Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Série(12) / Epizody(279)

Hruzi

Penny?! Sheldne?! .. Penny?! Shledne?! Penny?! Shledne?! Penny a Shelden se rvou o to, kdo v díle zvítězí a bude nejlepší a Rajesh..k tomu vůbec nic neříká a je to velmi originální cesta. ()

Ironfood

Sheldon je sice výborný, ale jinak je to z hlediska děje, postav a humoru v zásadě průměrný americký sitcom, který navíc postavy Howarda a Raje často stahují na hranici odpadu ve stylu Prci, prci, prcičky. Taky mi docela vadí, že prakticky za každou druhou větou následuje hurónský smích, ať už je vtipná nebo ne. ()

Narcis

Genialni komedialni serial. Sheldon is a really tough guy - samozrejme se ocita na druhe strane spektra - daleko od Jacka Bauera nebo Vicka Mackeyho ... Samozrejme i ostatni jsou super. ()

Corey

Kdyby byly všechny další díly stejně zábavné jako tři zatím poslední díly čtvrté série, asi bych dal hvězdiček sedm :-) ()

Hanzisko

Sheldon: "Um... Penny, that's where I sit." Penny: "So sit next to me." Sheldon: "Nooo. I sit *there*." Penny: "What's the difference ?" Sheldon: "What's the difference ?!" Leonard: "Here we go." Sheldon: "In the winter that seat is close enough to the radiator to remain warm and yet not so close as to cause perspiration. In the summer it's directly in the path of a cross breeze created by opening windows there and there. It faces the television at an angle that is neither direct, thus discouraging conversation, nor so far wide as to create a parallax distortion. I could go on but I think I've made my point." Jim Parsons ( nevěřim, že mu je 38 ! ) hraje dokonalého Sheldona Coopera v dokonalém sitcomu !! ()

giovanni3

Poté co jsem dokoukal všechny série (až rok 2020), tak musím přepsat celý komentář. Původně jsem dal TBBT 5* a dal si je do své "top10", abych pak tento seriál z tohoto seznamu vyřadil a snížil hodnocení na 4*. Aktuálně se vracím k 5*, ač ne zcela skálopevným. Proč? Za těch 12 sérií se zde najde hned několik slabých dílů, či "na sílu" tlačených vtipů (co se ještě v různé variaci opakují po několikáté), ale nadále je zde fůra super humoru. Ten navíc postupem sérií a stárnutím herců trošku mění svůj "čistě geek humor" do širšího spektra, kdy se řeší i rodina, či vztahy. A co hlavně, tak na tento seríál se dá dívat opakovaně a je vcelku jedno o jaký díl se jedná. Tudíž 5z5, návrat do "top10", ač na špičku v té "topce" to není. ()

Čtec

"Doktor Sheldon Cooper je hustej borec." (jeho vlastními slovy)... Humor těchto čtyř teoretiků je třeskutý a kdo je alespoň trochu hračička a sebeironik, velmi lehce se v nich pozná :-) A Penny? Zapadne mezi ně naprosto dokonale. ()

Masrii

Tak takhle vypadá domácí život geniálních fyziků a zárověň herních, komixových a sci-fi filmových fanatiků :) Fantastický seriál se skvělými herci, v čele se Sheldonem (Jim Parsons). Bohužel jsou některé díly až moc zaměřené na milostné vztahy, což rozhodně ubírá na zábavnosti. Po zhlédnutí posledních řad se tento seriál znovu vrací mezi mé nejoblíbenější, kvalita po slabší 4. sérii opět nabývá a doufám, že to tak bude i nadále pokračovat v další(ch) sérii(ch). EDIT: Sérií jsme se nakonec dočkali spousty a divák se nikdy nenudil. O to víc, když jsem se stal učitelem fyziky a konečně dává aspoň něco smysl. Finále seriálu bylo něco neuvěřitelného. Nejlepší zakončení, o kterém většina seriálů může jen snít. Pokud jste se na cestě TBBT někde zastavili a přemýšlíte, jestli pokračovat, rozhodně do toho jděte. 95% ()

DeathTheKid

Další, extrémně retardovaný komentář...až mě napadne něco, co by náležitě vystihlo seriál v kostce, tak to sem plácnu. Z toho minulého komentu se mi chtělo brečet... ()

moukey

První dvě nebo tři série mě bavily, teď už to naprosto nemůžu vystát! Když se na scéně objeví postava Penny, mám okamžitou potřebu udělat si lobotomii kartáčkem na zuby! ()

klose182

TBBT je jedním z těch seriálů, na který se prostě nedá přestat koukat. Je to především tím, že si drží svůj standart už několik sérií. To vše samozřejmě díky skvělým hereckým výkonům. A když ani český dabing nedopadl tak špatně, jak se asi očekávalo, můžu směle říct, že TBBT je král současné TV seriálové kultury. Jasně, chybičky se najdou a jednou větší je pro mě přidání dalších dvou postav k základní pětce. Tak nějak mi přijde, že spíš kradou prostor těm, na kterých vše stálo na začátku, než aby byly důstojnými spoluhráči. Ale celkový dojem mi to nepokazí. Vždy se skvěle pobavím. ()

VAC0

TBBT je prostě a jednoduše výborná geekovská zábava. Je v ní obsaženo všechno od vědy, netradičních sociálních interakcí, až po hry a komiksy, takže si v tom určitě každý z nás najde kus svého. Hlavní postavou je bezpochyby Sheldon (Jim Parsons), kterého prostě nemůžete mít neradi. Jeho boj s rozpoznáváním sarkasmů a různých sociálních zvyklostí je během na dlouhou trať plnou netradiční zábavy. Určitě si budete říkat, že ten chlápek musí být blázen, ale nezapomeňte, že ho jeho matka nechala testovat. BAZINGA! ()

tommy187

Od prvej zvučky, ktorá človeka hneď dostane do skvelej atmosféry až po titulky sa skvele bavím a zaujatý a rozosmiaty zostávam ešte päť minút po skončení. Sheldon priniesol inteligentný humor (mimochodom nad ktorým sa dá nasmiať asi najviac) - niečo také ako v Black Books či vo Frasierovi. Je skvelý, bez neho by seriál nebol seriálom. Ďalšou osobitnou kategóriou je Leonard, ktorý je mne osobne najsympatickejší. Do seriálu prináša trochu laickosti, jednoducho Sheldonov humor obohacuje a bežné, lacné fóry. Po hereckej stránke si spolu naozaj veľmi dobre sadli. Charaktery týchto dvoch postáv robia Teóriou veľkého tresku Teóriou veľkého tresku ... Leonard rozoberá intímne témy a Sheldon ich nechápe a Sheldon rozoberá vedu a Leonard jej chápe. A aj napriek tomu je úspešný :). Penny sa podľa mňa k Leonardovi naozaj hodí aj v normálnom živote a vytvárajú veľmi pekný párik, podotýkam kamarátsky. Howard a aj Cripky sú osobitná kategória hercov, ktorí schytajú úlohu keď musia hrať trochu priblblého človeka. No svoju úlohu si hrajú presvedčivo ! Rovnako mi nedá nevyzdvihnúť výborný slovenský dabing, ktorý mi miestami pripadal presvedčivejší ako originál .... A presvedčivý, skvelý, vtipný a zaujímavý je vlastne celý seriál. Pilot : Veľmi presvedčivý, ukázal presne to čo aj mal. Spoznali sme všetky postavy, videli sme nesmierne vtipnú zápletku a už práve podľa neho sme mali možnosť vidieť že pôjde o seriál, ktorý bude min. prelomový. Plus smermiogam veľmi "vkusne" pobavil. :D ()

tommmy89 odpad!

Nepoznám stupidnejší seriál novej doby. Partička "inteligentov" sa snaží byť vtipnými. No neviem čo na tom ľudia vidia, ale ja na to totálne seriem. Stupidita ()

fiLLthe3DD

Na tento skvost jsem na "Prima Cool" párkrát narazil... Dohromady jsem z tohoto "sitcomu" viděl zhruba půl hodiny(proto nehodnotím)... Postavy jsou odporné,vtipy trapné( "umělý smích" by zde klidně zazněl i kdyby někdo řekl ,,Musím otevřít okno,je tu vedro!") a celkově to na mě působilo velmi uboze... Těch 90% si tahle srač**a rozhodně nezaslouží... Mexicko-Kolumbijská telenovela Marina,turecká "Šeherezáda" a spoustu dalších telenovel by měly mít hodnocení nad 80%,když může mít taková kundovina těch 90%(a to myslím vážně!)... ()

luksky

každá série čím dál horší :´-( už s příchodem těch nových postav, sem měl sledování vzdát, hrůza.. ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění