Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Série(12) / Epizody(279)

Merenre

Já mám tento seriál prostě rád, a to i přesto, že v něm vystupuje v jedné ze dvou hlavních rolí údajný génius, který není schopen říct větu, ve které by nebyla alespoň jedna faktická nebo formální chyba, nezvládá udržet ani zcela základní logické postupy, plete si ekvivalenci s implikací a v každém díle je alespoň jednou intelektuálně setřen pologramotnou blondýnou (nebo někým jiným). Ani další "géniové" kolem něj nejsou schopni rozpoznat jeho aspergerův syndrom a zajistit mu potřebnou péči. Osazenstvo seriálu je homofóbní jak banda viktoriánských náboženských fanatiků a neustále trpí utkvělou představou, že jejich kolega ze severozápadní Indie (který je z celé tlupy nejsympatičtější a nejnormálnější) není téže rasy jako oni. Amerikánství je tady brutální až to práská dveřma a jediným smyslem a náplní života pánů vědců je snažit se někam strčit čuráka, což je dost smutné. některé vtipy a hlášky jsou dobre, ale stejně se jednotlivé šablony často opakují až do úmoru. musím přidat hodnocení, protože 8. série dokázala pozvednout tuhle slátaninu na lepší úroveň zmizelo úmorné opakování neustále stejných vtipů, sheldon je méně trapný a nesnesitelný a konečně výrazně polidštil, čímž se přiblížil k charakteru ze začátku první série. Epizody jsou dějově rozmanitější, vtipy zábavnější, penny si oholila vlasy, takže je sice hnusnější, ale má o to delší rozum, z bernadette se stala neskutečná pizda... díky této sérii je to opět na 4* ()

zigy

Kamarádi, kteří Vám vstoupí do života a už v něm zůstanou. Doufám, že ještě na hodně dlouho, i když vzhledem ke zvyšujícímu se věku herců to nepůjde do nekonečna. Jasně, že se vtipy občas opakují, ale vždyť těch dílů je tolik! Sheldon je nesnesitelný i okouzlující zároveň. Dabing Primy skvělý, minimálně na stejné úrovni jako originál. Dvojice Háma-Wehrenberg se ukázala jako chytrá volba. ()

Kop1x

Penny, penny, penny? Vtipnější seriál budete hledat asi těžko.Co díl, to perla a samozřejmě Shledon táhne celej seriál, o tom není pochyb. Bohužel, jediný, co je na tom špatný je, že to bylo nadabováno do češtiny, viděl jsem jeden díl a nepřišlo mi to moc vtipný, takže pokud se budete dívat, tak jedině originál. Soft kitty! ()

Johanita

Jeden z mála seriálů, které mě ještě dokážou dobře rozesmát a jsem schopná ho sledovat, aniž bych u toho dělala něco jiného. Sheldon je skvělý od prvního do posledního dílu... Ostatní tak nějak oscilují od série k sérii, no nnicméně si nemůžu stěžovat, každá epizoda mě baví... a to se na ně můžu dívat zase a znovu. ()

misiaq

zatial najlepsia comedy show aku som sledoval. Aj po 7. serii stale ma co ponuknut a humor sa nevytraca. Niekedy sa mi zda ze cim dalej tym su fory zrelsie a serial cely hodnotim velmi pozitivne na plny pocet. ()

CAR0DEJ

Veľmi nekonzistentné. Niektoré diely excelentné, iné slabšie až nudné, hlavne tie neskoršie série, i keď aj tam sú brilantné diely. Nekonzistentné, veľmi nekonzistentné... ()

jojto

Partička zúfalých výterov, ktorí sú skvelí v tom čo robia, hovoria, jedia, i to ako sa obliekajú. Človek žasne nad uleteným scenárom, trefnými hláškami a vtipnými komplexmi. Oddychovka, ktorá rozosmeje každou sériou, snáď i najväščieho suchára z CERNU :) ()

kishi_SO

intelektualny humor, ktoremu nerozumiem, ale bavim sa na nom skvele. Divny Sheldon, este divnejsi Howard, cool Raj, k tomu Leonard a sexy Penny. ()

Stuart6

Absolutní top mezi seriály. Tedy až na Honzu Zemana samozřejmě ;-). Můj favorit je mimochodem Rajesh. I když je to možná trošku rasistické. A s manželkou doma normálně mluvím :-):-):-). ()

metztlimoon

Prvé tri série uber super na plný počet. Nástup Bernadette prijateľný. Amy je už ale moc. Po 7.sérii znižujem stav na 3 hviezdy, lebo to padlo do priemernosti a pozerám to už len zo zotrvačnosti. ()

Delmondo

Tenhle seriál to měl na začátku (asi prvních pět sérií) se mnou hodně těžký. Všichni z toho byly uplně vyplácaný a já měl sto chutí za těch pár dílů co jsem nuceně viděl tomu napařit bez milosti odpad. Ale stalo se něco neuvěřitelnýho shlídnul jsem celou šestou řadu a docela mě to chytlo tak jsem pozpátku sjel celej seriál a musím zakřičet bingoo! Tohle je trefa do černýho nálož zábavy a hromada srandy na vrch. Vynikající postavy ze kterých hodnotím z čistě mužského hlediska nejlépe Penny, co se týče zábavnosti tak Sheldon a Kutrapálí to jsou vážně řízci, ty jejich kecy vážně nemají obdoby. ()

Janka.blonde

Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů! Miluju hloupost a zároveň chytrost Sheldona. Miluju pár Leonard-Penny. Nejoblíbenější díl mám z první série "lívancová anomálie" kde je Shaldon nemocný a poprvé zazní malé kotě :-) ()

Vajnlich

Seriál the Big Bang Theory, mám opravdu moc rád. I když se musím přiznat, že ze začátku jsem byl hodně skeptický a příliš mě to nebavilo. Než jsem zhlédl několik dílů po sobě a zamiloval jsem si všechny do jednoho: Asi jako u seriálu: "Red Dwarf". Ale, proč vlastně píši k něčemu tak super a pro mě neuvěřitelně skvělému, komentář. Je proto, protože jsem doposud nechápal jak na jiných servrech mohou hodnotit seriáli i podle konkrétních dílů? (buď se líbí a nebo ne. A tím myslím: "Celek"), ale dnes jsem pochopil proč tomu tak je. I když mohu říci, že opravdu zbožňuji tento seriál. Začal jsem o něm malinko pochybovat (přece jenom už má několik sérií za sebou a trošiíčku jsem se obával, že bude stejný jako: "HOW I MET YOUR MOTHER") a neudrží si svoji kvalitu, ale dnes mě přesvědčil o opaku a vyděl jsem opět famózní díl a to v S08E07 tohoto seriálu - The Misinterpretation Agitation, který předčil má očekávání. Nevím jestli to bylo proto, protože jsem sledoval mého oblíbence (Billy Bob Thorntona), který exceloval ve "Fargu" a opět zde. Nebo je to proto, protože my to prostě dnes sedlo. Ale musím přiznat, že jsem si vzpomněl na to, proč "The Big Bang Theory" miluji. :-) ()

kramatos

Série od série trapnější a nudnější s občasnýma světlíma chvilkama. Jen mě překvapilo jak mě nejvíc zpočátku byl nepříjemný typ co hraje Sheldona, tak mi teď vadí z těch všech hňupů nejméně. ()

rEooo

Videne 6 sérii, niektoré časti boli skvele pri niektorych som zaspaval, postava sheldona je dokonala, ale i cez to vsetko nemam podobne kladne pocity ako som mal pri himym ktory sa poklada za podobny zanrovy skvost 75%. ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění