Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Série(12) / Epizody(279)

Inozuka

Tenhle seriál mě dlouho míjel. Občas nějaký díl, hlavně někdy kolem 6 série, ale okouzlení se nedostavovalo. Pak jsem ale takhle jednou - ani nevím proč - začal sledovat TVT od prvního dílu a byl jsem nadšen. On totiž ten začátek, kdy se s celým mimoňsko-vědeckým světem seznamujete, je naprosto nejlepší. Pozdější díly, kdy jde spíš o vztahy - taková modernější verze Přátel - již nejsou ono, i když i jim jsem po několika slabších kusech přišel na chuť. Ono se ostatně pak již nedá odolat a chcete vědět, jak se to celé bude dál rozvíjet - inu klasický seriál. Nakonec tedy super, mix inteligentního humoru a teenagerovské sprosťačinky. ()

spacylemon

Na tomhle sitcomu je stejně nejvtipnější, jak si různí polovzdělanci hýčkají svůj pocit výjimečnosti založený jen na tom, že se kdysi v hodinách fyziky dobře našprtali a tak "vědí" a "rozumí"... To já si hýčkal pocit tiché spřízněnosti se spolucestujícími, kteří si ve "žluťákovi" místo BBT pustili radši Přátelé. Protože "vědí" a "rozumí". ()

pistik odpad!

Ukazkovy pripad ako relativne dobry serial isiel asi po 2-3 seriach totalne do sraciek. Brutalne nevtipne a nudne. To uz aj televizne dokumenty o horninach z norska su vtipnejsie ako tato radoby intelektualna komedia. Hovno zabalene v skriptach je stale len hovno a to este aj pekne smradlave. ()

Likan7

Pokud by jste provedli průzkum, kde by jste se ptali lidí na nejlepší seriál, jaký kdy viděli, odpovědi by dost možná byly Přátelé, Jak jsem poznal vaší matku nebo Teorie velkého třesku. Všechny tyhle seriály jsem viděl a všechny jsou brilantní. Teorie nade všemi ale ční jako ten Jeden prsten. Start to pro mě nebyl jednoduchý, jenže téměř záhy odstartovala exploze geniality. Ať už scénáře nebo herců. Obvykle si u seriálu zamilujete jednu z hlavních postav, jenže tady je stejně tak důležitá Bernadette jako Sheldon. Postupem let se herci tak sehráli, že vytvořili dokonalou partičku, která mě všechny ty díly královsky bavila. Připouštím, že se seriál dočkal o jednu nebo dvě série více, než by bylo zdrávo, mě to ale nevadilo a tu všudypřítomnou nostalgii jsem si (zvlášť na konci) užíval. Závěr je přesně takový, jaký jsem doufal, a po jakém jsem se po skandálním závěru HIMYM i modlil. Já to mám za sebou a je mi smutno, že mě už víc nečeká. Bernadette, Howarde, Rajeshi, Sheldone, Penny, Amy a Leonarde, díky, bylo to báječný! ()

Dave Lister

Rádoby chytrý intelektuální humor? Tak to opravdu jak pro koho. Za mě přepálený americký shit, na kterém paradoxně ujel i Verbal. Na druhou stranu se není čemu divit, jelikož jeho hodnocení bývají protipólem dobrého vkusu. To jestli je to úmyslné či ne, už je věc jiná. TBBT je přeceněný výpotek amerických pseudointelektuálů, kteří nebyli schopni najít vlastní sexuální identitu a také neobjevili tu schopnost přijít s čímkoliv inteligentním. Ano, jsem zaujatý vůči sitcomům americké produkce. Vždy však bylo celkem jednoduché kritizovat tyto splašky, protože to kvalitu těch splašek většinou mělo. TBBT je jiný případ! Tváří se to jako něco vtipnomoudého, ale přitom je to jenom přeceněný americký brak. Za mě byl vtipnější i Kutil Tim! ()

AdiegoA

Můj spolubydlící byl vždycky viditelně nešťastný, když jsem si chtěl pustit nějakou epizodu BBT. Můj smích je totiž nanejvýš pronikavý a skleňené tabulky v oknech se vždycky pořádně třesou. Přesto nemůžu dát za 5, neb se mi vůbec nelíbí to dějové přešlapování z místa na místo. Sheldon je vážně na zabití, přesto občas velmi vtipný ... Big Boy !!! ()

chandy10

Velmi vtipný seriál, který si mě získal. Pilot nic moc, ale potom super. Těším se na každý nový díl. Mimochodem Penny je fakt nádherná.. ()

tucnak

Někdy je konstrukce dílů trochu nestabilní a IT Crowd, natož Black Books, to z vrcholu mé seriálové hitparády v žádném případě nevyhodí, ale je to fajn. Update- s právě probíhající druhou sérií zvedám na 4 hvězdy ()

DonTommy

Fajn oddechovka, plná dokonale absurdních vědeckých situací a geek humoru (například hovor na téma: Co kdyby Sheldon byl robot, je geniální) a i gagů spojených s konfrontací vědecký vs. normální svět.Doufám že budou další série protože ač to nemá propracovanost a rafinovanost britcomů, pořád je to zábava vyloženě na úrovni...a mimochodem, znát Sheldona osobně tak bych ho za ty jeho vědecky podložený stěry asi brzo zabil :-)....tak jsem shlédl druhou sérii a není to vůbec tak v úpadku jak si bylo tvrzeno, pořád jsem se výborně bavil. A mimochodem už můžu říct že coby moje nejoblíbenější postava se jednoznačně vyprofiloval Raj Koothrappali, měli by mu věnovat víc prostoru, je to borec :-) It's hot in here, it must be Summer!" "That's cute" "Really? I just made it up. Have you seen Slumdog millionaire? It's loosely based on my life." ()

BaronX

Wow, wow, wow. Ulalala, totální ujetina, skvělá, vtipná, odlehčená. Howard Wolowitz je můj guru; Sheldon je geniální intouš, Raj toho moc nenamluví, ale jeho smích v jednom díle mě totálně odboural, Penny to je nádherný kus lehce natvrdlý holky ;-) a Leonard? ačkoliv se mi zdá nejslabším článkem v téhle partě, tak právě on jí svým způsobem drží pohromadě. 10/10 Doufám, že i druhá sérka bude takhle nařáchlá. PS: 13. díl a vědomostní soutěž - ach, brečel jsem smíchy!!! ()

dino.h

No tak tohle okamžitě putuje do mých TOP seriálů... A já škarohlíd si myslel, že nic jako IT Crowd a Black Books už nevyjde... ()

Zhulda

Absolutně nechápu co todle dělá v top20, a obzvlášť po enormním nárustu po odvysílání nekoukatelné české premiéry... ()

j.o.j.o.

Narozdíl od ostatních seriálů a filmů, kde se používají dlouhá cizí slova, při kterých si člověk připadá jako z jiného světa, tak tady je to opravdu vtipné! ()

Gac

Nebýt Sheldona a hereckému umu Jima Parsona, tak nevím, jak by tento sitcom dopadl. Další plus si určite zaslouží Penny. Leonard je často na zabití. ()

keane

1 série - 9/10 Pro mne opravdu vtipný seriál s výbornými postavami, snad vydrží nasazené tempo co nejdéle ()

JamesLeon

Tenhle seriál jsem si od začátku zamiloval. A hlavně krásně ztřeštěného génia Scheldona, který mě žádnou svou replikou nenechá bez záchvatu smíchu. Stejně tak zajímavý je vztah mezi Leonardem a Penny, která působí jako úžasný kontrast ke čtveřici pro praktický život nepoužitelných fyziků.. Neuvěřitelně vtipný sitcom..Na každý díl se těším jak malej.. ()

perutman

Nesmyslně nadhodnocené, rychle ohrané a po chvilce trapně předvídatelné. Po shlédnutí několika dílů - nad dalšími ani neuvažuju - jsem se rozhodl připojit k masám lidí, co tenhle výtvor na netu smáznou. K mému (hrůznému) překvapení se to všude kladnými hodnoceními jenom hemží. Jestli má takhle vypadat americká snaha o vyvoření inteligentně vtipného seriálu, který by se pobratřil se svými britskými kolegy, tak to by si měli tvůrci hodit mašli. Přeformulované fyzikální teorie jsou sice úsměvné, ale z laciných narážek na SW by se klasik tohoto sportu Kevin Smith poblil. K mému úžasu si to ale nemyslí nahrané vysmáté studio, které se (ostatně typicky po americku) směje cirka každé tři vteřiny, aniž bych teda něco vtipného zaregistroval. Dvě za nápad, který mohl být ale zpracován lépe a za Howarda, o kterém se jako jediném dá říci, že je vtipný. Škoda, že nedostal víc prostoru než ústřední trojka. PS: Kdybych byl fakt hnidopich: ve druhém díle za sebou ze startu borci zabouchnou dveře, ale už o pár minut později zjistíme, že se dají normálně otevřít. ??? Řekl bych, že to svědčí o úrovni fórků, když tvůrci nechají normálně otevřené dveře zabouchlé, jenom kvůli vtípku - trapnému. ()

wito

jeden z najlepších sitcomov, ktoré som vzhliadol. silné a osobité charaktery, skvelé a vtipné dialógy, zápletky a osobitá aura robia z tohoto seriálu chuťovku prvej kategórie. ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění