Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Série(12) / Epizody(279)

Dazdn1k

no, cakal som ovela ovela viac. Hlasky su prvoplanove. Po hlaske herci cakaju kym sa nahrany smiech dosmeje a dalsia trapna hlaska. Taky teenegersky humor ()

syslicek1

Seriál, u kterého se vždycky zasměju, i když ho vidim už po několikátý. Některé epizody jsou slabší, ale některé to zdatně vyrovnávají. A Sheldon je prostě nejvíc. ()

kamic

Asi to není humor pro každého, ale já se (skoro) vždy velmi dobře bavím. A po čase si rád dám opakování. Seriál dostal grády zejména po početnějším zastoupení ženského elementu mezi hlavními hrdiny. Jen stále čekám, kdy dostane trvalejší partnerku také Rajesh. Chvilku tam jedna byla, ale pak zase vymizela. Že by si to diváci nepřáli? Seriál si ale stále udržuje vtipnost a stále mne překvapuje, že jsou ještě scénáristé schopni po více než 150 dílech ještě stále vymýšlet něco legračního a trošku nového. Už se těším na avizovanou 8. sérii. ()

Vlad

Každý kto tvrdí, že toto je súčasný #1 sitcom pre pre inteligentov - je ... hlupák. Ale nie taký bežný hlupák, ale taký ten hlupák s vysokoškolským diplomom, ktorý si myslí, že vďaka tomu je už chytrý. Tak ako to napísal Tom Riddle, v seriály nestačí vytvoriť zopár postáv "akademikov", nechať ich tu a tam utrúsiť nejakú poznámku z oblasti jadrovej fyziky, matematiky či astronómie, aby bol navodený dojem inteligencie a po zbytok času sa už len smiať na tom aký to sú buzeranti, neschopný babráci a hňupi, ktorí spolu so svojou supersprostou supersexi susedou tropia jednu absurditu za druhou. Seriál bez nápadu, štipky vkusu, humoru či skutočnej inteligencie, ktorý smeruje odnikiaľ nikam. SPOILER: V ďalšej časti budú buzerant Sheldon a jeho partia zo seba opäť robiť debilov na náhodne vybranú tému a celé to dopadne nijak. Lorreho 2,5 chlapa (čo bol(je) dosť prostý seriál) bol(je) inteligentnejšou zábavou. Uďeľujem jednu * za technické spracovanie. Absolútny brak, ktorý dokonale demonštruje až kam táto spoločnosť upadla. ()

BoOsTeR

Máte chuť na neotřelý a originální humor v podání čtyř vědátorů a sexy blondýny? No kdo by neměl.. Poslouchat tisíc a jeden vtípek na uřvanou tlustou matku Howarda, vychutnávat si každý dvojsmysl, nebo intelektuální vtípek Sheldona prostě neomrzí! :D (90%) ()

BR23

ešte pred rokom (to som pozeral 5. sezónu) by som tomuto počinu dal 4/5 Avšak ono sa to jaksi čím dalej tým viac zlepšuje... skutočne. Podľa mňa to nieje úplne geniálne ALE má to ku genialite (z kvalitatívneho hľadiska) veľmi- veľmi blízko. Neskutočne sympatickí herci (áno aj novo-príchodzie slečny), nové a neošúchané nápady, dej ktorý nie a nie omrzieť. časom seriály práchnivejú, už strácajú iskru atd... TBBT však nie. je pravda že to od geek štýlu prešlo na vzťahy ale jaksik som začal mať rád aj to, tú zmenu a zároveň som sa s hl. hrdinami už poriadne zoznámil, a vžil, a teraz ma zaujíma každá vec okolo nich, ako moji dobrí kamoši, je jedno že to čo prežívajú nieje až tak zaujímavé no práve preto že sú kamaráti ma to zaujíma...Možno je to tým že je to tak nenútené, nič zásadné sa v tom nerieši, a predsa to človeka (mňa) poteší i zaujme. Nedá mi aby som tomuto už nedal plné hodnotenie. :) ()

Tevez

Podle mě, nejlepší seriál všech dob.Nemá konkurenci, nevšední humor tomu dává tu pravou jiskru. Fakt sranda. ()

kusledu odpad!

Seriál je totální trapná vypíčenina, herci úplně vypatlaný, zbytečně vyplácaná filmová páska na kameře, nic víc k tomu říct asi nemůžu. ()

RADX1

Patřím k těm co potřebují jakousi pestrost a ne jen měnění niancí. Třetí série už trochu nudila, čtvrtá znamenala konec mého sledování. Nevím jestli je to tím, že jsem trochu geek - jen k sociální disfunkci představitelů seriálu mám hodně daleko (snad), ale spíš než semotamo hloupě podložený humor mi vadila poměrně velká uniformnost. ()

Bohnice

Není to tak dávno, co se v našem ústavu pořádala anketa o nejzábavnější seriál. V prvním oddělení (porucha pohlavní identity) jednoznačně zvítězil Charlie Sheen s jeho Dva a půl chlapa. Druhé oddělení (porucha sourozenecké rivality) si zvolilo Krok za krokem. U třetího oddělení (schizofrenie) se všichni do jednoho okamžitě shodli na Alfovi, takže se ani nemuselo anonymně hlasovat. Dále zkratkovitě: paranoia - Survivor | sebepoškozování - Kutil Tim | Anorexie, bulimie - Roseanne. Mentální retardace - Teorie velkého třesku. Dávám jednu hvězdu, protože jak se říká, každý v sobě máme kousek retarda. ()

Danny71

Sitcom zaměřený na milovníky videoher, sci-fi a fantasy žánrů v jakémkoli podání. K tomu jsou hlavní aktéři studovaní, tudíž vzdělaní lidé, což parádně kontrastuje s jejich povahami a do toho ještě jejich opak ve formě Penny který vše doplní. Vše funguje jak má a odsýpá to. Myslím si že tento sitcom patří do elity kde se dle mého názoru nachází Přátelé, Krok za krokem, Jak sem poznal vaši matku.. Netěším se na konečný díl. Možná bych řekl, že se toho bojím. Bohužel nic netrvá věčně. ()

-marti-

Seriál, který byť určen možná jiné cílové skupině, než je matka se čtyřmi dětmi, mě od prvního shlédnutí uchvátil a spolehlivě mě přibije k obrazovce nebo monitoru, kdykoli si potřebuji zlepšit náladu (nebo vytěsnit z hlavy zmíněné čtyři raubíře). Děti vědí, že když maminka sleduje "šeldna", mohou nenápadně poslouchat za dveřmi (nehodlám se vyrušovat tím, že je půjdu vyhodit), ale rozhodně se nesmí ukazovat nebo dokonce něco chtít! Ještě že má každá epizoda jen 20 minut, jinak by se moje děti mohly cítit zanedbávané! Příběhy všedního života typických amerických geeků, nebo spíše nerdů, a jejich sousedky Penny, která jim pootvírá dveře "normálního" lidského světa, jsou v zásadě prostinké, ale tak vymazlené vtipnými gagy, osobitými postavami a narážkami na svět nerdů a fanoušků multiplayerových onlinovek, že jim prostě nelze odolat. Skvěle vykreslená postava Sheldona, geniálního teoretického fyzika s Aspergerovým syndromem je vtipnou, avšak také poměrně reálnou figurkou. Leonard, zakřiknutý vědec s (na počátku) nulovým sebevědomím - kolik matfyzáků i běžných WoWkařů se v něm najde... Odrostlý "milionář z chatrče" Rajesh, židovský rádo-by svůdce Howard Wolowitz. A Penny? Jednou snad slavná herečka, ale prozatím servírka v Cheesecake Factory - toho času jediná spojka mezi patričkou mimoňů, hrajících online hry a 3D šachy v klingonštině, řešících složité výpočty vlastností elementárních částic a světem ostatních, možná ne tak inteligentních, ale zato šťastných a sociálně naplněných osob v jejich okolí. Ač je to skoro neuvěřitelné, postupně se do party inflitrují i další osoby ženského pohlaví! Pokud se dokážete zorientovat v dynamice vztahu mezi Penny a Leonardem nebo vás tato jediná Ariadnina nit seriálu tolik nezajímá, můžete většinu dílů shlédnout v libovolném pořadí. V současné chvíli má sitcom pěkných 6 sérií po 17-24 dílech. V některých epizodách můžeme vidět v rolích sebe sama zajímavé osobnosti filmového i vysoce odborného světa (Charlie Sheen, Stephen Hawking, Wil Wheaton...). Upozornění: Hrozí nebezpečí, že si po shlédnutí dílu půjdete do Wikipedie vyhledat nějaký ten fyzikální zákon, bližší vysvětlení teorie strun či více o vlastnostech mezonů. KÁMEN, NŮŽKY, PAPÍR, TAPÍR, SPOCK! ()

Drslw

Total bomba od začiatku, potom to ešte vrcholilo - bohužiaľ, začína to napĺňat svoj potenciál (hovorím po 7-mej sérii), nuž, keď sa všetci poženia a povydávajú, sranda končí :D Ešte stále je to však vynikajúci nadpriemer a smejem sa celý čas hlasno ;) Herci (hlavní) sa dokonale dopĺňajú, taká šťastná ruka sa podarí málokedy; naozaj radosť sledovať. ()

lukas.frydry

Ani ne tak geniální, jak tu mnozí píšou, ale spíše prostě slušně zábavný sitcom (?) Dodržena osvědčená koncepce, všech těchhle krátkých seriálků, kde od začátku do konce každého dílu je na co se dívat a není potřeba nad tím nijak zvláště přemýšlet, jen se těch 20 minut bavit. Kdyby to byl film, neudrželo by to moji pozornost asi ani náhodou, ale takto jako krátké díly ze života skupinky výjimečných lidí mě to vážně baví. Zatím 90% ( půlka 3. serie) ()

Geralt66

Mě to prostě baví :-D Sheldon Cooper, vlastně pardon doktor Sheldon Cooper celý seriál táhne, ale skvěle mu sekundují ostatní. Už vím, co přesně znamená Geek. Díky za to. Je tam mraky různých narážek, které chápou jen zasvěcení. Vlastně je to taková americká verze IT Crowd a ty já miluji. Děkuji tvůrcům, že vytvořili tento vyjímečný seriál, dodnes se usmívám, když si vzpomenu, co všechno si vytrpěl Raj, než se naučil mluvit s ženskýma. A takových WTF momentů je tam přehršel. ()

jakubesd1

Seriály veľmi nepozerám ale pri tomto sa bavím . Hádky medzi Sheldonom a jeho kamarátmi proste nemajú chybu . Pre tých ktorý tento seriál nepoznajú ale chceli by , by som doporučil pozrieť si prvú seriu , inak tým hádkam vôbec nepochopia. ()

B_D

Co k tomuto seriálu dodat? :D Nemám jedinou výtku, zamilovala jsem se do něj a mohla bych ho sledovat denně. Jediné, co mi trochu vadí je to, že se občas v dialogu, výhradně týkajícího se Sheldona, malinko ztrácím. Ale to asi nejsem jediná, tak to asi i má být :D ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění