Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Série(12) / Epizody(279)

athena07

K tomuto seriálu asi není co říkat. Kdo by nemiloval každého z těch nerdů a hlavně Penny, díky níž má seriál jiskru a spád. Každá série se mi zdá lepší a lepší. ()

SylarX

Po pozretí prvého dielu nasledoval ďalší a ďalší. Takto to pokračovalo kým som sa nedostal na koniec všetkých častí a teraz už len čakám na nové diely. Behom štvrtej série som mal pocit, že nápady dochádzajú a vtipy sa opakujú. Som rád, že som sa mýlil a aj naďalej sú diely originálne svojimi nápadmi. Sitcom, ktorý u mňa predbehol "Dva a pol chlapa" behom prvej série. ()

mcclane412

Oproti konkurenci (HIMYM) je TBBT dominantní především kvalitativní hodnotou, která je i po šesté sérii stabilní jako diskrétní systém, jehož kořeny charakteristického mnohočlenu v absolutní hodnotě jsou menší než jedna. V rámci sitcomů je to abnormální jako dokonalé číslo (známe jich zatím pouze 46!!!). Je to taky díky afilitivnímu vztahu Amy Farrah Fowler se Sheldonem, z něhož se dá extrahovat kvantum komických situací, které limituje k nekonečnu. Čím dál tím frekventovaněji kontroluji, jestli už nevyšla nová epizoda a s každou další dospívám k jedinému, nevyhnutelnému závěru: kočka žije! ()

Domtchaa

Trvalo to snad celou prvni serii, než jsem objevil vyjímečnost Sheldona, který dělá z tohoto sitcomu jeden z nejlepších. Big Bang mám rád téměř stějně jako Přátelé, jen s tím rozdílem, že v přátelích jsou všechny charáče skvělý, kdežto zde jsou někteří i celkem otravní. Navíc jsou zde díly slabšího kalibru, v Přátelích nikolivěk. ()

LUCIM

Dokonalý seriál. Sheldon je masér a dokonale vytvořili skupinu šprtů. Tímto seriálem bych se mohl udávit a stejně by to bylo málo. Prostě Bazinga ()

Lollaa

Pecka. Hlavně pro lidi co tak žili. Hráli stejné hry četli stejné knížky řešili podobné blbosti. Moc moc pěkný. ()

Marecek19000

Serial který mě baví je moc zábavný a pátá řada teď běží a už od šestého dílu semy zamlouvá víc než ostatní řady,ale stejně celý serial je luxusní..... ()

petr.k09

seriál který baví i po šesti sériích i když nějaký díly jsou slabší ale i tak jsou zábavní a doufám že tu bude ještě pár let a celá parta nás bude bavit proto pět hvězdiček ()

Smerfito

Miluju inteligentní seriály a tenhle je asi nej a hlavně když hraju hry co oni a čuměl jsem na filmy co oni tak se zařechtám víc jak lidi co neví... :) ()

prometheusll

Paráda. Konečně seriál,který v televizi vypadá jako seriál :) Tento vtipný seriál je určitě na 5 hvězdiček,a to ještě s velkým plusem. Děkuji,že toto dávají v televizi. ()

klaranapoli

Seriál, který rozhodně patří do mojí TOP 5. Neexistuje díl, kdy bych nebrečela smíchy a já ten seriál opravdu MILUJU. Každá postava je něčím specifická a nejde říct kdo z nich je nejoblíbenější, i když Sheldon to stejnak asi vede na celý čáře :D Nejde ten seriál nemilovat. I já jsem mu velmi propadla a doma se mi nachází nejeden suvenýr s názvem Bazinga (zatím vlastním tričko a hrníček). ()

Qaylie

Seriál který pobaví a někdy i naučí. Pokud by jste chtěli shlédnout nějaký komediální seriál, tak to je něco pro vás. Parta čtyř svým způsobem nenormálních vědců a jedné sexy hloupé blondýnky, některé z vás velmi pobaví. Velmi upřímný Sheldon, úchylný Howard, divný Raj a prostě Leonard. Seriál který každým svým dílem ukáže že tvůrci mysleli na vše a velká snaha stála za to. ()

raikonen16

Seriál, který postupem času svůj vtip rozhodně neztrácí. Legendární (omlouvám se za výraz z "konkurence") hlášky a situace, navíc hvězdný Jim Parsons. Momentálně seriálový-sitcomový vrchol. ()

jurajpower

Siedma séria sa sľubne rozbehla, 3.diel: The Scavenger Vortex, bol podľa mňa jeden z najlepších. Dabing 1.-6. série mi viac sedí v CZ podaní ako SK. Možno preto, že si najprv pozriem premiéru s originál zvukom a ten tvorcovia CZ dabingu lepšie priblížili originálu. ()

dragon

Na rozdiel od ostatných rodinných sitkomov, nie je na konci časti nijaké ponaučenie ani výlev radosti. Možno je to lepšie ved čo by ste očakávali od vedeckých mladíkov so žiadnou predstavou o normálnom živote. Aspoň zatiaľ. ()

RomanBond007

Toto je jeden z najlepších seriálov od roku 2007 :D . Partia intelektuálnych chlap(c)ov a sexi , hoci trošku hlúpšia servírka z kaviarne a nádejná herečka. Sheldon, ten namyslený intrigán ma celkom baví , rovnako ako aj Penny , možná alkoholička a (ex)frajerka Leonarda. Výborný seriál!!! ()

xlelusx

Kdo by neznal nejznámější seriál o ajťácích. Musím říct, že seriál si mě získal od první minuty, prvního dílů, kdy jde Leonard a Sheldon darovat sperma. Tato úvodní scéna celého seriálu přece sama o sobě vypovídá o tom jak je Big Bang skvěle vymyšlený. Teorie na rozdíl od mnoha jiných seriálů má podle mého názoru tendenci být každou sérii zase o něco lepší a lepší. Za což může spousta faktoru, třeba to jak scénáristé dokázali postupně jemně zařazovat mezi hlavní postavy další postavy bez kterých už by to teď prakticky nebyl Bing Bang, protože například scéna z této série, kdy Howard zpívá Bernadette jeho písničku je skvělá ať už jako dojemná chvíle nebo vtipný okamžik. Další postava bez které by to už taky nešlo je samozřejmě Amy, která se pořád nevzdává naděje, že by jednou mohla její smlouva o chození s Sheldnem přerůst v nějakou intimní chvilku. Big Bang má prostě spoustu kladu a naopak nedostatek záporů. Všechny je vypisovat jednoduše nejde. Popsala bych celou A4, a proto to radši vyjádřím hodnocením. Nejoblíbenější postava: tady je skoro nemožné nějakou vynechat, ale zkusím to, Sheldon, Penny, Leonard, Wolowitz, Amy Nejoblíbenější epizody: naprosto stejné, a proto to vemu jen z poslední série, S07E01, S07E03, S07E05 ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění