Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Série(12) / Epizody(279)

DiableBlanc

Možná jsem zmlsaný, možná nevím, co je dobré, ale tenhle seriál mi přijde trošku nemastný, neslaný ...možná je to čistě jen tím, že jsem ho viděl "odzadu" - začal jsem ho občasně sledovat na Coolu, když už všichni měli víceméně své partnerky a pomalu řešit svatby, děti apod. tam už holt postavy dospěli a dost opustili od nějakého svého nerd já ... Teď seriál restartovali a já nevím no ...hloupá blondýna, podivíni ...taková nesympatická parta, kterou snad ani nejde mít rád ...když to srovnám s Přáteli např. tam jste si někoho oblíbeného našli hned a každý měl něco - tady můžu maximálně toho Sheldona, protože se mi hodně libí jeho cynismus nebo jak to říci a svéhlavost ... ()

CreepyJoe odpad!

Naprosto trapné od začátku do bůh ví kam, když mám chuť na nerdí sitcom, pustím si IT crowd, tohle je jen stejně trapná napodobenina. ()

Sylviiik

Dřív mě to nebavilo, dnes už je tomu jinak. Asi jsem potřebovala dospět do fáze, kdy mi přijde Sheldon protivně milý, Penny jednoduchá, ale úžasně sarkastická a Raj roztomile stydlivý. Jediný, koho nemusím, je Howard. Jedna hvězda pryč ale za ten rychloúvod, při kterém je mi opravdu špatně a musím koukat jinam. ()

vysokapani

Naprosto dokonalý seriál s propracovanými povahovými vlastnostmi všech hrdinů. Nejlepší seriál, který můžu vidět stále dokola. ()

Janakin

Víte kdy si máte začít připadat jako magor? Když většině narážek a hlášek na ST, SW, BG atd. rozumíte. Protože to asi začínáte být fakt divný. Možná proto se mi to tak líbí. Nikdo jiný krom týhle party mi asi nerozumí, smutný... Výborný comedy seriál, se zase trochu jiným víc intošským humorem a to přesně mi sedí. ()

HitAgent

Je až neuvěřitelné s jakou razancí na vás tento sitcom zapůsobí! Těžce návykové charaktery s naprosto fenomenálním Sheldonem Cooperem a jeho kamarádíčky+jedna ceněná známost:D Absolutně všechny postavy zbožňuji. Jedna geniální hláška střídá druhou. Sice od 10 série tomu dost zásadně dochází dech, ale snižovat kvůli tomu celkové hodnocení je blbost. Protože těch předchozích 9 sérií bych označil za impozantní!!! Dnes už absolutně kultovní záležitost, kterou si můžete pouštět neustále dokola. Opus Magnum!!! 100% ()

GalaktikHero odpad!

Môže byť niečo ešte trápnejšie a tupšie ako súčasné slovenské prepytujem seriály so S. Malachovským? A to ho mám ako komika celkom rád. Áno, táto debilina prekonáva aj tie. To je, ako keby niekto vymyslel niečo chladnejšie, ako −273,15 °C. A ako bonus, pohľad na tie tupé ksichty! Účinnejšie ako prst do krku po opici! ()

Puxina

Odkazy na hry, seriály, filmy, komisky  to vše promíchané vědou, vztahy a trochu jinými lidmi. Zábavné a vtipné, ale seriál jsem přestal sledovat od 6. série, kde už to byl klasický vztahový seriál. Přitom z toho šlo vyždímat víc i bez toho. ()

lahvi

Super do momentu, než se tam začaly množit partnerky. Začlo se to trochu ředit tim ženskym humorem, kterej mě tolik nebaví. A vzalo nam to úchylnýho Howarda. Ale po Přátelích jednoznačně nejlepší komediál. ()

Nuthiel

Seriál, ze kterého už se nepochybně stala legenda a který srší humorem na všechny strany. Postupem času se sice stále více zaměřuje na vztahy než na partu podivínských vědců, což mu trochu ubírá na kvalitě, ale i toto téma dokáže rozvést na velmi vysoké úrovni. ()

hihi

Tento sitkom je VELICE návykový a nikdy se neomrzí. Hlášky jsou nezapomenutelné a postavy jsou různorodé a snadno si je oblíbíte. ()

Enigma

Teorie velkého třesku (seriál) (2007) - Tenhle seriál se skoro všem lidem líbí a milují ho já však musím tvrdit opak. Styl humoru v tomhle seriálu kterému se říká "suchý" já absolutně nemusím a proto seriál který na tomto humoru je založený mě prostě nudí a nepotřebuji ho vidět .Je škoda že seriál nemám v lásce a také mi to hodně lidí říká (bohužel dávám dvě hvězdy). ()

Lenny514

Náš oblíbený seriál, ke kterému se vracíme už 15 let. Vědecky zajímavé linky/postřehy nakombinované k povahám jednotlivých aktérů vytváří děj neskutečně pestrý po všech deset sérií. I když se někdy nelze ubránit pocitu, že autoři částečně vykrádají náměty z podobně oblíbeného seriálu "Přátelé", není to v takovém rozsahu, že by kazilo celkový dojem. Snaha získat si zájem hezké kočky zahřeje každého chlapa vzpomínkami na mládí, kdy naše vlastní snahy nevycházeli podobně jako Leonardovy pokusy. Dabing je povedený a zejména Sheldonovy hlášky typu: "Jsem velmi chytrý. Nemyslíš, že kdybych se mýlil, věděl bych o tom?" se zakrátko stávají součástí reálného života a zvedají náladu. ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění