Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Série(12) / Epizody(279)

violetangel

Geniální,úžasný, mega vtipný,....nejlepší seriál co jsem kdy viděla.:-) Sériály normálně ráda nemám, ale u TBBT jsem brečela smíchy u všech sérií.Mimoto 5 sérií jsem zkoukla během 2 tejdnů:-D ()

Alvin

Narozdíl od jiných populárních amerických seriálů jako HIMYM nebo Friends, které se pořád točí jenom okolo vztahů hlavních hrdinů, mě tohle zatím nepřestalo bavit. Jasně, je to taky o vztazích, ale žádná velká romantika, v první řadě je tady pořádná porce originálních hlášek, odkazů na kultovní sci-fi a fantasy filmy, nebo občasné výlety do fyziky, které mi připomínají staré dobré časy na koleji. No a pak je tu Jim Parsons, který asociálního génia Sheldona hraje tak dobře, že bych mu ten Zlatý globus dal klidně za každou sérii. Bohužel český dabbing je naprostá tragédie a doporučuju se mu obloukem vyhnout. ()

iL3gAl

Banda totálně zoufalých, nadržených a šílených nerdů doplněná krásnou holkou která se v současném normálním životě vyzná. Už jen tenhle popis říká že to bude šílenost a to pořádná. Jenže taky hodně zábavná a návyková. Je vidět že se na tom všichni pořádně vyřádili a nejvíc snad představitel Sheldona - ten člověk je bůh sitcomových herců. ()

WhiteKokser

Po shlédnutí několika epizod jsem si tuto partu nerdů hodně oblíbil a nedočkavě stahuji každou novou epizodu. Tomuto seriálu dávám jednoznačně palec nahoru, protože šest řad udržet takové vysoké tempo se povede jen málo jakému seriálu. ()

assassinGH

Není lepší seriál nad Teóriu Veľkého Tresku. Je plný inteligentného humoru ktorý je v dnešnej dobe veľmi populárny. Možno nechápete o čom niekedy rozprávajú ale práve to je na tom vtipné. Veď kto by už v dnešnej dobe nepoznal známeho Sheldona Coopera. Skvelý seriál ná oddych poobede :) ()

mentos.

Tenhle sitcom si prostě nelze nezamilovat. Dokonale prokreslené postavy, jedna lepší než druhá. U moc seriálů se navíc nestává, že by se zlepšoval. První dvě série byly fajn, ale třeba 4 a 5 série, kde se objevily další dvě hlavní postavy (Bernadette a Amy Farrah Fowler) neměly chybu. Prostě čím dál fantastičtější! ()

ohinek odpad!

viděl jsem jediný díl a to mě stačí. Musím to zopakovat z komentáře o přátelích. Nenávidím ten smích v pozadí který má upozornit , že se zrovna stalo něco vtipného. proč se lidi nedíváte radši na kobru 11 nebo ztracené, než tuhle nestydatou frašku? celý sitcom průmysl bych bez váhání pohřbil. ()

Ajka13

Bože, já se stydim! Jak jsem jen mohla říct, že je to KRAVINA?! Od prvního do posledního dílu jsem se smála a to vážně nemusim tyhle komediální seriály. Och, bože, jak já se těšim na další díl! Miluju Sheldona, nejgeniálnější postava ever! ()

Pythonator

Howard: „Hej, víte, co by bylo skvělé? Kdybysme sem přivedli nějaké holky a zahráli si s nima Svlékací šachy s průchodem laserovou sítí.” Leonard: „Věř mi, Howarde, že žádnou holku, která by byla ochotná tohle hrát, bys nahou vidět nechtěl.” ()

ricky4

Seriál se mi líbí víc než HIMYM... Je zde větší sranda a možná je to právě díky těm šprtům, kteří tomu všemu dodávají šmrnc. Sheldon je jednička, něco jako Barney v HIMYMU... S ním rapidně klesá a stoupá úroveň jednotlivých dílů. Raj a Howard jsou naopak vždy nadržení mládenci, kteří nevypadají na to, že by pobrali moc rozumu. Leonard je někde mezi, má slabší i silnější výkony... Ale vždy dokáže svou roli zahrát na průměrnou známku. Penny je super, nejen hezká, ale i její grimasy dokáží člověka rozesmát. Myslím si, že seriál vcelku vystihuje současnou americkou mládež- vše se točí kolem komiksů, videoher a jídel z rychlých občerstvení. 95% ()

Allein4

Z počátku se mi to nelíbilo, pak jsem to neměl vůbec rád, ale časem jsem tomu přišel na chuť a nezbývá tak nic jiného, než dát plné hodnocení. Famózní způsob humoru. ()

pogoman77

Sympatický seriál, Raj je nejlepší postava a Sheldon místy shazuje celý díl (Ano to myslím vážně). A dabing je lepší (to myslím ještě vážněji). ()

Otan

Tak jsem si tu pročítal názory a naštěstí je nás tu pár naprosto mimózních uživatelů,které tento seriál nepřesvědčil.Tato hrůza ,která má být inteligentním humorem a kterou jsem si masochisticky dával ,abych mohl mít názor na čsfd, mne úplně míjí.A tentokrát je mi úplně ukradené ,co si o mne myslíte.Váš Otan ()

T600

Nejlepší seroš jaký kdy běžel v televizi. Ješě dloho po shlédnutém dílu se směju skvělým vtipům. ()

Motyuek

Když vezmete bandu geeků a necháte je čelit reálnému světu a to v USA, kde se celé generace dívají na šprty jako na něco co tu přistálo z jiné planety, můžou vzniknout zajímavé situace. A právě z této konfrontace tvůrci seriálu těží. A konfrontace je to úspěšná, hlavně díky zvoleným hlavním postavám. Sheldon Cooper se podle mého názoru nedá vymyslet. Někdo ze scénáristů musel podobnou postavu skutečně znát. Jim Parsons je navíc evidentně pro tu roli zrozený. Leonard Hoffstadter je takový můstek. geek s tužbami normálních lidí, vybavený smyslem pro humor. Díky němu je ovšem nám normálním svět těchto géniů přístupný a pochopitelný. Konfrontace se světem "obyčejných" je ztělesněná v Penny. Kaley Cuoco neznám z žádné jiné role, ale herečka je to prvotřídní a hlavně je krásná. I když Howardova Bernadette se mně osobně líbí víc. Na závěr je nutno říct, že v posledních sériích, kdy jsou všichni mužští účastníci až na Rajeshe zadaní, se sitcom místy mění na telenovelu, ale i tak je to zábava, která na celém poli seriálů nemá obdoby. ()

Kubiny

Pamatuji se, jak jsem se odmítal na tenhle seriál podívat, když mi ho doporučoval známý, protože z ukázek co tehdy běžely na Coolu mě to nijak nelákalo. Díky bohu že jsem se jednou z nudy přece jen podíval, protože z Big bang theory se vyklubal můj oblíbený seriál, který jsem už viděl snad pětkrát a stejně vím, že se podívám znovu a znovu. "Cassanova" Howard, společensky plachý Rajesh (u kterého mě navíc pořád a pořád dostává jeho Indický přízvuk), příliš hodný, až naivní Leonard a .. no, prostě Sheldon, to je naprosto skvělá parta nerdů, díky čemuž se člověk opravdu nemůže nudit u žádného dílu. I když je některý díl slabší, tak si ho stále užiji. A samozřejmě, do téhle nerdovské party je vhozená Penny, typická královna plesů ze střední, čímž je postaráno o ještě větší zábavu. Navíc jsem hodně rád jak tvůrci postupně zapojili Amy Farrah Fowler, u které je radost sledovat především její snahu o normální vztah se Sheldonem. BAZINGA! Jasně za 5* ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění