Polda

TV spot 3
Česko, (2016–2024), 59 h 7 min (Minutáž: 54–59 min)

Režie:

Jaroslav Fuit

Kamera:

Aleš Hart

Série(6) / Epizody(64)

ditri

hodnoceni tady je zbytecne podstrelene...lehce "Na dozivoti" s Damianem Lewisem, lehce "Life on Mars" no a? Ja tocim sracky, tohle je zabava :-) uvidíme co z Mataska vypadne, ale zatím to splnuje to co se ocekava. Kdo ceka ze jej prozenou severske vetry, at si smotne cajicek Saga a pocka co to udela.... ()

Serafina

Takový námět, ze kterého se dala vytěžit spousta srandy, spousta dramatu... A nic. Asi začnu psát scénáře, protože to očividně může dělat kdekdo. ()

DarkSikorski

No... myšlenka byla asi dobrá, ale popravdě mě to nenadchlo. Jen ten úvodní díl? Za deset minut pět různých skladeb (čtyři když nepočítám "znělku"). Tak jsem nevěděl, jestli se koukám na seriál nebo na hudební hitparádu. Zatím 1/5. Uvidíme jak se to vyvine, ale... no moc optimisticky to nevidím. ()

melis

Cholesterol ti asi nic neříká, co? Hele, dvacet let jsem byl na hadičce, tak si snad zasloužím pořádnej gáblík! ()

LukasMaly

Sice to takhle u opravdové kriminálky nefunguje, narozdíl od Anděla tam nejsou v každém díle přestřelky, které všichni vždy bez úhony přežijí... Nějaký vtip to v sobě také má, takže 3* ()

Montmorency

Tak kvalita příběhů není o nic lepší nebo horší, než u jiných českých krimi seriálů, a ta ''omáčka'' okolo - ale no jóóó, občas i vtipný....snad jediná vada na kráse je věru nesympatická slovenská herečka Kolesárová, ale to je samozdřejmě můj osobní názor :-) ()

dundye

Seriál, který není braný vážně, ale je braný s hyperbolou, což mu dodává určitý šmrnc. Jako český seriál docela povedený i když má prvky amerických seriálů. ()

R.A.D

Až na první díl, kde během dvou minut Matásek po dvaceti letech v limbu najednou hopsá, jak pěnkavice nezbednice - je to jinak vcelku dost dobrý seriál a upřímně mi poopravil pohled na naši domácí tvorbu, protože jsem nevěřil, že ještě umíme i slušně udělat seriál. První díl neměli ze začátku tak rychle odfláknout. Ostatní díly jsou tak za 4 hvězdy s přehledem. ()

BStone

Na úroveň tuzemských kriminálek dobrý seriálový počin, Matásek naprosto výborný,ostatní mu zdatně sekundují. Jeden z mála našich seriálů co sleduji a fakt mě baví... 60% ()

Hidoshito

Pohodová česká kriminálka, která si na nic nehraje. Na kvality Případů 1. oddělení sice zdaleka nemá, ale tak špatné hodnocení, co tu schytává, si vážně nezaslouží. Hvězdu navíc dávám za excelentní výběr (převážně rockových) songů do jednotlivých dílů, s kterým jsem se doposud nesetkal ani v zahraničních seriálech. Někdo má hodně podobný hudební vkus, chválím.;) EDIT: 4. série s Polívkou už je o dost slabší, chemie mezi hlavními hrdiny nefunguje jako dřív s Ozorovičem. ()

zuzam

Tři hvězdičky za Matáska, občas to bylo opravdu vtipné, hlášky se celkem povedly. Orozovič taky dobře vybraný. Detektivní zápletky upozaděny, ale daly se. Ovšem ten poslední díl byl opravdu tragický. ()

Iczena odpad!

Sleduju první díl Posledního poldy (N, 2010, čsfd hodnocení 56%) a jsem ráda, že jsem jsem našeho Poldu zatím nehodnotila. Beru to jako podvod na diváka. Děj a osudy postav jsou si tak podobné, že mám pocit, že jde o kopii, což autoři nikde neuvádí. Tak asi tak... ()

Donnar

Akorát by bylo fér říct, že je to remake německýho seriálu Poslední polda, a první díl je téměř doslova stejný (v podstatě až na jména), jen s jinými herci. Dívat se na to dá, kvalita během sérií stoupá, jen poslední díl byl hodně rozpačitý, jako kdyby tvůrci nevěděli, jak to celý utnout. Mezi všemi těmi hrůzami, co se u nás většinou natáčejí, příjemná změna. ()

dejf96 odpad!

velesračka, nebýt v tom pěknýho Orozoviče se sexy hlasem, tak není na co koukat :-) doplňuji, pan Orozovič je opravdu (po letech) jediný důvod, proč na to občas přepnu... škoda, že nevyrůstal v USA, velmi mi připomíná Redmayna... Eddieho, samozřejmě ()

LoneGunman

Jasně, má to mít komediální rozměr, ale ten pseudo-ranař není legrační, to je čistá karikatura. Scénáristé zjevně nejsou schopni vytvořit drsňáka jinak, než prostřednictvím sexistických keců, směšně přehrávané agresivity a neurvalosti. Výsledkem pak v podobných případech obvykle - a tenhle polda není výjimkou - není drsňák, výsledkem je naprostý kretén. Stejným kreténem by navíc byl už před dvaceti lety a jeho kreténství tak nemá nic společného s roky v kómatu. Tahle zápletka - kromě toho, že je naprosto nelogická - je tam tudíž navíc, pomineme-li občasný úžas našeho hrdiny nad výdobytky moderní techniky. Své publikum si to asi najde, za mě ale ani omylem ()

supg

Za mne konečně pořádně chlapsky film (bohužel vymírající), kde hlavní hrdina hulí jednu za druhou (jsem nekuřák), a to se dneska nenosí,.nebojí se plácnout ženskou přes prdel (sexuálně obtěžuje se tomu dnes říká)... a vůbec ne to film jako zminuleho tisíciletí. Věčné dotahovacky Břízy s Mrazem mají fakt vtipné průpovídky a každý má své chyby, umí se ožrat, udělat podvod a vůbec se nechovat jako nějaka.metrosexualni buzna. I když jeden skoro metrosexual tam je 😁. ()