Reklama

Reklama

Specialisté - Série 2

(série)
Krimi / Thriller
Česko, (2017–2018), 29 h 53 min (Minutáž: 44–53 min)

Scénář:

Kateřina Hauserová, Heike Rübbert (původní scénář), Eva Zahn (původní scénář), Volker A. Zahn (původní scénář), Johannes Grieser (původní scénář), (více)

Hrají:

David Prachař, Zuzana Kajnarová, Jakub Štáfek, Jan Zadražil, Marek Adamczyk, Barbora Mudrová, Rozálie Krycnerová, Jan Komínek, Barbora Jánová, Jiří Roskot, Robert Nebřenský, Ondřej Veselý, (více)
(další profese)

Epizody(37)

Recenze (3)

mira007 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Úplně stejné hodnocení jako S01, ikdyž tahle řada se snaží víc a je obohacena Zadražilem, kterému toho kriminalistu celekm věřím. Nejzábavnější na tomto seriálu jsou nezamýšlené nesmysly tvůrců, některé díly jsou vyloženě nudné a nekoukatelné, ale pokud bych měl seriózně vybrat the best of tohoto seriálu tak bych dal S02E10 a S02E08. Pokud vemu nejslabší díl Prvního oddělení, tak tyhle doporučený jsou kvalitativně asi na jejich 10%. ()

Reklama

Zajímavosti (4)

  • Když Jaroslav Čermák (Jan Zadražil) volá učiteli (Jiří Bábek), aby zjistil, kde jsou děti, zraněný učitel mluví do telefonu správně, ale v dalším prostřihu jej má obráceně, tedy sluchátkem od ucha. (mcredd)
  • Vražda a následné vyšetřování bylo natáčeno v budově „Sluneční věž“ v pražském Karlíně. Naproti je z oken možno vidět blízký hotel Olympik. (rakovnik)
  • Atletický stadion, na kterém se odehrává příběh epizody, patří ASK Slavia Praha. (Matej.Mirejo)

Reklama

Reklama