Dobře propracovaná epizoda, na půl vztahy, část kouzla a pár geekovin. Žádný lapsus se naštěstí nekonal. ()

Hypotéza rekombinace (2012) (S05E13)

Celý díl jako hypotetický scénář TBBT, to v tomhle seriálu ještě myslím nebylo. Pobavilo a neurazilo. ()

Zasvěcení do beta testování (2012) (S05E14)

Začátek Fun with flags, Rajovův vztah se Siri a beta verze vztahu. Jo, tenhle díl by dobře nabitý zábavou, až ně pár míst, které hraničili s normálností seriálu. Škoda jich, jinak bych dala si plné hodnocení. ()

Tip na dovolenou (2012) (S05E16)

"Afganistán je prý touhle dobou nádherný." ()

Rothmanova degenerace (2012) (S05E17)

Epizoda a legendárním obrazem, na ten nelze zapomenout. Navíc cvokatící Sheldon, prostě dobrý díl. ()

Sheldonova teorie chaosu (2012) (S05E18)

Sheldon ve světě chaosu. A to jenom kvůli ostříhání. Rituální výstřednosti zmizeli a Sheldon začal překvapovat. Dobrý nápad scenáristů navíc dobře zpracovaný. Všechno podtrhoval Howardův výcvik. Raj byl v této epizodě minimálně a přiznám se, že mi ani moc nechyběl. ()

Víkendová vřava (2012) (S05E19)

Docela jsem se těšil, že se podívám na starou epizodu, kde se řeší geekoviny, ale ony už tam jsou všechny tři holky... ale i tak sranda, byť ne taková, v jakou jsem doufal. ()

Porucha transportéru (2012) (S05E20)

Raj je prostě divnej a to i na jiné divné postavy, které se v seriálu objevily. Tady je to docela dobře vidět. A nikdo mě nepřesvědčí, že tomu taky není. ()

Hawkingova excitace (2012) (S05E21)

To, že je seriál zasazený do současné doby, s tím, že se v něm objevují reálné postavy je dobré, ale že tam dají i Hawkinga je prostě geniální! ()

Rozlučkové fiasko (2012) (S05E22)

Rozhodně jedna z lepších epizod. A nevím, proč po Wheatnovi neskočili během oslavy, každej potrhlej geek by to asi udělal, ne? ()

Akcelerace startu (2012) (S05E23)

Parádní epizoda, všechny linie dílu byla prostě perfektní. Howard a jeho strach, Amy a její prohlubování vztahu se Sheldonem a další žádost o roku od Leonarda. ()

Reflexe odpočtu (2012) (S05E24)

Skvělý hlášky o ruský technice se neomrzí. "Co nastane v desátém případě?" "Problém." ()

Série 6 (2012) (S06)

Šestá série zase o drobet horší. Navíc jiný smích na pozadí, který táhl sérii dolů. Dějově se moc nestalo, spíš to stagnovalo. ()

Variabilita večera ve dvou (2012) (S06E01)

Nebýt vesmírné stanice, tak jsem se u tohoto dílu nudil, ty vztahy mě tu tak nebraly. ()

Potenciální možnost rozchodu (2012) (S06E02)

Sheldon ve světě emocí je super, aspoň v této fázi a ne jak to pak je v pozdějších dílech. ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění