Prvních 100

USA, (2014–2020), 70 h 13 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvůrci:

Jason Rothenberg

Předloha:

Kass Morgan (kniha)

Série(7) / Epizody(100)

satanklaus

Prve serie som hltal, poslednu grcal. Odislo to od žanru skifi ku klasickemu meraniu si penisov.. "Ja som tu šef, mame lepsie zbrane, zabite ich abo zabime sa navzajom, vzdyt sme jen posledni lidi na zemi" ()

Battlekingx

skvely napad na survival serial.. takovych by melo byt vice, ale ne takovych jako je tahle 100ka.. a je to jak stoka.. do 3: serie super.. pak to vanheda zabila.. trapne herecke vykony a trapne napsane postavy.. u me to naprosto serial pohrbilo.. myslim, ze z 3. serie jsem zvladl 3 dily a pak jsem to vzdal.. to se mi snad u serialu jeste nestalo, aby me takhle odradil... des a hruza.. ()

TaToten

Prekusaval som sa prvými dvoma sériami s vidinou toho, že od tretej série je to vraj super, len aby som zistil, že práve prvé dve série boli dobré a od tretej celú atmosféru seriálu zkazili. ()

user1982 odpad!

hmmm ani prvú časť som nedal. Tupé hlášky detí s IQ na úrovni Fortnite a Vampire Diaries. Dopadneme na zem po X rokoch a ako prvé si spravíme gangy a zásadne nebudeme počúvať niekoho kto je rozumný, lebo prečo nie. Uch och memory error. Každý mi tam prišiel ako nejaké tupé nevychované decko ktoré si musí niečo dokazovať. ()

Dratini

Panenko postapokalyptická... Seriál o tom, jak banda amerických debilů vyhladí poslední zbytky lidstva. V jednu chvíli jedou hlavní hrdinové drsnou totalitu, kde se prohřešky řeší kanibalismem, aby hned další sezónu našli tábor, kde musí do tamní monarchie implementovat americkou demokracii. Ale nejlepší je ta blondýna, co se vždycky tváří jako že nic a hned na to rozpoutá genocidu, že Hitler vedle ní vypadá jako koťátko. TL;DR sleduju to jenom proto, abych se smál, jaké jsou ti hrdinové / scénaristé totální gumy. ()

bonsetti

Dětský naivní seriál. Proklikal jsem pár prvních dílů, a pak už jsem to nedával. Viz hodnocení např. honajz, Dacsus. ()

Tafee

Pro dospělé jednoznačně "must-see-someone-elses guilty pleasure". Týnejdžři se pobaví dositosti. Příjemné herecké obsazení - zřejmě pro všechny sexuální orientace, tradicionalisticky bych řekl, že samcům nejedna holčička zacuká nářadím a samicím jistě nejeden 6-pack zavlhne spodní prádlo. Logiku akcí vem čert, ale že se i v rámci jedné série významně změní (a to i několikrát) osobnostní ukotvení postav je docela úlet!!! Každopádně, pro mě o třídu, možná o dvě třídy, lepší než dementní Stranger Things... ()

AlesD

Po zkouknuti všech 100 dílů musím říct že jsem se nenudil. Některé díly jsou sice takové "otravné" ale v každé sérii je několik zajímavých změn. Zajímavě pojatý postapokalyptický seriál. ()

JarinDL7

Moje guilty pleasure. Jeden z mála koukatelných seriálů od The CW. Fyzikální zákony v tomto seriálu nefungují. Ale postavy, jejich vývoj, stavění světa a extrémní unikátnost každé série potěší. ()

ElizaJamison

Jak to u CW bývá, tak prvních pár sérií je vždy peckových, a pak se z toho stane naprostá katastrofa, tvořená pro peníze. Myslím, že u tohoto seriálu, ten propad nebyl zas až tak hrozný. První 4 nebo snad 5 sérií se odehrávají na Zemi, což je jaksi pochopitelné pro námět seriálu a to bylo uchopeno velmi dobře. Jasně, první série o Grounders (pozemských) byla super, Mountwheater taky nebylo vůbec špatný a s ALIE jsme trošku přešli do nadpřirozena, ale když budeme počítat, že jsme někdy v roce 2100, tak asi taky dobrý. Dokud jsme se drželi při zemi, spíše teda na Zemi, tak byl seriál velmi dobrý kandidát na můj vůbec nejoblíbenější od dob co jsem viděla Grey´s Anatomy, ale pak byla Země zničena a přesun na novou planetu byl trošku šílený. Jaksi už v 5 sérii jsem byla mírně zmatená, tím jak pořád přidávají lidi, kteří přežili tu úplně první katastrofu a pak 6 série byla tak rychlá, že ten děj postrádal jakousi souvislost a mírně jsem se ztrácela, protože již bylo vše překombinované a 7 sérii si nechám na někdy jindy, protože tu jsem jaksi ještě nedokoukala. Takže prvních 5 sérií pecka a zbytek trochu horší, no prostě klasický CW, ale vybírat koukatelné herce jim jde a talent taky nepostrádají, takže zasloužené 4 hvězdičky ()