Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Série(12) / Epizody(279)

Godhaj

,,I am not talking to you!" ,,And who do you talking to?" Tahle parta je prostě skvělá. Seskupení čtyř šprtů, vědátorů a fandů komiksů a počátačových her tvoří perfektní základ pro všemožné vtípky na adresu těch, kteří tráví hodně času před počítačem, nebo se rádi oblékají do kostýmů svých superhrdinů. Konfrontace jejich světa s ,,reálným" světem a normálními problémy jejich blonďaté sousedky je bezchybná a bohatě stačí na tuny vtípků po zatím celých 5 sérií. I když poslední díly trpí jistou sterilností, vtipy se opakují a tak vyznívají do ztracena. ()

hero_bk

Ve čtvrté sérii začala jít kvalita rapidně dolů, přestal jsem sledovat, shazuji hvězdičku a vyřazuji z oblíbených seriálů... ()

Miro_CZ

TBBT je komediální sitcom pojednávající o 4 fyzicích. Seriál mi ze začátku svým stylem hodně připomínal The IT Crowd, ale později se oba seriály vydaly svým směrem a každý má svůj specifický humor, i když z hodně podobného prostředí. Sheldon s Leonardem řeší svoje každodenní problémy naprosto unikátním způsobem využívajícím veškerých jejich znalostí. Avšak navzdory svému velmi vysokému IQ se né vždy doberou správného výsledku.. Do toho všeho zasahuje jejich krásná, ale poněkud hloupější sousedka Penny - klasická blondýna. Rozhodně doporučuji shlédnout! ()

.killer.

Excelentní seriál, který mě vtahuje s každým dalším dílem víc a víc. Pokud se vám nelíbila první série, tak tomu dejte ještě šanci, protože TBBT zraje jak víno a je díl od dílu lepší. Pro mě v současnosti nejlepší sitcom! ()

dj_kure

Kupodivu jsem vděčný za Primu Cool. Nebýt jí a její poměrně často dobré volby komediálních seriálů, nikdy bych na Teorii nenarazil. Super sitcom pro lidi každého věku ;). II 1. série: 84% II 2. série: 92% II 3. série: 90% II 4. série: 95% II 5. série: 95% II 6. série: 85% II ()

Doomer

Až na občasné blbosti a nepřesnosti - chování fotonů závislé na pozorovateli, kultivace viru chřipky v Petriho miskách, důležitost váhy kosmonouta ve stavu bez tíže, to není vůbec špatný sitcom jen škoda že vykreslují vědce jako totální nerdy, na druhou stranu bez toho by to asi nebylo ono :-) ()

Dzonis

Bezpochyby jeden z nejkomičtějších seriálů současnosti. Dva vědci společně žijící v jednom bytě - naproti jejich dveřím bydlí krásná blondýnka a na návštěvy k nim chodí další dva vědci "blázni". Nádherný kontrast mezi světem vědy a blondýnek. Který vědec je cáklý víc? Je to Sheldon - nejchytřejší ze všech, kterého matka nechala testovat jestli je "normální", Howard jehož nejoblíbenější činností je čtení komixů a sbírání rekvizit z Hvězdných válek, Wolovitz - žid, stále bydlící u své matky která mu dělá každé ráno snídani do postele a vozí ho k zubaři nebo Raj, který není schopný promluvit s ženou nebo před ní aniž by požil alkohol? Težké rozhodování ale každopádně velmi zábavné a vtipné. ()

kyLuke

Vynikající seriál ! Troufám si tvrdit , že nejvtipnější , jaký teď v televizi běží . Spousta gagů mě naprosto dostalo . Zábava , u které se nejde nesmát !!! ()

snebka

Jo ze začátku mě TBBT moc nebral , ale teď... hned po Přátelích u mě naprostá špička zábavy! Byť poslední řady už nejsou tak vtipné tak má seriál pořád něco do sebe ( Editováno 1.7. 2016) 97/100 ()

TetherSaw

Ano-humor je více méně výborný, Ano-herecké výkony nejsou špatné. Určitě jeden z nejlepších sitcomů, ale pár chyb se taky najde.... 1.Celé to stojí na Sheldnovy......2.Příliž mnoho vtipů a narážek na sex (zbytečne moc, jakoby se až snažili tím něco zdůraznit-nene, jsou to jen američani :D ).....3.Někdy tzv."Sheldnova moudra" nejsou úplně pravdivá , občas dokonce mele až neexistující, přemrštěné blbosti......4. Vůbec mi do té party nezapadá úchyl Howard..... ()

slavokvasic

Tento jedinečný seriál ma zaujal hneď pilotnou časťou. Väčšinu ľudí najviac zaujala postava Sheldona avšak chcem podotknúť, že všetky postavy sú geniálne a každá má svoj výnimočný charakter. Skvelý seriál v ktorom si oblúbite všetky postavy a z chuti sa zasmejete. Ale neodporúčam kukať s dabingom. ()

alldo.raine

Sheldon Cooper, na něm vše stojí a padá! A jelikož tento seriál nemá slabé chvilky, tak ani nemusí nic padat. Sheldon Cooper je rozhodně nejvtipnější seriálová postava vůbe.. Podporován skvělým přáteli, potrhlou Penny a láskouhledající "přítelkyní" Amy. Když jsem si tento seriál poprvé zapnul, vůbec mě nebavil, neboť jsem jim vůbec nerozuměl. Později když jsem si to zapnul, zjistil jsem, že to, že jim vůbec nerozumím, je právě to vtipné:). Bazinga! ()

Lilien

skvelé od úvodnej zvučky, cez bizarných geniálnych podivínov, množstva odkazov na komix, video-hry a filmy po skvelý a inteligentný humor. ()

popos

Jediné nad čím jsem přemýšlel,tak nad tím,že tomuto seriálu ztrhnu jednu hvězdičku za poslední sérii.Rozhodl jsem se však nechat všech pět a to proto,že jsou předchozí série natolik skvělé,že je jedna chybička nemůže ohrozit! ()

playboy_05

přesný opak HIMYM...zatímco ten si nasadil laťku proklatě vysoko a s přibývajícími sériemi stagnoval až klesal, tak Big Bang spíš pomalu graduje. Hlavní postavy si prostě nelze nezamilovat...ikdyž Howard a Raj se projevují v plné parádě až v průběhu seriálu...Přiznávám se že první sérii sem přijal rozpačitě a nijak extra sem jí nehltal, ale ted je to pro mě jeden z nejoblíbenějších seriálů, a to sem na sitcomy nikdy moc nebyl:) ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění