Všechnopárty

Karel Šíp

Kamera:

Zdeněk Uher

Účinkují:

Karel Šíp (moderátor), František Ringo Čech, Karel Gott, Helena Vondráčková, Miroslav Plzák, Aleš Ulm, Petra Janů, Bolek Polívka, Eva Holubová (více)

Karel Šíp se ptá za vás hostů ze světa kultury, sportu či politiky. A tak je tu pro vás týden co týden ta pravá Všechnopárty a její zajímavá témata. Název Všechnopárty odpovídá stylu pořadu. Ptá se na všechno v rámci daného tématu a slovo párty plní funkci nevázané zábavy, během které je všechno povoleno. Témata jsou dosti ožehavá jako např. alkohol, velké věkové rozdíly, přiměřená sebeobrana, nebo jaké jsou hranice erotiky ve filmu a televizi. Mísí se tu humor získaný vlastními zážitky s profesionálním nadhledem a především glosováním moderátora. Do pořadu, který je defakto televizní poradnou Karla Šípa, jsou zvány osobnosti veřejného a společenského života, které mají s tématem své vlastní zkušenosti. Kromě nich je v pořadu vždy přítomen odborník na slovo vzatý. Pořad je natáčen v divadle Semafor a jako pravidelný týdeník baví diváky nejen v sále, ale i na obrazovkách České televize. (Česká televize)

zigy

Karel je borec, a ptá se tudíž na samé zajímavé otázky, takže pokud nemá smůlu na hosta, je to většinou vtipné a zábavné. Hodně vtipu vyplyne z toho, že si Karel hraje tzv. na blbce a host mu něco vysvětluje, ačkoliv Karel to určitě moc dobře zná...:) Karel je sportovní fanoušek a tak si často zve sportovce, budiž mu to přičteno ke cti. ()

mrsin

Nadprůměrná talk-show se sympatickým moderátorem, nestrhávajícím veškerou pozornost jen na sebe, a se zajímavými hosty. 70 % ()

MorraEddie

Karel Šíp válí. Za ty léta neztratil ani špetku svého smyslu pro humor a své pohotovosti. Příjemná talk-show,která se se klidně může porovnávat s Janem Krausem a jeho uvolněte se prosím. ()

sydney

Na Karlu Šípovi obdivuji, jak si dokáže udržet vysoký standard několik desetiletí . Ovšem je k tomu zapotřebí vkus, vtip, inteligence, dobrá nálada. To všechno a ještě něco navíc má. Jeho všechnopárty pro mne znamenají silný relax a je to jeden z velmi mála pořadů, na které se těším, ať už je hostem kdokoliv. Karel Šíp si své návštěvníky umí vybrat a přesně ví, jaké téma pro koho zvolit.. Nakonec téhle ódy na Karla chci zdůraznit to nejdůležitější - nikdy nepřekročil hranici slušnosti. ()

Jyrka

Sice mi Karel Šíp přijde docela nudnej, ale většinou si pozve skvělý lidi, se kterejma si povídá o zajímavejch věcech především z jejich života a ti pozvaní lidé také dokážou dobře pobavit. 85% ()

Tuty

Co jsem tak viděl, pan Šíp má větší "čuch" na výběr hostů a i když je humor oproti Krausovi místy jednodušší, divák se pobaví víc v jakékoliv věkové kategorii. ()

Goumen

Jako talk show je to asi i lepší než Show Krause, protože Šíp dává hostům prostor k vyprávění a nesnaží se je tolik zesměšnit. ()

Jamalkaa

Moje nejoblíbenější talkshow u nás.. Není potřeba žádných estrád. Stačí skvělej Karel Šíp, kterej je neskutečně svůj, je přirozeně vtipnej, někdy dokonce velmi "roztomilej" :-D Není trapnej a zbytečně se nepředvádí. Vždycky je to pro mě příjemná podívaná, člověk se zasměje, odpočine si u toho a dozví se něco nového. ()

Trilobajt

Petr Novotný už je asi pasé, tak nastoupila "mladá" krev. Jak mám Šípa docela rád, tak tohle je fakt trapné. Mám rád humor, ale tohle... já fakt nevím.... Ti lidi tam asi mají cedulky "aplaus" "smích"....... ()

meda2016

Proč plný počet? Karel Šíp a hosté nejen během pořadu baví diváky. On také nechá hosty říci o sobě a svém povolání, zálibách, životních příbězích tolik, kolik se v jiných "show" nedovíme. Inteligentní vtipný a poučný pořad. Dovede hostům (za nás) naslouchat a některé přirozenou cestou dovést k rozvázání jazyka. Nemáte pocit, že jim upírá vyniknout víc, než moderátor sám. V souhlasu s Gilmour93, 100% ()

Fender

Ač Šíp občas skáče do řeči, tak na druhou stranu vede rozhovory dobře a umí být v podstatě neustále vtipný a pokud si pozve zajímavé hosty, jde opravdu o dobré debaty. Příjemný pořad. ()

v.indruchova

Člověk se něco dozví a ještě se zasměje. K.Š humor je osobitý a ani s věkem neztrácí jiskru pro obyčejného člověka. A když vám ještě sedne host a tím dané téma, tak je to paráda. občas trapásek, přeřek, ale to je na tom to super, všichni jsme lidi a i trapnohumor je taky občas fajn. Když někoho nemusím a mám antipatie nevyjadřuji se, ale občas jsem zaskočena co sem někdo nenávistně napíše. ()

Kašák

Skvělá talk-show, humor pana Šípa je mi velmi blízký, osobně mám Všechnopárty mnohem raději než Uvolněte se prosím(Kraus možná až příliš často řeší politiku). A navíc mi je Šíp o hodně sympatičtějsí. ()

Cycake

Příjemné, pobaví, jen občas překvapí a donutí člověka zapochybovat, když místo rozšíření chápání většinového diváka spíše podpoří jeho bigotnost, omezenost, zahleděnost sám do sebe a malost hledání viny ve všech kolem jen ne u sebe. Bylo by fajn, kdyby se nad toto mámivé pokušení laciného humoru povznesl a ukázal jiné pohledy a možnosti, ale to chce člověk od televize moc, protože zatím tady nikdo takový - a k tomu i zábavný - není ()