Všechnopárty

Karel Šíp

Kamera:

Zdeněk Uher

Účinkují:

Karel Šíp (moderátor), František Ringo Čech, Karel Gott, Helena Vondráčková, Miroslav Plzák, Aleš Ulm, Petra Janů, Bolek Polívka, Eva Holubová (více)

Karel Šíp se ptá za vás hostů ze světa kultury, sportu či politiky. A tak je tu pro vás týden co týden ta pravá Všechnopárty a její zajímavá témata. Název Všechnopárty odpovídá stylu pořadu. Ptá se na všechno v rámci daného tématu a slovo párty plní funkci nevázané zábavy, během které je všechno povoleno. Témata jsou dosti ožehavá jako např. alkohol, velké věkové rozdíly, přiměřená sebeobrana, nebo jaké jsou hranice erotiky ve filmu a televizi. Mísí se tu humor získaný vlastními zážitky s profesionálním nadhledem a především glosováním moderátora. Do pořadu, který je defakto televizní poradnou Karla Šípa, jsou zvány osobnosti veřejného a společenského života, které mají s tématem své vlastní zkušenosti. Kromě nich je v pořadu vždy přítomen odborník na slovo vzatý. Pořad je natáčen v divadle Semafor a jako pravidelný týdeník baví diváky nejen v sále, ale i na obrazovkách České televize. (Česká televize)

UncleG

Ne zas tak úplně stupidní pořad, jehož zábavnost je hodně odvislá od výběru hostů. Maličko mi ale nesedí Šípův moderátorský styl – jeho okaté „divení se“ všemu a vystupování z pozice věčnýho Neználka. Nevyhledávám a tudíž jsem neviděl všechno, ale z hostů u mě vede psychotropní ("psychotropní" je maskovaný výraz pro "sjetej jak cep") Štěpán Mareš, Honza Vyčítal a "král hlásičů" typus Venca Koubek ()

Pierre

Karel Šíp vtipnou a zábavnou talkshow dělat prostě umí. Málokdy se mi stane, že by mi Všechnopárty nezvedlo náladu. Je to můj Večerníček a Pořad pro nás inteligenty. ()

Orlau32

Karel Šíp, jeden z posledních moderátorů, který umí udělat inteligentní humor, který diváka pobaví. Pane Šípe, neměl byste jít vyučovat na DAMU novou generaci, jak má vypadat talkshow ? ()

gogos

Karel Šíp byl vždycky docela dobrej. Ale, stejně jako u drtivé většiny pořadů tohoto rázu, i zde záleží většinou jen na hostech, co předvedou... ()

rt12

Karel Šíp nám zraje jako víno. Co mě na Všechnopárty baví? Slušnost a přitom vtipnost s jakou Šíp vede rozhovory s hosty, které si do svého pořadu zve. Dokázal, že s nimi dá mluvit bez zbytečné arogance, které se v jiných podobných pořadech vyskytuje přehršle. ()

stration

Trochu v jiné rovině než Krausovo Uvolněte se prosím, ale Karel Šíp je stejně tak pohotový, inteligentní a zábavný. ()

type_B odpad!

Šíp má jedinou výhodu v tom, že mu tam chodí zajímaví lidé. Jeho otázky jsou trapné a blbé - a jediné, co drží pořad nad vodou, jsou odpovědi hostů, kteří působí v televizi daleko přirozeněji než křečovitý "tak se zasmějem" Karel. ()

YURAyura

10/10 Naprosto nedostizny skvost obrazovky Ceske televize. Sip uz od dob Sarady dokazuje, ze je naprosto jina liga nez drtiva vetsina bavicu a je jedno jestli na stojaka nebo na lane po hlave... Pravda nekteri hoste jsou tak tupi - Kostkova, Veresova, Kotek,... ze opravdu musi ze sebe vymacknout maximum, aby je jeste vic nezesmesnil a bylo to pro divaky jeste zabavne - klobouk dolu! ()

katuska138

Občas velmi vtipné, občas velmi zajímaví hosté. Nikdy nezapomenu na díl, kdy Iveta Hlaváčová dostala Karla Šípa naprosto do kolen. ()

Rosalinda

Pan Šíp si na rozdíl od pana Krause udržuje hladinu vtipu, nadhledu, pohotovosti a humoru stále na stejné úrovni. Včetně jemné a vkusné kousavosti. Baví mě to. Stále. Na rozdíl už psát nebudu... Každému, co jeho jest. Je jasné, že záleží i na složení hostů, což loďku na hladině drobet rozkolísává, ale na druhé straně pan Šíp to uhraje skoro vždy tak, že se bavím, a to i s někým, koho neznám, nebo mě zkrátka nebaví. Nicméně to se moc často nestává, protože hosté jsou dobře vybraní a zajímaví. Doufám, že tento pořad vydrží na obrazovkách ještě dlouho, protože stojí za to. ()

Fanucci

Šíp mi někdy přijde moc ostrý a také příliš často na sebe strhává pozornost, což někdy zabírá a někdy ne. Úroveň dílů hodně kolísá, samozřejmě záleží na hostech. ()

Linda.csfd

Já prostě miluji tolk šouy. Tahle je v podstatě docela na úrovni, jen nemám ráda ty chvíle, kdy ze sebe Šíp záměrně dělá blbýho a přitom moc dobře ví vo co gou. ()

Katarine

Asi se budu opakovat, ale tahle talk show je na dnešní poměry velmi kvalitní, čemuž nejvíce pomohl Karel Šíp. Jeho humor je vždy trefný a do svého pořadu si alespoň zve skvělé hosty, které se dá poslouchat a té zábavě ještě více pomůžou. ()

easaque

-4* toto je snad moje první zhodnocená talk-show ;-). Ostatním TV pořadům se vesměs vyhýbám, ale když se v televizi objeví Karel Šíp se svým pořadem, tak je to většinou to nejlepší, co se dá naladit ze všech kanálů, které mi dopřává běžná anténa. Vybírá si zajímavé hosty, se kterými dokáže příjemně i vtipně hovořit a není podrazák narozdíl od Jana Krause. [ PŘÍBĚH: X /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: X /// TEMPO: X /// ORIGINALITA: X /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: X /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

Maddlis

V poslední době jedna z možná nejpovedenějších talk show. Nemá upadající tendenci jako většina ostatních, rád se dívám a nikdy nejsem zklamán. ()