Dobrodružství kriminalistiky

• Západní Německo Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (více)
TV spot 9

Hudba:

Karel Svoboda

Série(4) / Epizody(26)

Recenze uživatele vander19 k tomuto seriálu (1)

Dobrodružství kriminalistiky (1989)

Jeden z najlepších, ak nie najlepší seriál z prostredia bývalej federatívnej republiky. Veľmi pútavo vyrozprávané príbehy toho, prečo je dnes CSI a podobné vtákoviny tak obľúbené vo svete. Osobne ma fascinuje atmosféra každej jednej časti. Či už sme v Rakúsko-Uhorsku, USA, Nemecku alebo u frantíkov. Má to svoje husté čaro. Musím priznať, že koment píšem až po druhom prezretí tohto seriálu, keď som ho zhliadol prvý krát bol som dosť mladý, ale sa mi ľúbilo to, že ČT ho nasadzovala pred zápasmi Ligy Majstrov. Tak sa mi to čakanie na kvalitný futbal spestrilo takouto bombou. ()