Pravidla zasnoubení

• USA Rules of Engagement (více)
Ukázka z filmu
USA, (2007–2013), 35 h 56 min (Minutáž: 20–23 min)

Tvůrci:

Tom Hertz

Kamera:

Wayne Kennan

Oliver Hudson, Bianca Kajlich, Megyn Price, David Spade, Patrick Warburton, Adhir Kalyan, Candace Kroslak, Heather Locklear, Andrew Aguilar, Mini Anden (více)

Série(7) / Epizody(100)

Adam právě požádal Jennifer po sedmiměsíční známosti o ruku. Jsou zamilovaní a těší se na neutuchající lásku posvěcenou manželským slibem. O něco skeptičtěji k tomuto konceptu přistupují jejich sousedé přes chodbu - Audrey a Jeff jsou totiž svoji již 12 let, a tak mají ke svátosti manželství vypěstovaný svůj vlastní přístup. A kdo má nejvíc co říct k Adamově zasnoubení je samozřejmě jeho nejlepší přítel a spolupracovník Russel, který je i přes svých 150 cm výšky a nafoukaný účes lvem salonů a lovcem dívčích srdcí. Nechejte se lehkým humorem tohoto seriálu vtáhnout do spletité sítě manželských vztahů, kratochvil i povinností a a vypozorujte z nich nezbytná "pravidla zasnoubení". (bystroocko)

c.tucker

Rozhodně je to zábavný seriál, který táhne především Jeff, Audrey a Russell. Druhý pár mě občas až irituje, ale co se dá dělat. Jinak mě to himym moc nepřipomíná je to dost diametrálně rozlišné v mnoha ohledech a hlavně bych nepřirovnával Russella k Barneymu (Rassell je boháč, se kterým když se holky vyspí tak toho potom hodně litujou, protože je to skrček nehoráznej). Při pár dílech jsem se pořádně zasmál. ()

Doudis19

Návykový sitcom o vztazích s kupou hlášek a několika nezapomenutelnými postavami. Jeff je samozřejmě nejlepší. Největší překvapení je zlepšení se Davida Spadea, který v posledních sezónách opravdu válel, ačkoli na tom měl velkou zásluhu i asistent Timmy v podání Adhira Kalyana. Velkým plusem Pravidel je jejich příjemná atmosféra, díky které není problém ani opakovatelné shlédnutí. ()

Unnamed

Po první sérii hodnotím slabšími 4*. První tři díly byly moc zábavné (stejně tak díl poslední), největší zásluhu na tom měl střet pohledů Adama a Jeffa na partnerský život, dále v podstatě jakákoliv konverzace s Patrickem Warburtonem aka Jeffem. Jakmile se ale začaly řešit vztahové problémy a podobné věci, vtip zákonitě přepustil místo nudě. Stejně to pokračovalo i v dalších sériích, jmenovitě 2.,3. a 4. měly dobré i špatné díly, člověk si na celou partu ale již zvykl a vše si více užíval. 5. a 6. série mě nebavily, protože se příliš soustředily na dvojici Russel-Timmy (a vyhnaly u nich vše příliš do extrému), "problémy" Jeffa a Audry byly jak přes kopírák, přesto i v těchto sériích se našly vážně fantastické díly či alespoň scény, které za zhlédnutí celého seriálu stály (a řekl bych, že jen a jen zásluhou Adama, který upřímně seriál táhl celých šest sérií - narozdíl od Jenn, která tam snad byla jen do počtu). Nechávám celkové slabší 4*, protože 3* si tento seriál i přes ty slabší chvilky rozhodně nezaslouží . ()

L_A_D_A_S

První sezóna je teda téměř podprůměrná ale pokud seriálu dáte druhou šanci, vrátí se to i s úroky! Druhá sezóna je o moc lepší ale pravá sranda začíná třetí sezónou kdy se na scéně objeví geniální charakter Timmyho. 4* ()

giovanni3

Pohodový seriál u kterého se člověk sem tam zasměje, zkrátka a jednoduše jako dělaný k jídlu po práci. Na stranu druhou děj se točí kolem 5 postav kdy žádná není ničím specifická, zapamatovatelná. Je to tedy taková jednohubka na kterou se klidně podívám, ale když už ji nikdy neuvidím tak to přejdu. A ještě jeden klad na závěr - dobře se zde dívá na herečku Bianca Kajlich. P.S.: Hodnotím po shlédnutí asi 20 dílů napříč 1. a 2. sérií. Za mě 3z5 ()

Lukoboss

OK, viděl jsem několik dílů a je z toho jasných několik věcí. Od dob Přátel je evidentně nutný mít v každým komediálním seriálu postavu Joeyho (Barney v HIMYM, tady zase Russel), kterej balí ženský na každým kroku. Jasným tahounem tady je ale P. Warburton, kterej je vlastně furt nasranej a něco se mu nelíbí, ale právě ten jízlivej humor je světlým okamžikem každýho dílu. Jinak nic moc, určitě to není na pravidelný sledování. ()

Martin_W

Přiznám se, že vůbec, ale vůbec nevím čím si mě tenhle sitcom takhle přitáhnul.. Někomu se může zdát námět podobný jako u How I met your mother nebo třeba u Přátel, jenže v ROE je něco více.. Herci, specifický humor a hlavně postavy, epizody, které stále a stále lákají na další a další.. A každou sérií navyšují epizody laťku nahoru. Třemi slovy Aktuálně Nejlepší Sitcom. Nejoblíbenější postava je samozřejmě Jeff, ikdyž Russel mu pomalu šlape na paty. 1. série - 88%, 2. série - 92%, 3. série 94%, 4. série - 96% Celkově - 96% ()

Yardie

Docela příjemné překvapení. Táhnou to dvě postavy - Jeff a Russel. Bez nich bych to bylo asi o ničem. Každý má jiný druh humoru, ale oba jsou pekelné! Není to příliš o inteligentním humoru, ale spíše o takovém civilním, občas nahlouplém, opřeným o sarkazmus a ironii, především u dvou výše zmíněných. Dobře se povětšinou bavím. Slabých dílů moc není. Dost slušná zábava, na kterou si rád čas najdu. Howgh! ()

maty39

Poměrně zábavný sitcom, ze kterého asi nikdy nevyroste kultovka, ale přesto je to vtipná a nadprůměrná zábava. Všechny postavy jsou sympatické (VELMI) - obzvláště velikán, bručoun a hlásič Jeff (Patrick Warburton - jinak také hlas Joe Swansona ve Family guy). Velmi se těším na 4. sérii. ()

Olík

Zase jsem k někomu přilnul a s těžkostí přijímal náš rozchod. Stalo se mi to s Willem a Grace, Přáteli, Frasierem, Doktůrky, MASHem.......zkrátka každou další sérií se člověk víc a víc nechává zaplétat do pavučin jeho televizních hrdinů, až se na časově omezenou dobu stane jejich součástí jejich rodiny. Jeff - Patrick Warburton (kde jsi se mi doposavad schovával), Audrey - Megyn Price (dokonale jsi se s Jeffem doplňovala), Adam - Oliver Hudson (teď jsi to konečně nandal zbytku svojí rodiny), Jennifer - Bianca Kajlich (už se nikdy neohýbej oděná do legín....jsem taky jen člověk), Russell - David Spade (na tebe jsem chlape měl doposavad regulérní alergii, ale tady tě žeru), Timmy - Adhir Kalyan (asi bych si běh seriálu dovedl představit i bez tvého zařazení v jeho průběhu, ale zapadnul jsi). Opravdu mi je líto, že naše symbióza musela skončit, ale jak řekl klasik: " na každém konci je krásné to, že něco nového začíná" a tak vzhůru, vstříc novým sitcomovým rodinám. ()

SiMMaS

Taková lepší verze HIMYM... nemá sice tak "bombastický začátek", ale drží si konstatní výkony... Věčné špičkování mezi muži, kde má každý jiné postavení, je velmi vyvedené až pravdivé. David Spade září! ()

chrispe

Dlouho předlouho jsem tomu seriálu přicházela na chuť. Na televizních obrazovkách se tu a tam míhá už docela delší dobu a tak můžu říct, že na první seznámení nic moc. Nesympatické obsazení ke kterému jsem si musela vyšlapat cestičku a ani teď to není to pravé ořechové. Ale musím uznat, že je to občas sranda a má to chvíle, kdy to dokáže zaujmout. ()

tranquill

"Konečně zábava!" - "Každý přijde na svět nahý.. Ano, proto se teď oblékáme!" - "A ty seš skvělej chlap...s prsama!" - "To už je úděl manžela, skrývat své pocity před manželkou..." Postupem času mi tento sitcom přirostl k srdci. Nejlepší na tom je, že spousta těch manželských vtipů je holou realitou 😁 ()