Všechnopárty

Karel Šíp

Kamera:

Zdeněk Uher

Účinkují:

Karel Šíp (moderátor), František Ringo Čech, Karel Gott, Helena Vondráčková, Miroslav Plzák, Aleš Ulm, Petra Janů, Bolek Polívka, Eva Holubová (více)

Karel Šíp se ptá za vás hostů ze světa kultury, sportu či politiky. A tak je tu pro vás týden co týden ta pravá Všechnopárty a její zajímavá témata. Název Všechnopárty odpovídá stylu pořadu. Ptá se na všechno v rámci daného tématu a slovo párty plní funkci nevázané zábavy, během které je všechno povoleno. Témata jsou dosti ožehavá jako např. alkohol, velké věkové rozdíly, přiměřená sebeobrana, nebo jaké jsou hranice erotiky ve filmu a televizi. Mísí se tu humor získaný vlastními zážitky s profesionálním nadhledem a především glosováním moderátora. Do pořadu, který je defakto televizní poradnou Karla Šípa, jsou zvány osobnosti veřejného a společenského života, které mají s tématem své vlastní zkušenosti. Kromě nich je v pořadu vždy přítomen odborník na slovo vzatý. Pořad je natáčen v divadle Semafor a jako pravidelný týdeník baví diváky nejen v sále, ale i na obrazovkách České televize. (Česká televize)

Lisnikus

Pro mě pořad při kterém se po dlouhé době všech těch "zábavných" pořadů konečně zasměju.... Pravda s Krausem to nelze srovnávat, protože Šíp je o třídu lepší......(ať žije ringo...))) ()

Mzetko

Karel Šíp se no moderování talk-show hodí výborně - je pohotový, vtipný a všímavý. Také se na rozdíl od jiných pořadů tohoto typu většinou něco zajímavého dozvíme, když zrovna není téma celebrit, či něco podobného. Myslím, že úspěch tohoto pořadu je zasloužený a snad bude pokračovat ještě hodně dlouho. ()

old_school

Proč se dívat: Laskavý inteligentní humor bez kolísající úrovně. Neublíží, neuškodí. Proč se nedívat: Kousavé ironie se nedočkáš. Kateřina Biomasa by se v tomto formátu nepřihodila. Neublíží, neuškodí, nepřekvapí. ()

XaverYork

Myslím, že srovnávání se Show Jana Krause je zbytečné, protože narozdíl od pana Krause umí Karel Šíp pobavit každou větou a přitom nemá za potřebí někoho zesměšňovat. Navíc se nemůžu zbavit pocitu, že pan Šíp umí vést inteligentní a hlavně vtipnou debatu s hostem, do kterého bych to jinak v žádném případě neřekl. U mě je to prostě PAN bavič. ()

MisoSasky

Je to niečo jedinečné, čo na televíznych obrazovkách dnes obdoby nemá. Zaujímavá talk-show nijak šlahnutá Amerikou, teda žiadny Jan Kraus a žiadna Adela Banášová. Komorná, alebo lepšie povedané divadelná atmosféra, traja hostia a moderátor, ktorý nijak silou-mocou neskáče svojim hosťom do reči a nesnaží sa z nich vyžmýkať aj poslednú kvapku citrónu. Príjemný a zábavný program, ktorý si u mňa zaslúžil päť hviezdičiek, i keď nie je vždy rovnako skvelý. No to sa ani nedá, keďže sú vždy iní hostia. ()

zdenda.pr

Mně Karel prostě sedí a v tomto pořadu vůbec, tohle je jen otázka vkusu humoru každého jedince. Já si například myslím, že Kraus na Šípa nemá ani náhodou a to si ho občas taky pustim. Velmi málo takových pořadů u nás. ()

padlar

Dost závislé na výběru hostů, ale většinou je to příjemně strávených 45 minut. Osobně se raději podívám na toto než na Krause a jeho Uvolněte se prosím. ()

duch

Jak je možné, že takhle skvělá Talk-show má tak malé hodnocení?! Velice milý inteligentní humor, skvělí hosté... Je to hodně nedoceňované dílko. Ale každý rok své kvality ukazuje na předávání cen TýTý. ()

Druid

Talk-show pořady příliš nesleduji, vlastně vůbec. Až na Všechnopárty. Na ostatní, v čele s pořady Jana Krause, se nedá dívat, rozhodně ne pravidelně - útoky a zesměšňování hostů, otázky pouze na jejich soukromý život a trapnost moderátora po čase omrzí snad každého, i fanoušky Partičky. Talk-show Karla Šípa je pravý opak - nese se v přátelském a pohodovém duchu, připomíná spíše rozhovor dvou kamarádů Nechybí inteligentní humor, který si dělá obvykle moderátor sám ze sebe. Podle mě jediná pravidelně sledovatelná talk-show... ()

jossC

Prostě talkshow...Nevím,proč to řešit.Jestli je Karel Šíp hvězda nebo není,je na jinejch...Je mi to šumák....Tři hvězdy za výběr hostů a nazdar...:-)) ()

Necrophobic

Všechnopárty si nechám málokdy utéct.Karel Šíp má nevtíravý styl humoru,je velmi pohotový a taky sympaták. Na rozdíl od Jana Krause ,který se strašně rád směje svým vtipům skáče hostům do řeči a tak nějak na jejich úkor exhibuje. ()

Baži

V současné době (2013) má Karel Šíp mnohem lepší hosty, než má Jan Kraus ve své show. Hosti bývají zajímaví a ta show mě prostě jako celek baví. ()

aileen.bp

Nesleduju jeho show pravidelně, ale uznávám, že je asi nejlepší z těch moderátorů, co dnes dělají talk show. Je pohotový, vtipný a nehoní si ego na tom, že ztrapňuje své hosty. ()

kalmaf

Karel Šíp se postupem času neuvěřitelně zlepšuje dříve nebylo úplně jasné co si jak o pořadu tak o něm myslet. Dnes umí dohnat k vyprávění vtipných historek i ty největší suchary, vybírá si asi velmi pečlivě hosty a témata na která se s nimi zaměří. Většina rozhovorů působí příjemné, jako hospodské povídání u piva čehož je myslím velmi těžké dosáhnout. ()

DarthArt

Dlouholetou talk show Karla Šípa ve srovnání s jinými pořady svého druhu považuji za vrchol v daném žánru, a tak přihazuji i maximálních pět hvězdiček. Šíp je bravurní moderátor, s radostí převádí témata do inteligentního humoru a ještě raději si dělá srandu sám ze sebe, což z jeho pořadu dělá zábavnou, atraktivní a rychle ubíhající hodinku, která většinou dopadá na jedničku s hvězdičkou. Je to fajn pocit, když mistr svého oboru zraje jako víno a je rok od roku lepší a je ještě víc fajn, že se toho jako divák, kterému jeho projev, humor i témata maximálně sednou, můžu u televizní obrazovky pravidleně zúčastnit. ()