Mrtvý bod (TV seriál)

Blindspot

Mŕtvy bod

Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2015–2020, 71 h (Minutáž: 41–43 min)

Tvůrci:

Martin Gero

Sullivan Stapleton, Jaimie Alexander, Rob Brown, Audrey Esparza, Ashley Johnson, Ukweli Roach, Marianne Jean-Baptiste, Michael Gaston, François Arnaud, Joe Dinicol, Jordana Spiro, Johnny Whitworth, Jay O. Sanders, Logan Smith, Trieste Kelly Dunn, Lou Diamond Phillips, Michael Godere, Amy Hargreaves, Dan Butler, Sarita Choudhury, Afton Williamson, James Colby, Robert Eli, Paul Fitzgerald, Dave Quay, Ayman Samman, Aimee Carrero, Mike Doyle, Ennis Esmer, Judy Marte, Laith Nakli, Michael Rogers, Cotter Smith, Jason Kravits, Debra Monk, Trevor Long, Frank Pando, Stephanie Andujar, Ohene Cornelius, Rodrigo Lopresti, Suzanne Lenz, Michael James Levy, Natalya Rudakova, Brian Distance, Aaron Abrams, Usman Ally, Marko Caka, Sakina Jaffrey, Victor Slezak, Bree Williamson, Justin Clarke, Blaise Corrigan, Roy Jackson, Christos Vasilopoulos, Eisa Davis, Remy Auberjonois, Shawn Parsons, Robert C. Kirk, Chris Beetem, Maria Rivera, Adam David Thompson, Luke Mitchell, Michelle Hurd, Archie Panjabi, Dylan Baker, Chad Donella, Ed Moran, Daniel J. Watts, David Chen, Mark Doherty, John Hodgman, Gaius Charles, Paul Calderon, Michelle Ongkingco, Wilson Jermaine Heredia, Lars Gerhard, Tom Lipinski, Sandrine Holt, Stephanie Roth Haberle, David Aaron Baker, David Alan Basche, Ajay Naidu, Neil Jackson, Josh Dean, K. Todd Freeman, Chukwudi Iwuji, Oona Laurence, William Ragsdale, Alex Ziwak, Dan Ziskie, Drew Powell, Marcus Choi, Dale Pavinski, Karen Pittman, Daniel London, Matt Murray, Sonnie Brown, Mark Ivanir, George Katt, Li Jun Li, Amber Skye Noyes, Charles Halford, Hugues Faustin, Betsy Beutler, Jayce Bartok, Jonathan Patrick Moore, Kenneth Tigar, Doris McCarthy, John Wesley Shipp, Javier Muñoz, Grace Rex, Nathan James, David Furr, Kelly Aaron, Zach Grenier, Angel Rosa, Ashley Trawinski, Jonathan Brooks, Garret Dillahunt, Kellie Overbey, Jewel Staite, Bernard Curry, Erika Rolfsrud, Ronda Rousey, Teresa Stephenson, P.J. Byrne, Georgina Reilly, Mike Hodge, Mary Stuart Masterson, Eoin O'Brien, Teddy Cañez, Jeremy Crutchley, Daniel Lissing, Amy Rutberg, Reshma Shetty, Lindsey Broad, Darren Goldstein, Heather Burns, Tarik Lowe, Natalie Roy, Alex Webb, Tori Anderson, Wendy Hoopes, Paul Guilfoyle, Royce Johnson, Tina Benko, Alex Ozerov, Carrington Vilmont, Ami Sheth, Malcolm David Kelley, Paul F. Tompkins, Eva Kaminsky, Jordan Johnson-Hinds, Fabrizio Brienza, Calvin Dutton, Sathya Sridharan, Jonathan Lee, Michelle Hendley, Jessica Hecht, Frankie J. Alvarez, Di Zhu, Marcus Callender, David Morse, Anne Troup, Anthony Lemke, Kristina Reyes, Josh Cooke, Hunter Emery, Jim True-Frost, Steve Kazee, John Patrick Hayden, Chance Kelly, America Olivo, Luke Kirby, Molly Bernard, Tommy Nelson, Dominic Fumusa, Bruce Davison, Carly Pope, Samrat Chakrabarti, Ron Rifkin, Lauren Stamile, Demosthenes Chrysan, Irina Abraham, Gloria Reuben, Jenna Stern, Karishma Ahluwalia, Zenzele Cooper, Alex Hernandez, Coral Peña, Michael Drayer, Christopher Fitzgerald, Alex Morf, Meredith Giangrande, Bill Nye, Jennifer Esposito, Kimberly Huie, Nick Westrate, Derek Roberts, Zachery Byrd, Nicolette Debellis, Leah Curney, Lachlan O'Day, Jesse Margolis, Daniel Keith, Quincy Dunn-Baker, Jojo Gonzalez, Anne Richardson, Jennifer Ikeda, Nyambi Nyambi, Rila Fukušima, Michael Bryan French, Mary Elizabeth Mastrantonio, Faith Logan, Tim Guinee, Linda Powell, Bryce Pinkham, Stefanie Drummond, Hettienne Park, Gianfranco Brero, Gillian Zinser, Mario Van Peebles, Callum Blue, Adrian Alvarado, Britne Oldford, Nathan Darrow, Ross Partridge, Dustin Milligan, Annie Q., Michael McFadden, Tami Sagher, Jefferson White, Rosa Arredondo, Jamar Greene, Jennifer Van Dyck, Patricia Richardson, Evan Todd, David Castañeda, Amanda Warren, Chaske Spencer, Neil Hellegers, Louis Ozawa Changchien, Alexander Chaplin, Amanda Lund, Gino Cafarelli, Priscilla Lopez, Angela Gots, David Vadim, Tom Pelphrey, Jeremy Shamos, Mark Deklin, Raoul Bhaneja, Colby Minifie, Tobias Segal, Adam Lindo, Lisa Emery, Elizabeth Mitchell, Gabriel Olds, Michael Tow, Franklin Ojeda Smith, Reginald L. Barnes, Jeanine Bartel, Brian Donahue, Frank De Julio, Steffanie Leigh, Antoinette LaVecchia, Tyler Dean Flores, Ronald Peet, Jen Richards, Tess Romero, Jakob Von Eichel, Zainab Jah, Shunori Ramanathan, JoAnna Rhinehart, Gunnar Bersi Björnsson, Anna Claessen, Julee Cerda, Manni L. Perez, Robert Baker, Margaret Odette, Anjali Bhimani, Cindy Cheung, Katie Finneran, Keith Jardine, James Waterston, Dennis Boutsikaris, David Clayton Rogers, Brontë England-Nelson, Carrie St. Louis, Lou Liberatore, Ben Rappaport, Tracie Thoms, Claudia Maree Mailer, Meredith Forlenza, Allen McCullough, Kevin Anton

