Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Série(12) / Epizody(279)

kura68

Teorie strun, kvantová mechanika, astrofyzika, jaderná fyzika, teorie relativity a prodávání koláčů v tvarohovým ráji. I z této předlohy se dá, vykouzlit velmi povedený seriál. ()

kouBaMW odpad!

Tento seriál si nedovolím hodnotit z důvodu , že mě neskutečným způsobem rozptyluje, až vytáčí umělý smích v pozadí pomalu za každou větou.. Dle hodnocení jsem v tom asi sám.. edit: Po dlouhé době jsem tomu dal šanci a stejně to byla chyba.. ()

klapqua

Zo začiatku som to obchádzala v slepej nevedomosti o čo ide... ale keď som si to predsa len zapla, zrazu bol deň jasnejší, kytky kvitli, voda sa prečistila... Toto je jednoznačný skvost, konečne svieži vietor medzi komediálnymi seriálmi. A čo je veľké plus, na rozdiel od 2 a pol chlapa či HIMYM si s narastajúcimi sériami stále udržuje vtip, dokonca je ešte vtipnejší. Neverila som, že sa po Mashi a Priateľoch a Červenom trpaslíku ešte na nejaký seriál tak namotám, ale táto nádhera si ma získala ale že totálne:). "I´m not crazy, my mother had me tested!" ()

Nerdvana

Seriál, který řadím mezi legendární. Netvrdím, že všechny díly byly dokonalé, ale celkově je natolik svěží a nabitý geekovkým humorem, že zaplesá srdce každého magora zažraného do pseudorealit. Edit: Nikdy, nikdy, NIKDY s dabingem. Update: S nadcházejícími řadami už seriál bohužel seriál nesleduji. Jeho geekovství začíná být trochu ohrané a prvoplánové. Možná si za pár let znovu pustím první řady. ()

ariari

šablóna sem, šablóna tam, ale geniálne navrhnutá...šiť sa podľa nej dá veľa variácií toho istého kostýmu. Chvalabohu, že existujú geniálni krajčíri. ()

Desmi

Nesouhlasím s komentářem "Civala", tenhle seriál geniální je! A rozhodně není předvídatelný. =) Sheldon prostě není předvídatelný. Samozřejmě lze od něj očekávat různé věci, ale nelze ho předvídat. =o) Velmi zdařilej a vtipnej seriál..! =) ()

mekaka

Klobúk aj všetko čo mám, dávam dolu pred tvorcami tohto najlepšieho komediálneho seriálu, aký som doteraz videla. Vtipné, optimistické, oddychové, inteligentné, ba miestami až poučné...To dokáže vtesnať do jedného celku "na úrovni" len málokto, ak vôbec niekto. Hlášky Sheldona, či Howarda, alebo ktoréhokoľvek z nich jednoducho nemajú chybu...Preto to bude najjednoznačnejších päť hviezdičiek, aké som dala...a pripájam podľa vzoru Sheldona: "Päť...päť...päť..." :D ()

Movieaddict

Hodnotit seriál jako celek je ošidné, často se nevyhneme hodnocení každé série zvlášť, ale v případě The Big Bang Theory dávám bez dlouhého přemýšlení plných pět hvězd jak Brno, respektive tak 95% za nějaký ten lehce slabší díl (pokud budu velký hnidopich a rýpal), protože si seriál drží naprosto geniální, v případě většiny postav doslova (snad až na Penny-normální holka + její dokonale stupidní boyfriendové, depresivní komixák Stuart atd.). Jsem opravdu zvědavý kam se seriál vyvine, kolika sérií se ještě dočkáme a jaké bude finále. Snad budou mít tvůrci dost rozumu a skončí na vrcholu a napotáhnou to bez rozmyslu pořád dál (tak trochu syndrom Himym). ()

george14

Rozbiehalo sa to pomalšie, ale od 3. série hore vynikajúce. Vo všetkých ohľadom to valcuje ostatné sitcomy, špeciálne otrepaný, nudný a afektovaný HIMYM, ktorého krivka šla presne opačným smerom ()

v.indruchova

Snažila to mu přijít na kloub..že tento seriál přijde spoustu lidem velmi zábavný a dokonce inteligentní. Jistě spoustu vtípků vzdělanců, ale inteligentní humor je pro mě na úrovni. Jde vidět že lidé se vždy nejvíce zasmějí druhému neštěstí, ponižováním, sprosťárny a sex. Hlavní postavy jsou nesympatičtí blázni. IT crowd je nesrovnatelně lepší. I když se též jedná o partu podivínů. Pár vtípkům jsem se pousmála. Jen dodám, že to může být také tím-nevěřím na teorii velkého třesku :) ()

Scaevola

Od skromných počátků po pozdější příklon ke vztahovým svébytnostem jednoznačně jeden z nejlepších sitcomů vůbec. Jen pozor na několik vyloženě trapných dílů kolem čtvrté a páté sezony, abychom si nezkazili chuť. ()

izinka

První série ***, druhá série *****,třetí série ****, čtvrtá serie ****, pátá série *****, šestá serie ***** Nejoblíbenější díly - 2x11 The Bath Item Gift Hypothesis,3x08 The Adhesive Duck Deficiency,4x07 The Apology Insufficiency, 4x15 The Benefactor Factor, 4x18 The Prestidigitation Approximation, 5x12 The Shiny Trinket Maneuver, 5x17 The Rothman Disintegration, 5x18 The Werewolf Transformation, The Big Bang Theory - 6x14 - The Cooper-Kripke Inversion, The Big Bang Theory - 6x23 - The Love Spell Potential ()

blade23mc

Pro mě nejlepší seriál, který si můžu pouštět pořád dokola a dokola, když se nudím, když něco jím... Skvělé herecké výkony, vtipné hlášky, situace.. no prostě skvělá zábava! 99,9% ()

Jyrka

Většina děje se motá okolo vztahu Leonarda a Penny, kdyby tam byl častěji Sheldon, bylo by to o poznání lepší. I přesto 5*. ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění