Kutil Tim

Komedie / Rodinný
USA, (1991–1999), 77 h 36 min (Minutáž: 20–24 min)

Hudba:

Dan Foliart

Série(8) / Epizody(204)

WolfR

Tim Allen a jeho slavná role. Tohle jeho kutilství bylo občas fajn. I ta jeho povedená famílie, ale pravidelně bych na to koukat nemohl, 3 hvězdy. ()

Mol

Tim Allan a jeho životní role. "Cože, to musím umýt nádobí než ho dám do myčky? To je ženská myčka. Chce to pořádně zvýšit výkon." ()

MJMilan

Kutil Tim to je bourák, ale bohužel v tom pravém slova smysl. Společně s Elem, jeho asistentem, který vlastně dělá vše za něj jsou nerozlučná dvojka. Seriál plný laskavého humoru, co bych každému dílu vytkl je americké ponaučení z něčeho... ()

otík

Správně praštěný sitcom, který mě ve své době a hlavně v době bezstarostného věku velmi slušně bavil. ()

Decker

Skvelej serial pro celou rodinu. Neco jako Alf nebo Krok za krokem. Navic skvely Tim Allen a jeho nadabovani Václavem Postráneckým. ()

COF_666

Ty první díly jsou nejlepší a spolehlivě pobaví, těm bych dal klidně i těch 5*. Ale s dalšími sériemi kvalita spolu s úrovní zábavy klesá. Tim Allen je ale boží ve většině dílů! ()

Jizni Tlapa

O kutilství jde až v "poslední řadě" a to mi vyhovuje. Skvělý sitcom ve stylu Krok za Krokem, kde T.Allen ztvářňuje životní roli. Kdo ví, jestli Tima kdy napadlo, že postavu kutila už nikdy ničím nepřekoná. Tradiční nepřehlédnutelná znělka a vyčnívavě "neviditelný" soused Wilson! ()

T-pack

To je zas ten Tim Allen. Takovej pomalejší, vlažný, rozsypaný humor pro amerického diváka, ale pořád se u toho člověk pobaví. Navíc tam je ten divný soused za plotem a fousaté Timovo druhé housle. Akorát mi stále neleze do hlavy, jak to, že v seriálech podobného ražení se křestní jméno hlavní postavy kryje s křestním jménem jejího herce :P ()

Zdeňka

Proč se ten soused nikdy neukázal? On měl nějak zohavenej obličej, stala se mu někdy v mládí nehoda? Chyběli mu zuby? Nebo měl bradavici na bradě? Jizvu na krku? Proč? Chci to vědět! ()

sallyann

Tak tohle jsem jako malá milovala. Soused Wilson, z kterého jsme neviděli víc než čepici a oči :D a Al, který měl s Timem svatou trpělivost :D :D :D ()

civalII

nechápu tak vysoké hodnocení. Už jako malému klukovi mi to přišlo trapný, no a když to občas zahlédnu teď...odpad. ()

Aven

Hodně zábavný seriál se spoustou skvělých hlášek a dialogů. Bohužel pozdější díly už nedabuje Tima Václav Postránecký a to mi dost vadilo. ()