Birds of Prey (TV seriál)

Dobrodružný / Drama / Akční / Fantasy

USA, 2002, 13x60 min

2/13 Náhodou je to hodně fajnová věcička. Trojice hrdinek z Gothamu z generace dcery Batmana a Catwoman... ok, zní to možná pošahaně, ale má to styl. Má to dobrou atmosféru, holky mají mezi sebou zajímavou chemii, jejich tváře nejsou okoukané. V poslední době jsem se docela vrátila ke čtení DC, ale nejsem purista, proto se s Birds of Prey vyrovnávám naprosto v pohodě. A pokud bych měla srovnat mimo žánr, tak tyhle Birds of Prey vypadají přesně tak, jak by mohla vypadat série Highlander: Raven, kdyby fungovala o stupeň lépe.(9.6.2013)

• MoiJe

Pekne holky, napad ujde. Ale prevedenie je az neskutocne ubohe, uz dlho som taku hrozu nevidela. No a ten kostym....(20.7.2008)

• Deeside

Jako další seriál z DC universa jsem si vzal na paškál Birds of Prey a na to, že jsem čekal úplnou stupiditu, mne snímek příjemně překvapil. Hlavní trio je rozporuplné, Ashley Scott má mnohem lepší role a Huntress jí moc nesedla a Rachel Skarsten je celkem nevýrazná, i když mi nevadila. Zato Dina Meyer jako Oracle byla úžasná, její výkon vyvažuje mnohokrát ostatní nedostatky zbytku hereckého obsazení, které také není zas tak strašné. Efekty jsou upřímně hrozné, je vidět, že peněz tenhle seriál moc neviděl (například Gotham je jak z animovaného filmu, když to přeženu), hudební stránka v pohodě. Tím, že jsou hlavní postavy jen ženské, mi to přijde takové ve stylu Čarodějek nebo Buffy, ale celkově z toho všeho vychází průměrný seriál s trochou toho patetického tlachání, trochou akce v podobě soubojů a trochou vtipnosti.(30.6.2013)

• listr

Dobrý nápad postavit seriál na hrdince, která je dcerou BATMANA a Kočičí ženy, ale provedení je až na pár vyjimek (uvod a několik soubojů) ubohé.(2.1.2004)