Dobrodružství kriminalistiky

• Západní Německo Täter unbekannt - Sternstunden der Kriminalistik (více)
TV spot 4

Hudba:

Karel Svoboda

Série(4) / Epizody(26)

Recenze uživatele inachisio k tomuto seriálu (9)

Stopa (1989) (S01E01)

Naprosto skvělý začátek bez jediné nudné scény. Vpád do děje, jak má být. ()

Jed (1989) (S01E02)

Velice mě zaujalo, že díl úplně nenavazoval, ale vystřídali je jiní herci, na které byla radost se dívat :). ()

Bertillonáž (1989) (S01E03)

Díl se mi jevil trošičku slabší než ty předchozí, přesto se jedná o velmi zajímavou podívanou. Seriál je úžasně informativní a výborně zahraný. ()

Otisk (1989) (S01E04)

Další skvělý a velice nepředvídatelný kousek. ()

Střela (1989) (S01E05)

Strašně moc zajímavý díl a napínavý do posledního okamžiku! ()

Krev (1989) (S01E06)

Z toho běhá mráz po zádech! Opět vynikající. ()

Rekonstrukce (1989) (S01E07)

Až tedy na příšerně zdlouhavé monology dvou babiček se jedná o nesmírně zajímavý díl. Říkala jsem si, že to také zkusím, jestli to opravdu funguje. Radši ale s prázdnou vanou. ()

Tým (1989) (S01E08)

To jsou mi věci! Nesmírně zajímavý a napínavý díl. ()

Písmo (1990) (S02E01)

Je mi strašně líto, jak dopadla chudák služka, která za nic nemohla. Poučení: říkejte pravdu, ať to stojí cokoliv. To je sice snadné říct, ale ve skutečnosti toto splnit může být velice obtížné. ()