Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Série(12) / Epizody(279)

marek.kral

první serie byla naprosto bez chyby, v druhé se již projevuje značná šablonovitost postav, která v zatím poslední serii přerůstá do zoufalé předvídatelnosti. Připadá mi, že scénáristé se nechali strhnout prvotním úspěchem a poněkud usnuli na vavřínech. Seriálu by jistě neškodila mírná vzpruha v podobě nečekaného zvratu. Ukňouraný Leonard je k uzoufání a celý seriál je postaven pouze a výlučně na postavě Sheldona, bez které by se serial neobešel. ()

erazmus

Po první vydařené epizodě, kterou hodnotím na 4 hvězdy, ztrácí seriál čím dál tím více dech a neustále se snaží těžit ze stejného schématu, které ale po třech letech ztrácí na půvabu a začíná nudit. Přesto se ale stále jedná o příjemnou podívanou na volné chvilky. ()

Houbos

Typický zástupce kategorie Guilty Pleasure. Neinteligentní, blbý humor, publikum chichotající se při vyslovení slova „coitus“ a přesto pravidelně každé úterní ráno žhavím dráty. Z původně geekovského seriálu mnoho nezbylo. Na vině je sledovanost. Od 3. série se vše točí pouze kolem vztahů hlavních postav. Zjednodušeně: ten chodí s tou, pak se rozejdou a bác ho, zase spolu kopulují. Jako podle šablony. Střet světa nerdů s tím naším ta tam. 5 hvězdiček hlavně za Jima Parsonse, jehož komediální um byl zřejmý už v štěku ve filmu Garden State. Podobné: Dva a půl chlapa (stejný tvůrce) PS: Ano, Jim Parsons je opravdu homosexuál (přímo to z něj vyzařuje jak ve vlastním životě, tak v roli asexuála Sheldona, každý si musí všimnout), otevřeně však o svém životě zatím nemluví. ()

Tweetak

Penny mi s přibývajícími díly přijde hrozně otravná až nesympatická . Sheldon válí a ostatní ho skvěle doplňují. ()

sashator

Od dob Přátel je to pro mě další skvělý seriál... ano, děj se někdy opakuje ale všechny ústřední postavy nemají chybu...a ano, mají i stejný ústřední pár jako byla Rachel a Ross a to je právě ten základ. Celkově vřele doporučuji!!!!! ()

Perper

Podle mě nejvtipnější serial na světě.... Viděny všechny 3 serie a na 4. se nemohu dočkat. Pořadí podle oblíbenosti postav: 1. Sheldon, Howard Wolowitz, Rajesh, Leonard, Penny.atd.... ()

Wildchild8

Myslím, že tady není co dodat. Jeden z nejlepších seriálů dnešní doby :-) Nic lepšího v tomhle žánru už nenajdete ... ()

rigidite

V počátcích jsem z tohoto seriálu byla hodně nadšená. Děj odsejpal, vtip střídal vtip. Čim víc se seriál natahuje, tím víc mám pocit, že až tak dobrý není. Ale stejně mi to nedá a na seriál koukám dál a dál.. ()

platzman

Jojo, čím dál tím stejný - a mě to vůbec nevadí:) Dám si půl roku pauzu a zas brečím smíchy. Navíc jsem tak trochu geek taky, citované Feynmany a Hawkingy jsem četl, Star Trek mám rád odjakživa - takže seriál skutečně ze života :). ()

misimus

Mám za sebou 5 sérií a všechny jasně za 5*. Super oddychovka před spaním. Oblíbené postavy Sheldon (Jim Parsons), Howard (Simon Helberg), Amy (Mayim Bialik) ()

peeters11

Jednoznačně nejlepší seriál, který jsem kdy měl možnost vidět. Geekovská atmosféra čiší z každého dialogu a Jim Parsons coby Sheldon Cooper je prostě , no jak to říct (takové slovo asi neexistuje). Každá jeho hláška je perla. Nové série jsou lepší a lepší a za celé tři, resp. v průběhu čtvrté série, jsem se u žádného dílu ještě ani chvíli nenudil. Prostě 5* a u mě No. 1. ()

Mr. Zero

Nejdřív jsem seriál ddsuzoval nepřišlo mi to nějak zabavný a hlvně mi nebyli smypatické postavy ale pak sem si řek že sem se na to vlastně nikdy pořádně nepodíval :D A je to vtipným zábavný a Sheldon s Leonardem mi jsou sympatický ()

FAxPR

asi jsem divnej, ale ty herecký výkony mě dost vyděsily. a to, že ve všech dílech jsou postavy stejně oblečený (nebo podle stejný šablony- rolák, mikina a sako, triko s dlouhým rukávem s komiksovým trikem přes něj, svetřík a větrovka) mě taky úplně nebaví. haha, jo a ještě mi to vůbec nepřijde vtipný (blbý, když je to sit-com co?), protože smát se tomu by bylo jako smát se svým nejlepším kámošům (potažmo sobě?). ale jo pro "ne-nerdy" to bude asi fakt "hlína" ()

SnOuWeX

Tohle je prostě neskutečný. Naprostý nadstandart sitcomů a každá série je ještě lepší. Líbí se mi i ten rádoby inteligentní humor, pro mě je to prostě něco nového a velice se mi to líbí. Doporučuji. ()

Kubasino

Velice slušný seriál, kterému se však asi dostává více pozornosti, než by si snad zasloužil. Je ale pravdou, že pobaví velmi dobře a kromě nesnesitelného Johnnyho Galeckiho se i casting povedl na výbornou. ()

filiperros

Big bang je opravdu vychytávka. A v době, kdy jsme zažili přátele a po nich How I met Your Mother, kterej se utopil v kopírování přátel pokud jde o vztahy, je osvěžující, že se big bang snaží opravdu jen pobavit. A je v tom fakt dobrej. Zajímavost - od jednoho inda jsem se dozvěděl, že Koothrapali není indické příjmení, ale název nějaké firmy. ()

Lukas0801

(matka:) "Howarde, kdo sem volá v tuhle nekřesťanskou hodinu..!!!" :-D Prvně mě to moc nebralo..ale po shlédnutí druhého dílu se z tohoto stala návyková věc :o) Nelze nic než doporučit...a že tu někdo píše, že každá epizoda kopríuje tu samou šablonu? No a co :-) ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění