Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Série(12) / Epizody(279)

dracekt

Podle mě paráda, každý díl je výbornej, seriál neupadá. Výborný humor, Sheldon mazlíček do každé domácnosti a slušňák Leonard je roztomilej. ()

giacobbe

Seriálu ve kterém jsem našel své lepší alter ego a ukázku ideálního vztahu mezi ženou a mužem, nemohu i přes drobné chybičky nedat pný počet. ()

sidthekid

Po první sérii jsem byl nadšený, Sheldon se mi dost zamlouval, ale během druhé série moje nadšení lehce opadlo a místy jsem se vyloženě nudil. Přesto však se pořád rád podívám na nové díly. +Penny ve všech těch mini šortkách vypadá sakra dobře.. ()

traktorzetor

Ano, je to furt to samé...Ano, pořád vtipy o fyzice, vesmíru, vědě, seriálech, komiksech...Ano, pořád ty stejné postavy...Ale co se dá dělat, když ta přitroublá ale hodná blondýnka, nadržený Žid, nemluvící Ind, hodný brýloun a až autistický a břitce sarkastický génius jsou pořád dokola tak vtipní? Mě to baví, hltám každý díl a některé pouštím i dokola. Za mě jednoznačně 95% a touha po neustálém pokračování. ()

Radim98

Já nějak nevím...Dal jsem tomu šanci-neoslovilo mě to....bylo mi doporučeno původní znění bez dabingu-nepomohlo to...Zábavné to je, to ano. Ovšem pověstná "genialita" tohohle seriálu mi zřejmě někam unikla. Vidím pouze dobře zvládnutý sitcom s občas vtipnými hláškami takže to v žádném případě nehaním. Ale přeci jen stereotypní "Shut up Penny, you're blond and not a scientist." ve mě vyvolává jen jakési "Haha-what a joke!" Už už jsem chtěl svůj názor poněkud poupravit s příchodem 4. 5. a 6. série, další pokračování mě ovšem utvrzují, že celkový dojem se zřejmě nezmění. ()

Wally Mroz

Naprosto nejleší byla Sheldonova hláška, kdy řekl Billu Gatesovi, že by udělal světu službu, kdyby věnoval víc času windows vista a ne těm pitomým dětem v africe :D ()

hanzi_111

Ty charaktery, ty charaktery, ty jsou prostě boží :) Jeden z nejlepších seriálů, nikdy jsem si nemyslel, že se zasměju u definice teorie relativity :) ()

Tomiczekk

Kámen-nůžky-papír-ještěr-Spock: Nůžky rozstřihnou papír; Papír balí kámen; Kámen drtí ještěra; Ještěr otráví Spocka; Spock zničí nůžky; Nůžky zabijí ještěra; Ještěr sežere papír; Papír usvědčuje Spocka; Spock nechá vypařit kámen a kámen tupí nůžky :D ()

MaziTomas

Podle mě je TBBT jeden z nejlépe udělaných oddychových seriálů poslední doby. Velmi se mi líbí, že není postavený na klasické předloze přátel tak, jak je tomu u HIMYM a možná právě proto mě baví poslední dobou trochu více. Prostě zbožňuju Sheldonovu neschopnost poznat sarkasmus, Pennyinu zdánlivou tupost a vůbec celé pojetí seriálu. ()

luboss822

Naozaj veľmi podarený seriál, kde každá z hlavných postáv zaujme niečím iným a spolu tak tvoria seriál plný zábavných dialógov, skvelého deja a nečakaných situácií. Hlavne Jim Parsons hrá skvele svoju roľu - a to geeka v pravom slova zmysle, ktorý žije ako keby vo svojom vlastnom svete a nedokážem si už ani len predstaviť, že by túto úlohu zahral niekto lepšie ako on. Ďalšie 4 hlavné postavy sú, ale taktiež skvelé. Žid Wolowitz a jeho vtipy a neustála túžba po žene. Ind Rajesh a naopak jeho neschopnosť hovoriť so ženami, pokiaľ sa neposilní alkoholom. Leonard, ktorý je asi jediný normálny, až na jeho alergiu na laktózu. A nakoniec je tu úplne normálne dievča Penny, ktorá sa postupne čím ďalej tým viac približuje a spoznáva svet ostatných 4 fyzikov. Proste všetko v seriáli je plne synchronizované tak, aby divákovi dal po čom túži. A tým je kvalitný filmový zážitok, na ktorom sa bude baviť aj pol hodinu po pozretí každej jednej časti. ()

IsaacClarke

Vzhledem k tomu že sám rozumím nerdům velice dobře, protože sem k nim téměř řadím, a navíc mám i trochu pojem o fyzice a všemi sociálními problémy ze seriálu, nemůžu dát jinak než 100% Tohle je prostě nej sitcom EVER. "Sheldon, come out of there or I will drag you out! "You can try...But you will never catch me!" ()

Punkies

Můj nejoblíbenější seriál! Hned si mě získal a každou řadu jsem viděla snad 2x. Každý týden čekám na novou epizodu, protože je se opravdu na co těšit. Sheldon (Jim Parsons) díl co díl perlí, jeho herecký výkon je naprosto úžasný ( vůbec se nedivím, že za něj také obdržel zlatý glóbus ). Všem co tento seriál ještě neviděli a rozhodují se podle komentářů, co si tu přečtou, tak vřele doporučuji, stanete se závislými :) ()

Ma_tes1

Pro mě bezkonkurenční seriál, který mi vždycky zvedne náladu. Leonard, Penny, Sheldon, Howard a Rajesh pro mě znamenají opravdu hodně. Při špatné náladě - koukat jedině na tohle! ()

zekon

Geniální sitcom s naprosto neuvěřitelnýma hláškama. Něco co je neotřelé a co nenudí, to je celkem dnes nečekané. Skvělí herci naprosto dokonalý dabing (sleduju CZ). Každý díl zatím skvost. ()

czjezisek

Tenhle seriál mě nikdy neoslovil, a pokud jsem pár dílů viděl, tak ani jednou mi při těch vtipech nevykouzlil úsměv na tváři. ()

Sirion

Ke svému hodnocení musím dodat, že kdyby zůstalo u první série, hodnotil bych rozhodně 5*, po třetí sérii 4*. Bohužel další díly jsou už slabým mainstreamovým odvarem Přátel, odkud zmizely jakékoli zmínky o fyzice a alespoň náznak geekovského humoru, bohužel. ()

ajfelka

Nečekala jsem, že mě chytne seriál z prostředí chlapíků, kteří ovládají fyziku (a ta jde úplně mimo mě). Sheldon se pohybuje v naprosto jiných dimenzích, než normální smrtelníci (a není blázen, matka ho dala testovat), Leonard má alespoň nějakou sociální inteligenci a je schopný fungovat v normálním světě, Wolowitz má občas dobré uzemňující hlášky, bohužel se většinu času snaží sbalit jakoukoliv kost, takže mě pomalu, ale jistě začíná jeho postava štvát. Jeho matka... to je fakt síla, ta se musí slyšet. A postava Raje se mi začíná líbit čím dál tím víc. Už začal trochu víc mluvit (a nejen, když si lokne alkoholu a dokáže balit ženy) a stojí to za to. Penny trefně stírá Sheldona a je z toho třeskutě vtipná podívaná. Jednoznačně jeden z nejlepších současných seriálů. ()

DrahciiiRe

Já pořád tvrdil, že lidé se nemění... Přitom tenhle seriál pro mě kdysi byl jen béčkovou srandou... A teď se na některé díly dívám snad už počtvrté a miluju to. Takže jsem se asi změnil :) Napravuji křivdu a doplňuju dvě hvězdičky o:) (ano, je to šablonový humor - ale návykový :)) ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění