Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Série(12) / Epizody(279)

sitmin

Big Bang je bezesporu skvělým nápadem. Některé díly jsou ovšem oproti ostatním dosti humorově nízké. Dosti se zkrátka stává, že narazíte na úplně nudný díl. Jinak ale ty povedené jsou zase naprostou špičkou, takže dám stejně 5. ()

panic25

po přátelích nejlepší seriál, který mě naprosto dostal, skvělými dialogy v podání sheldona coopera a řešení problémů pomocí kvantové fyziky je báječné ()

Metou

Dobré vtipy raz za čas, skvelý výkon Jima Parsonsa, královský Simon Helberg s jeho mamou a bohyňa Kaley Cuoco stanovili tento serial ako jeden z tých slabo nadpriemerných. Podanie hlavného hrdinu Johnnym Galeckim, bolestne predpovedateľné hlášky a dialógy v ktorých sa veľmi ľahko dá stratiť bohužial zrážajú tento seriál na kolená. Zatial to sú u mňa slabučké 4*. P.S. Vraj lepšie ako How I met your mother? ... Bez šance. ()

xhonza5

Seriál jak se patří. Mám rád humor, smích a zábavu. Tento seriál mi tohle dopřává v tom nejlepším podání. Sladká Penny, blázen Sheldon, Ind Rajesh, děvkař Howard a (idol žen) Leonard. Nejlepší komediální seriál, jen doporučuji! ;) ()

afroman001

Fakt super komedialni seriál, doporučuji všem. Hlášky typu: Ty nejsi chytrejsi nez ja, jen proto ze jsi mel v 16 letech doktorat z fyziky. a co myslis ze tady dela kroma narusovani gravitacniho pole?. Sheldone ma moralni podpora je neomezena, ale pri fyzickle konfrontaci jsem mene nez nepouzitelny. ()

Ditulka

Po prvotním šoku, co to zase je, jsem si tento seriál velmi oblíbila, někdy ty hlášky nestíhám stejně jako Penny, přesto se pokaždé od srdce zasměju :o) ()

neithusak

Videl som prvú a väčšiu časť druhej série. Tento serial na mňa nezapôsobil, sporadicky dokáže aj rozosmiať, avšak to mi nestačí a miestami som sa nudil. Navyše postupom času začínaju aj tie drobnôstky (Sheldonove excesi, Leonardov tupý výraz) vadiť čoraz viac a viac. Naproti tomu v iných seriáloch tieto charakteristické črty postáv milujem (Rimmer - Red Dwarf). Možno seriálu krivdím a zaslúžil by si hviezdu naviac, ale v tomto prípade je to vec vkusu a dávam **. (40%) ()

Karel69

Jestli někdo tvrdí, že tenhle seriál není vtipnej tak by nejspíš potřeboval revizi smyslu pro humor. Neznám seriál u kterýho bych se tak nasmál, možná ještě před desíti lety u červenýho trpaslíka, ale myslím že v současnosti nemá, mezi sitcomy a komediema vůbec, konkurenci. Je pravda, že dobrá polovina(možná i víc)vtipů se dá předvídat, ale jsou vždycky tak geniálně podaný, že to vůbec nevadí. Sheldon ruleeeez!!! ()

Sajaman

Po druhé sérii IT Crowd, která pro mě byla zklamáním, jsem objevil jiné geeky. A zůstal jsem jim věrný doteď. Je zábavné sledovat, jak se změnili herci z Roseanne (Leonard, Sheldonova máma, Leslie..) a hlavně Sheldona. Génius s nulovým sociálním cítěním vs. Penny. A bitva se vyostřuje ve třetí sérii. A dokonce musím pochválit český překlad, který je na naše poměry povedený a většinou se drží originálu. ()

Tealc_EU

The Big Bang Theory(nebo-li Teorie velkého třesku) je úžasný americký komediální seriál o partě kamarádů-fyziků, kteří žijí tak trochu mimo normální svět.Rozumí naprosto všemu,ale mají jeden velký společný problém a to je,že neumí komunikovat při kontaktu s jinými lidmi a hlavně ženami. Mají vysoké IQ,vědí jak funguje vesmír. Všechno se změní,když se do protějšího bytu nastěhuje krásná Penny.Do té doby Leonard a Sheldon,kteří bydlí spolu,hrávali se svými kamarády Wolowitzem a Koothrappalim po nocích počítačové hry a diskutovali o všem možném z oblasti fyziky a chemie. Pak však Leonard objevil v Penny celý vesmír nekonečných možností. ()

THORasgard

Komediálním seriálům a sitcomům příliš neholduju. Přátelé před zprávami na primě jsou příjemné zpestření dne, Dead like me mě dostalo hlavně svým námětem až potom humorem. Blbosti typu Kutil Tim a Ženatý se závazky se tvoří snad jen kvůli neschopnosti američanů udržet soustředění déle než dvacet minut, tedy plýtvání prachama. Ale sitcom o čtyřech nerdech (které by člověk v reálném životě snad ani nemohl potkat) a o jedné blbé blondýně (vegetariánce, co miluje stejky) je tak ujetý, praštěný, šílený, vtipný, kulervoucí, hláškami a odkazy na (všechny mé oblíbené) sci-fi nacucaný počin, že se mi nemůže nelíbit. BAZINGA ()

kpt.Marťas

Hmmm. Nic mě nelákalo se na seriál dívat. Ale když mě jednou kámoš v hospodě přirovnal k jedné postavě (jiného k jiné postavě atd...) řekl jsem si, je na čase zjistit, o čem to mluví. A bum ho! Ano, je to seriál, který je často předvídatelný a schematický ale sakra, vždyť já se tomu směju skoro častěji než to sitcomový publikum! A to celou první i druhou serii. ()

OziRaziel

První díl mě docela pobavil a už jsem si připravoval škatulku. Spontánní výtlem u mě nastal až v díle druhém, kdy se Leonard objevil ve spoďárech a zeleně svíticím lightsaberem Luka Skywalkera z šesté epizody star wars v rukou. Herci mi sedí až na tu barbie co bydlí přez chodbu. Dialogy jsou sice chvílema až moc přechytralé, ale nejspíš si na tom serial zakládá. ()

james11

Viděl jsem pár dílů a to mi stačilo, abych seriál zavrhnul. Od seriálů nemám vysoká očekávání - vlastně mám většinou jen jediné, musí me pořádně podavit. Ale tento seriál mi přijde jen jako slabý odvar IT Crowd a Přátel. Prostě nic moc. Nechápu, jak je možné, že se vyšplhal tak vysoko. ()

MGTka

Naprosto geniální seriál, pořád netrpělivě čekám a odpočítávám dny, kdy vyjde další díl. Co zase Sheldon, Leonard, Rajesh, Howard a Penny vymyslí a co si navzájem provedou. Skvělá i Leonardova máma, Lesslie Winkelová i šišlavý Kripkey. Český dabing nic moc, ale v originálním znění naprosto nepřekonatelná zábava ()

mayla

Všichni o tom mluví a já čekala něco víc. Pár okamžiků se opravdu povedlo, hlavně díky Sheldonovi, bez něj by to seriál na ty tři hvězdy rozhodně nedotáhl. Taky se divím Penny, že si nechá od něj všechny ty urážky líbit. Chytlavá úvodní znělka :-) ()

Slezi

Nic velkého (snad jen největší role Jima Parsonse), ale jinak takový seriálový standard, který teď "letí". (Vyvarovat se českému dabingu je poviností!) ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění