Reklama

Reklama

Teorie velkého třesku

(seriál)
  • USA The Big Bang Theory (více)
Trailer
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Hrají:

Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar, Melissa Rauch, Mayim Bialik, Kevin Sussman, Carol Ann Susi, John Ross Bowie, Aarti Mann (více)
(další profese)

Série(12) / Epizody(279)

Leonard a Sheldon jsou dva brilantní fyzici – kouzelníci v laboratoři, ale společensky nemožní mimo ni. Naštěstí mají po ruce krásnou a svobodomyslnou sousedku Penny, která se je snaží naučit pár věcí o reálném životě. Leonard se věčně snaží hledat lásku, zato Sheldon je naprosto spokojený s videochatováním se svou platonickou partnerkou Amy Sarah Fowlerovou. Nebo s hraním startrekových 3D šachů se stále se rozšiřujícím okruhem známých, a to včetně kolegů vědců Koothrappaliho a Wolowitze a roztomilé mikrobioložky Bernadette, Wolowitzovy novomanželky. (TV Prima)

(více)

Recenze uživatele Tommassi3 k tomuto seriálu (42)

Teorie velkého třesku (2007) 

Chuck Lorre, byť si o pánovi s velkým egem myslím svoje, zkrátka umí, když většina jeho sitcomových dítek patří k tomu vůbec nejlepšímu, co televize v rámci žánru nabízí, nicméně Teorie velkého třesku, jakkoli je neskutečně zábavná, co do vtipu v dialogu nesmírně nahuštěná, byť to tak na první pohled nevypadá, rozhodně neplatí za až tak přísně geniální záležitost, kterou by průměrně vzdělaný a chytrý Evropan nemusel pobrat.. Jinak by neměla takovou oblibu ve Státech, že ?! Ačkoliv právě ty její mimikry, s jejichž pomocí se za nelidsky inteligentní vydává, jsou naopak geniální zcela určitě..;) Ve skutečnosti vlastně Big Bang Theory s překrásnou Kaley Cuoco-Sweeting lze považovat za takovou aktualizaci Přátel do internetového věku, kde se však jako Ross chová vlastně většina postav, a tak byla vlastně originální myšlenka s nerdy a asociály navěšena na osvědčenou sitcomovou kostru.. Nejzajímavější se mi však rozhodně zdá skutečnost, jak obrovsky vlastně dnes právě takoví nerdové, o nichž celý typicky epizodický seriál s upozaděným vývojem postav vypráví, ovlivňují celý nejen filmový mainstream.. Ostatně jaký filmový žánr dnes slaví největší úspěch ?? Scifi a komiksové adaptace, tedy typické oblíbené žánry právě nerdů a šprťáků.. To musím vědět, ne ?! ;) Ve výsledku musím zkratka celou sérii i přes její cykličnost gagů považovat za naprostou špičku.. ()

Pilot (2007) (S01E01) 

"Naše děti budou chytrý a krásný !!" - "A hlavně imaginární !!" ;) ()

Hypotéza otrubové vlákniny (2007) (S01E02) 

"Filmovej maraton ?! Kolik těch filmů se Supermanem vlastně je ??" - "To si děláš srandu !!" ;) ()

Korolár seržanta Sněhulky (2007) (S01E03) 

"Co ke novýho ??" - "Už půl hodiny nejde internet !!" - "A Sheldon je možná robot.." ;) ()

Efekt světélkující rybky (2007) (S01E04) 

"Howard má slečnu ??" - "Věrohodnějším vysvětlením je, že učinil pokrok ve svém výzkumu robotiky.." ;) ()

Hamburgerový postulát (2007) (S01E05) 

"Netušila jsem, že taky hraješ na cello.." - "Jo, naši měli za to, že pojmenovat mě Leonard a protlačit mě do vyššího ročníku mi nezajistí dostatečnou nakládačku.." ;) ()

Paradigma Pána prstenů (2007) (S01E06) 

"Uvážím-li reakce na můj kostým, je to na žalobu amerického vzdělávacího systému.." ;) ()

Koktejlový experiment (2007) (S01E08) 

"Můžeš mi poděkovat !!" - "Za co ?? Že jsem jak postava ze Simpsonovejch ?!" ;) ()

Zkáza mimoňoráje (2008) (S01E14) 

"Ty máš modulátor hlasu Dartha Vadera ?!" ;) ()

Triangulace bílého chřestu (2008) (S02E09) 

"Jestli už zase mohu mluvit, dovolte mi něco říct.. Sheldon je krutopřísnej borec !!" ;) ()

Související novinky

HBO Max se mění

HBO Max se mění

12.04.2023

Sbohem HBO Max, seznamte se s Max. Šéf Warner Bros. Discovery David Zaslav si protlačil svoji a streamovací služba HBO Max, jež se v květnu spojí ještě s obsahem právě Discovery+, ponese v Americe od… (více)

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

02.01.2019

Jak je zvykem i letos došlo na seznam nejpirátěnějších (nelegálně stažených) seriálů za rok 2018 a díky absenci fantasy hitu Hra o trůny od HBO se žebříček tentokrát dočkal několika změn. Poprvé za… (více)

Teorie velkého třesku končí

Teorie velkého třesku končí

23.08.2018

Přestože stanice CBS nedávno naznačovala, že jedná o dalších sériích populárního sitcomu Teorie velkého třesku, nyní se situace změnila. Seriál totiž skončí po aktuální dvanácté sérii. Oznámil to… (více)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

31.12.2017

Hrstka nejoblíbenějších uživatelů ČSFD.cz tradičně vybrala osobní trojku nej filmů, uvedených do české a slovenské distribuce nebo na filmových festivalech v roce 2017. A někteří dali hlasy taky svým… (více)

Reklama

Reklama