Dobrodružství kriminalistiky

• Západní Německo Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (více)
TV spot 12

Hudba:

Karel Svoboda

Série(4) / Epizody(26)

Recenze uživatele Bozvav k tomuto seriálu (9)

Stopa (1989) (S01E01)

Nejlepší epizoda, dokonalý Boris Rösner, skvělá muzika, lehce zidealizované, vizuál poněkud chudší, ale atmosféra téměř dokonalá. Jako základní kámen trasologie, no budiž. Zajímavé, poutavé, není co dodat. Za mne 5 sádrových hvězďulí. ()

Jed (1989) (S01E02)

Tento díl zajímavý svým způsobem otevřeným koncem, jinak mne moc nebavil. Geniální výkon předvedl Viktor Preiss, ostatní ušly. Za mne 65%. ()

Otisk (1989) (S01E04)

Velmi dobrý příběh.80%. ()

Střela (1989) (S01E05)

Kromě Maciuchové, mi všichni přišli nemastní, neslaní. I tak zajímavá sonda do dějin kriminalistiky. 50%. ()

Rekonstrukce (1989) (S01E07)

Já bych ty dvě baby utopila sama. Jinak super díl, vtipný, poučný a ze života. 95%. ()

Tým (1989) (S01E08)

Slušná prezentace týmové policejní práce, nicméně příběh sám o sobě už takové nadšení neskýtá. 60%. ()

Písmo (1990) (S02E01)

Lehce patetické, nicméně dobré. Písmo znalec musel mít oči jako ostříž, aby v tom šeru vůbec něco viděl.70%. ()

První detektivní sbor (1990) (S02E02)

Velmi podařený díl. Skvěle obsazen. Za mne plný počet. ()

Modus operandi (1990) (S02E03)

Velmi zdařilý díl, kde účel světil prostředky. Po kriminalistické stránce nic objevného. Za mne 75%. ()