S hodnocením nerada začínám u pilotního dílu a na tento seriál jsem byla docela zvědavá, co si budeme namlouvat Jaimie Alexander je prostě nádherná a ne nadarmo mnoho záběrů v tomto seriálu vede k jejím nádherným očím. Nicméně, seriál má zajímavou zápletku a zatím všechny odvysílané díly opravdu šlapaly, ale stále mám pocit, že seriál zůstává krok za tím, čím mohl být a to je škoda. Má to sympatické obsazení, dostatečně napínavý scénář a podle mne rozhodně za to shlédnutí stojí.(12.10.2015)

• MartinezZ

Konec s S01E04. Bohužel další typická seriálová amícká nuda, kdy se nic nerozplétá a když už to začíná tak vypadat, zase autoři vše zahodí a postavy ani divák zase nic neví. Na to se náhodně vrší vymyšlené případy, u kterých si autoři zjednodušili práci tím, že nemusí vůbec nijak navazovat na pofidérní děj seriálu, protože žádný takový tu není, a postavy navíc všechno hned ví, všechno hned přinesou, protože všechno mají připravené od rekvizitářů, že, a všude jsou ve vhodnou chvíli, případně urychlí konané zlo tím, že na sebe upozornili, ale stejně to stihnou na poslední chvíli vše vyřešit.. Nic nijak dlouho netrvá, na nic se nečeká, všechno hned všem docvakne a náhod je tu víc než členů celého štábu. Bohužel z toho vylezl nesmysl a ani ono mysteryózno - potetovaná dívka, tu nemá pořádně žádnou jinou úlohu než nutit dvě postavy hluboce zbytečně debatovat o nutnosti utajit utajit nějaký CIA/FBI projekt a konspiraci a....zíííííííív. ~~~ 1,5*(17.10.2015)

zatim dobry jako svina..bavi me ta potetovana dcerka i kurt, akon taky dobrej ta blondata dobre posahana je fajn..slape to a tesim se na to az se to nekam dostane..zatim furt klasicka vypln aby se pak nekam posunul pribeh..ale dobree..tak se to sere a je ztoho utek z vezeni 4serie...jediny klad jsou sympaticke postavy.(27.10.2016)

Zaplněné Time Squere, opuštěná cestovní taška a všímavej strážník, tak začíná seriál Blindspot. Přivolaní pyrotechnici očekávají bombu, v tašce ale naleznou nahou mladou ženu, která neví která bije a je potetovaná víc než je zdrávo, přičemž na zádech se jí vyjímá jméno agenta FBI, který ji ale v životě neviděl. Tedy aspoň si to myslí. Poté co se případu ujme záhy zjistí, že každé tetování je vodítkem ke zločinu. Rozjíždí se vyšetřování, kdy hlavní hrdinové a celý tým FBI musí čelit dalším a dalším hádankám, které nebezpečně zasahují i do jejich osobního a profesního života, protože nikdo není tak nevinný jak se zdá. Charismatický hlavní hrdina, záhadná krásná cizinka a odsejpající děj při skládání puzzle zločinu zaručuje celkem dobrou zábavu. Po 8 dílech 90%.(16.11.2015)

• jfaba

Vlastně jsem to dokoukal do části, kdy pokérovaná zjistí, kdo to na ni narafičil (to je překvapení). Pak už to šlo se seriálem s kopce a vydržel jsem už jen asi dva díly. Začal jsem se nudit. Tak že ze *** snižuji na **. Sorry, ale je to stále dokola a už je mi jedno, jestli se vezmou nebo umře a nebo bude dalších 180 dílů. Potetovaná je na to dost a oni na mi určitě ještě něco najdou.(25.5.2016)

• - Postava Patterson (Ashley Johnson) byla původně zamýšlena jako 45letá přísná žena. (Nykki)

• - Epizoda se částečně odehrává v Bulharsku, ale exteriéry se natáčeli v Praze - např. ve 26.minutě jede tramvaj na Palachovo náměstí kolem budovy Filozofické fakulty. (AnaMaruska)

• - Roman (Luke Mitchell) má už od dětství nápadnou jizvu přes obličej. Od 3. série (2017) se ale postava objevuje bez ní. (TaNya_)