Chůva k pohledání

• USA The Nanny (více)
USA, (1993–1999), 54 h 23 min (Minutáž: 22–45 min)

Fran Drescher, Charles Shaughnessy, Daniel Davis, Lauren Lane, Nicholle Tom, Benjamin Salisbury, Madeline Zima, Renée Taylor, Rachel Chagall (více)

Série(6) / Epizody(145)

Fran Fineová, přitažlivé, i když už ne právě nejmladší židovské děvče z Queensu, se stane chůvou v domě bohatého vdovce se třemi dětmi, divadelního producenta Maxe Sheffielda. Díky svému vřelému srdci i netradičním názorům na výchovu si ji brzy oblíbí děti, Maxwell i správce domácnosti komorník Niles, který veškeré dění sleduje s nadhledem. Pouze nedokáže skrývat antipatie vůči Maxwellově obchodní partnerce C. C. Babcockové... (TV Nova)

GoldenGecko

Názor jaký si na seriál uděláte, zcela závisí na hlavní hrdince. Někomu se zdá Fran kýčovitá a přehnaná, ale já jí prostě přišla na chuť. Uznávám, že je spousta seriálů u kterých se zasmějete víc, ale Fran je tou svou touhou po manželovi prostě neodolatelná... ()

hani94

Hrozně odpočinkový seriál, který každým rokem opakování tohoto seriálu více a více získal moji oblibu. Skvělé výkony herců, zejména Fran a sluha Niels. Ty jsou nezapomenutelní pro tento seriál. ()

spookee

Niles tomu seriálu přidává jednu hvězdu, Yetta druhou, ale i tak by to byl jeden z mých nejoblíbenějších. Dobře se u toho usíná, člověk se minimálně pousměje, když ne zasměje... Kdysi jsem na to náhodou narazila v televizi, když jsem byla nemocná a od té doby je to moje srdcovka. A ještě musím dát palec hore za PODAŘENÝ DABBING... jestli nechápete, co je na něm podařeného, pusťte si na youtube originál ;) ()

ludac

Věřím, že tento seriál je v očích diváku dost rozporuplný, ale z mého pohledu je to naprostá bomba. Vždy se u něho opravdu bavím a zvedne mi náladu. ()

Frca

Tohle je jeden z mých nejoblíbenějších sitcomů. Chůva, která svým příchodem převrátí celé rodině život naruby,Brodwayský producent, hledající chůvu pro své děti, jeho obchodní partnerka, která se ho neustále snaží dohnat k oltáři , jeho tři děti a sluha který stále trousí sarkastické poznámky. ()

harycek

Nejde o žádné "umění" , ale o zábavu a já se při tomto seriálu ohromě bavil a bavit se budu stále, nazdar OPADI !!!!!! ()

Keerev

Taková poobědní pohodička. Možná bych to přejmenovala "Majordomus k pohledání", protože 3* jsou jenom díky němu. ()

Marv

Jediný důvod proč dávám hvězdu a ne odpad, je naprosto skvělej sluha, kterej by si zasloužil vlastní seriál. ()

bajahor

Postavy: slečna Fine - vdavkychtivá, pan Sheffield - ustrašený ze závazků, Niles - vždy vtipně pohotový, C.C. - bezcitná a přitom nešťastně zamilovaná, Sylvie - věčně "jedící", Yetta - senilní babča, Val - totálně blbá, atd. Když se k tomu přidá spousta známých osobností (Pamela Anderson, Rosie O´Donnell, Ray Charles, Whoopi Goldberg a další), hlas hlavní hrdinky a situace, ze kterých Fran vždy dokáže vybruslit, člověk si musí tento sitcom zamilovat! ()

JHappy

Sice jen tři *** ale komorník Niles je prostě úžasný který hlásí od začátku do konce prostě takle si představuji komedii vypnu mozek a jen se směju. ()

Jamall

Tenhle sitcom miluju,nejvíc ten sluhův suchý humor.Ač se možná rychle okouká,já se vždycky u každého dílu bavím... ()

gu-staff

V raných dílech, kdy byla Fran ještě štíhlá mně bavilo koukat na její nohy(jsem na ně ujetej). V pozdních dílech už tak moc ne. Každopádně jsem se u toho voyerismu občas i zasmál.... ()

The_God

Na tenhle sitcom se podívám vždycky rád. Nedosahuje zdaleka kvalit ani kultu Red Dwarf, Simpsons atd. ale jako podvečerní zábava před filmem vynikající. Nilesův suchý, britský humor v podání Vladimíra Čecha je úžasnej. Tenhle pořad mě prostě, i přes jeho naprostou stupiditu, vždycky pobaví a to je jeho účel. Co si přát víc? (možná menší hlavu chůvy Fine) ()

cici24

Výborný seriál se výbornými postavami. Všechny postavy mají něco do sebe, jsou dost osobité a ty dospělé vtipné. Nad všechny vyčnívá s sluha Nails,který hláškuje o život, když vidí Babkock: a moje oblíbená Sylvie, která vyloženě miluje jídlo:-)) ()

zajda001

Nějak se nemůžu rozhodnout zda dát 3 nebo 4 *. Jelikož se u chůvy většinou dobře pobavím, tak se přikláním nakonec k těm 4. ()

Zemřel americký herec Robert Vaughn

Zemřel americký herec Robert Vaughn