Reklama

Reklama

Birds of Prey

(seriál)
Dobrodružný / Drama / Akční / Fantasy
USA, (2002–2003), 9 h 10 min (Minutáž: 40–48 min)

Tvůrci:

Laeta Kalogridis

Předloha:

Chuck Dixon (komiks), Jordan B. Gorfinkel (komiks)

Hudba:

Mark Snow

Hrají:

Ashley Scott, Dina Meyer, Rachel Skarsten, Shemar Moore, Ian Abercrombie, Mia Sara, Shawn Christian, Brent Sexton, Rob Benedict (více)
(další profese)

Epizody(13)

Obsahy(1)

V daleké budoucnosti, dlouho poté, co Batman odešel do vyhnanství, převzala jeho dcera dědictví a stala se novou mstitelkou na hraně zákona. Je jí jasné, že to sama nezvládne a proto vytvoří pro boj s organizovaným zločinem skupinu Birds of Prey. Její členky jsou Black Canary, Oracle a Huntress. Je jenom na nich, aby zabránily zločincům v úplném ovládnutí města. (topr harley)

(více)

Recenze (4)

iXtr3m3 

všechny recenze uživatele

Slabučká naivná hlúposť, ktorá sa svojho času dala pochopiť aj bez titulkov, keďže v nej o moc nešlo, rozpočet bol malý atď. atď. V podstate taký predobraz dnešnej tupej CW tvorby na poli DC seriálov (mimo Superman and Lois, ten je kvalitatívne zatiaľ úplne niekde inde). ()

NinadeL 

všechny recenze uživatele

2/13 Náhodou je to hodně fajnová věcička. Trojice hrdinek z Gothamu z generace dcery Batmana a Catwoman... ok, zní to možná pošahaně, ale má to styl. Má to dobrou atmosféru, holky mají mezi sebou zajímavou chemii, jejich tváře nejsou okoukané. V poslední době jsem se docela vrátila ke čtení DC, ale nejsem purista, proto se s Birds of Prey vyrovnávám naprosto v pohodě. A pokud bych měla srovnat mimo žánr, tak tyhle Birds of Prey vypadají přesně tak, jak by mohla vypadat série Highlander: Raven, kdyby fungovala o stupeň lépe. ()

Reklama

MoiJe odpad!

všechny recenze uživatele

Pekne holky, napad ujde. Ale prevedenie je az neskutocne ubohe, uz dlho som taku hrozu nevidela. No a ten kostym.... ()

listr 

všechny recenze uživatele

Dobrý nápad postavit seriál na hrdince, která je dcerou BATMANA a Kočičí ženy, ale provedení je až na pár vyjimek (uvod a několik soubojů) ubohé. ()

Galerie (22)

Zajímavosti (1)

  • Úvodní epizodu vidělo 7,6 milionů diváků, poté však sledovanost začala klesat a seriál byl zrušen – i přesto však studio schválilo dodatečnou výrobu dalších dvou epizod, aby měl seriál uzavřený příběh (což je neobvyklé). (fiLLthe3DD)

Reklama

Reklama