Krok za krokem

Komedie / Rodinný / Romantický
USA, (1991–1998), 58 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Kamera:

Tony Askins

Série(7) / Epizody(160)

Recenze uživatele Sany33 k tomuto seriálu (136)

Nástrahy (1997) (S06E04)

Príbeh: Carolina priateľka z detstva ju presvedčí aby deti pustila na Rockový festival. Al stretne na festivale kamaráta, ktorý jej ponúkne trávu. Carolina kamarátka nespokojná vo svojom manželstve to skúša na Jean-Luka. Prevedenie: Oba príbehy boli nechutne moralizujúce a teda humor išiel trocha na bok. 55% ()

Láska je láska (1997) (S06E05)

Príbeh: Frank je donútený ísť na ryby s Jean-Lukom, ale situáciu im skomplikuje rodiaca žena. Dana pochybuje o svojej láske k Richovi lebo ju navštívi spolužiak čo chodí na Harward. Prevedenie: Linka z lesa je jednoducho geniálna, dlho som sa tak nenasmial. Linka s Danou bola opäť dosť moralizujúca ale našťastie to zachraňuje buran Ritch. 90% ()

Strach z volného pádu (1997) (S06E06)

Príbeh: JT, chlapec ktorý celý život básni o ženách pri prvom vážnom náznaku vzťahu pustí do gatí. Našťastie je nablízku Jean-Luk aby mu dohovoril. Karen sa podarí okúzliť miestnu hviezdu Country a pozve ju do klipu. Nejde mu však o jej spev. Prevedenie: Obe dejové linky boli tento raz dosť moralizujúce a zábava išla do úzadia ale nevadilo mi to, niekedy treba podobné časti. Ja by som tento seriál odporučil všetkým deťom ako výchovný program. 75% ()

Dámská jízda (1997) (S06E07)

Príbeh: JT cíti že sa musí osamostatniť a tak sa nasťahuje k Jean-Lukovi, ktorému tento vzťah vôbec nevyhovuje. JT je nútený odísť do bytovky, ktorú bude Frank búrať- Spolu nájdu riešenie. Carol chce tráviť viac času s babami a tak ich zavedie do Karaoke klubu. Prevedenie: Zábava ruka v ruke s Frankovým mravným poučovaním to ma vždy dostane. 92% ()

Nájemníci (1997) (S06E08)

Príbeh: JT si berie podnájomníka Ritcha ale ani vo dvojici nedokážu hospodáriť s peniazmi a tak im Frank musí udeliť Ďalšiu výchovnú lekciu. Jean-Luk rozmaznáva Lilly a Carol príde nato prečo. Prevedenie: Ja si nemôžem pomôcť ale mňa tí dvaja idioti bavia viac ako celá prvá séria seriálu The Office. Navyše dojemný okamih v podaní Jean-Luka. 93% ()

Krize každého věku (1997) (S06E09)

Príbeh: Frank prežíva krízu stredného veku a tak mu jeho žena Carol musí dokázať, že ešte nepatrí do starého železa. Ritch sa chystá obdarovať Danu príveskom ktorý dal pred tým svojej bývalej. Prevedenie: Škodoradosť JTho na nezaplatenie. našťastie má vedľa seba Sam a tá ho v mnohých ohľadoch dosť krotí. 90% ()

Na divokém západě (1997) (S06E10)

Príbeh: Frank je znechutený z neustáleho neporiadku v dome a tak zaspí na gauči. Sníva sa mu o westernovej krajine v ktorej vládne podlí Bard a on je v úlohe ožrana šerifa, ktorý musí hájiť česť barovej dámy. Prevedenie: Mňa špeciály v Kroku za Krokom bavia veľmi. Úmyselne sú prehrávané a humor sa tak dostáva na novú úroveň. Idiotský šerifov syn, znelka pri Bardovom mene či vtipná vsuvka s J.R. proste klasa. 95% ()

Výchovná lekce (1997) (S06E11)

Príbeh: Jean-Luk ide strihať známu osobnosť a deťom nemôže povedať o koho ide. Dana si myslí, že zvládnuť detskú oslavu bude jednoduché ale Carol jej dá cennú lekciu. Prevedenie: Ten Fábio už len je hviezda. Som čakal, že keď tam je také antré tak tam bude niekto zvučného mena - napríklad baby z pobrežnej hliadky. 72% ()

Svůdné rty (1997) (S06E12)

Príbeh: Mark má rade s povestnou stíhačkou ale pre tým ako má prísť na bozkávanie zbabelo utečie aj napriek JTho siláckym radám. Karen vidí jedinú prekážku vo svojej kráse v malých perách. Prevedenie: jedna z najzábavnejších epizód. ja osobne by som teda na Markovom mieste nechcel aby za mnou otec prišiel na strednú ale všetko nakoniec dobre dopadlo. 95% ()

Důkaz lásky (1997) (S06E13)

Príbeh: Al si dá rande na slepo a zistí že v telefóne milý chalan je obézny zakomplexovaný idiot. JT a Rich si od víkendu v hoteli sľubujú zbavenia panictva ale Carol je zásadne proti tomu. Prevedenie: Je mi to trocha proti srsti, že Carol takto besní, hlavne ak vezmem do úvahy že sa snaží zastaviť v sexe 25 ročnú ženu. Ja v jej veku som mal už troj ročného syna. :) 77% ()

Svatba (1997) (S06E14)

Príbeh: JT a Ritch s partnerkami sú pozvaný na svadbu. JT sa stále vyjadruje o manželstve v najhorších superlatívoch čo pekne prudí Sam. Dana a Ritch majú zas predstavy o spoločnom živote, ktoré sú v každom smere katastrofálne. Všetko podtrhne fakt, že Dana chytí svadobnú kyticu. Prevedenie: Vtipné scenérie z predstáv Dany a Ritcha, ktoré ako ich poznám ani neboli ďaleko od pravdy. Našťastie na podobné veci majú asi ešte čas. 78% ()

Kuželky (1997) (S06E15)

Príbeh: JT a Rich robia pseudo agentov miestnej futbalovej hviezde s vidinou zisku po podpise zmluvy. Ten sa zahľadí do Karen, ktorá ale nie je jeho jedinou voľbou. Frank sa s Carol vsadí, že vyhrajú kolkársky turnaj. To ešte nevie že Carol má tajnú taktiku ako zhodiť všetky kolky. Prevedenie: Koľká, že je to epizóda v ktorej je Frank navlečený do ženských šiat. Už to pomaly stráca svoje kúzlo. Našťastie tu mu sekundoval škúľajúci motorkár z práce. 74% ()

Nic se nestalo (1997) (S06E16)

Príbeh: Rich a Frank si užívajú nové predplatené športové kanály a kašlú na svoje polovičky. Oči im otvorí až Jean Luk. Al je v škole viac populárna u chlapcov, čo Karen strašne štve. Prevedenie: Nie je zvykom aby sa dejová linka v ktorej je Karen starala o moralizujúcu zložku ale tu to tak jednoducho je. A Frankovi zas zostala tá vtipnejšia. 77% ()

Správný chlap (1997) (S06E17)

Príbeh: Lilly musí ísť na očkovanie. Jean Luk je jej oporný stĺp pokým nepríde na to, že aj on potrebuje tetanovku. Karen randí s na vlas rovnakými trojčatami a JT má hormonálnu krízu nakoľko jeho priateľka je väčší chlap ako on sám. Prevedenie: Bavili ma obe dejové linky ale tá s Lilly o trochu viac. 90% ()

Otázka důvěry (1997) (S06E18)

Príbeh: Carol požičia Jean Lukovi 1000 dolárov a Fankovi sa nepáči ako ich bezhlavo utráca. Sam si nasťahuje do bytu modela aby zvládala nájom čo sa JTmu nepáči. Prevedenie: Asi sa niet čo čudovať JTmu. Neviem si predstaviť, ktorý frajer by toto priateľke toleroval. Preto sa mi celá časť zdala trocha scifi ale nič to nemení na tom, že som sa celkom dobre bavil. 71% ()

Životní zkušenosti (1997) (S06E19)

Príbeh: Lilly zisťuje ako sa rodia bábätká a informuje o tom celú škôlku, čo spôsobí značné komplikácie Frankovi a Carol. JT a Ritch prepadnú stávkovému ošiaľu a tak ich z toho dostane Juanluckov podlí trik. Prevedenie: V oboch dejových linkách sa sústredíme prevažne na mravné poučenie ako na humor, nie je to na škodu ale nebavil som sa až tak ako som zvyknutý. 76% ()

Zemřel herec a komik Fred Willard

Zemřel herec a komik Fred Willard